Atbalsts bezatbildīgo upuriem

Mēs, it kā, dzīvojam civilizētā vidē.

Mēs esam izglītoti un apzinīgi.

Mēs atbildīgi dodamies uz darbu, esam punktuāli, strādājam rūpīgi, jo tam tā jābūt.

Kādēļ mēs nespējam iemācīties būt atbildīgi par tiem, kuri ir mūsu apgādībā? Par saviem mīluļiem! Jo arī tam taču tā BŪTU jābūt!

Otrdien uz klīniku atnesti iemidzināšanai nupat dzimuši pieci kaķēni – mīkstām nabas saitītēm, pārsaluši… Sestdien nogādāti pagaidu mājās uz izbarošanu.

Ceturtdien citā klīnikā nonākuši seši divas nedēļas jauni kaķēni. Svētdien nogādāti pa trim divās pagaidu mājās.

Apbrīnojami, cik vieglu roku kāds var izlemt par kāda dzīvību!

Apbrīnojami, cik „iejūtīgs” ir cilvēks, kuram ”žēl” savu dzīvnieku sterilizēt, bet tā pēcnācējus bez kādas aiztures spēj iemest polietilēna maisiņā un nomest ietves malā! Tas nav grūti, jo tas taču nav mans! Bet mans tas nav tādēļ, ka man to nevajag!

Ikreiz jau kādam notrīsēs sirds,kāds nespēs uz to noraudzīties, kāds sakopos visus savus spēkus, enerģiju, lai vairākas reizes skrietu no darba uz mājām, naktīs celtos, brīvdienas aizmirstu, lai dotu iespēju šiem kādam nevajadzīgajiem izdzīvot…

Šobrīd biedrības Tutti Palīdzība Dzīvniekiem aprūpē ir septiņi kaķu bērniņi – četri sešas dieniņas jauni, trīs divas nedēļas jauni. Kā vieni, tā otri šobrīd ir barojami ar kaķēnu pieniņu no pudelītes.

Labas dzīves sākumam tiek rekomendēts Royal Canin kaķēnu pieniņš, kurš ne vien satur visas jaundzimušiem kaķēniem nepieciešamās barības vielas un vitamīnus, bet tā sastāvā ir arī lizīns – tā ir viela, kura nodrošina respiratoro un acu slimību profilaksi.

Royal Canin piedāvā iepakojumus pa 300g. Iepakojuma cena svārstās starp 17-18 Ls. No vienas šādas kārbas (300g) var pagatavot 600ml gatava piena maisījuma. Viens aptuveni nedēļu vecs kaķēns diennaktī apēd aptuveni 20ml. Pieci nedēļu veci kaķēni diennaktī patērē vismaz 150ml piena. Tātad četriem mazuļiem ar šo iepakojumu pietiktu vien 4 dienām. Savukārt divas nedēļas vecs kaķēns diennaktī patērē aptuveni 50ml.

Izmaksas nav mazas. Taču tas nav uz ilgu, jo kaķēni strauji attīstās un drīz vien sāk ēst paši saviem spēkiem, kaķēnu pienu palokot vien papildus vitamīnu devai.

Mēs nespējām viņus pamest. Viņi nav atbildīgi par kāda cietsirdību. Mēs cenšamies dot, cik spējam, bet mammu nevienam neaizstāsi. Un mums nepieciešams Jūsu atbalsts, jo vieni mēs to nespējam.

Ja vari palīdzēt mazuļiem izaugt lieliem, stipriem un veseliem,sniedz atbalstu pieniņa iegādei!

Ziedojumu konts:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība

„TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem”

AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739

Mērķis: mazajiem bārenīšiem

Jau iepriekš pateicamies!

Aicinām būt atbildīgiem saimniekiem un sterilizēt savu mīluli!

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu