PAR LILI CERĪBU IZDZĪVOT!

Droši vien daudzi atceras Dienvidtilta kaķenītes Lili jeb Pudeļbirstīti un Boniju…
Vakar sazvanījos ar Lili saimnieci…

Mūsu mazā Lili ir nonākusi nelaimē.
Kaķenītei pirms neilga laika sākās veselības problēmas. Pamazām tās pieņēmās spēkā un nu Lili stāvoklis ir tik smags, ka saimnieki paši saviem vien spēkiem vairs nespēj cīnīties.
Viņu vārdā vēršos pie Jums ar lūgumu atbalstīt!

Lili ir nopietni bojātas aknas, trīs reizes palielinātas nieres, smaga anēmija, imunitātes trūkums – vispārēja autoimūna saslimšana.
Lili ik dienas dodas uz procedūrām, tiek barota piespiedu kārtā. Saņem sistēmas, medikamentus, taču ar to ir par maz. Vakar saimniecei jau bija zudušas cerības…
Šodien pēc mana ieteikuma saimniece aprunājas ar dakteriem par iespēju Lili stāvokli uzlabot ar interferona palīdzību. Viņai tika paskaidrots, ka šī ārstēšana VAR dot rezultātu, taču tā ir dārga, ko arī vakar saimniecei izskaidroju un solīju, ka mēs visi palīdzēsim mazajai Lili izdzīvot.
Lili ir nepieciešami 3 interferona kursi: viens tūlītējs, otrs pēc divām nedēļām, trešais pēc trīs mēnešiem. Šiem trim kursiem nepieciešami 3.3-3.5 ml Virbac interferona, tās ir 3-4 ampulas.
Vienas ampulas cena ir 60 LVL… Tātad mums nepieciešami vismaz 200 LVL…
Tas nav maz. Lieki bilst, ka patreizējā situācijā Lili saimniekiem nav šādu līdzekļu, jo pēdējā laikā saimnieki ir izdevuši lielas summas, lai savu mīluli turētu pie dzīvības, pilnībā aizmirstot paši sevi.
Tādēļ Lili un viņas saimnieku vārdā lūdzu Jūs palīdzēt nodrošināt kaķenītei nepieciešamo ārstēšanu, kas ir viņas pēdējā cerība izdzīvot un atkal būt dzīvespriecīgam kaķim, kādam būtu jābūt viņas vecumā.
Lili ir tikai 8 mēnešus jauna…
Mēs vēlamies attaisnot cerību!


Ziedojumu lūdzam skaitīt uz biedrības “Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” ziedojumu kontu:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”
Ziedojumu konts:
AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739
Mērķis: Lili ārstēšanai
Informācijai: 29365315

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu