Atbalsti viņu cerības būt veseliem un laimīgiem!

1. Sniedziņš

gal_137100819_middle

2.Smilla

gal_137100835_middle

3. Samtiņš

gal_137100792_middle

- pamazām atkopjas pēc herpes vīrusa. Samtiņš ir praktiski vesels, vēl nepieciešams nedaudz palietot vitamīnus. Smillai joprojām nedaudz asaro viena actiņa, vēl aptuveni nedēļu (varbūt divas) nepieciešams pilināt actiņā, lietot lizīnu un vitamīnus organisma stiprināšanai. Sniedziņa actiņa vēl ir duļķaina ar redzamu “punktiņu”, pilināšana turpināma, iespējams būs nepieciešams mainīt medikamentus un lietot arī antibiotikas (iekšķīgi). Arī vitamīni.
4. Umsis

gal_137100863_middle

- rudbaltais runcītis, kurš herpes rezultātā zaudējis vienu actiņu un otrai zaudējis redzi (ir aizdomas, ka Umsis redz bālas ēnas). Zaudētās actiņas dobums asaro, būs nepieciešama ārsta konsultācija, lai saprastu, ko labāk darīt ar zaudēto actiņu – vai būs nepieciešama operācija vai tomēr varēs iztikt. Joprojām Umsim actiņa tiek tīrīta, pilināta, tas saņem vitamīnus un augstvērtīgu barību.

5. Mario

gal_137100942_middle

ļoti ilgstoši slimo. Brālis pirms neilga laika devies mājās, taču Mario vēl jāturpina ārstēšanu. Herpes skartā actiņa tika ārstēta ar iekšķīgām antibiotikām, homeopātiju. Ir atsākts lietot antibiotikas saturošus pilienus. Paralēli, protams, vitamīni. Iespējams priekšā vēl viens antibiotiku kurss. Uzlabojumi ir ārkārtīgi niecīgi. Pateicoties vitamīniem kaķēns ir aktīvs un dzīvespriecīgs.

6. Nortons

gal_137100955_middle

ir mazs, dzīvespriecīgs kaķēns. Taču rotaļu laikā novērots, ka mincis dīvaini kustina pakaļējās ķepas. Nepieciešama ārsta apskate, rentgens. Kājiņas ir ļodzīgas, no malas šķiet nedaudz “tizlas”. Nortons patlaban ēd tikai konservus.

7. un 8. Rudie brālīši Pariss un Persijs

gal_137100949_middlegal_137100965_middle

- abiem ir ieilgušas vēdera problēmas, kuras pagaidām tiek ārstētas ar enterofermentu palīdzību. Parisam bija problēmas ar actiņu, taču pamazām ir uzlabojumi. Persijam joprojām jāturpina stabilizēt vēdera darbību.

9. Pūka

gal_137100978_middle

ir pūkainā māsiņa no mēbeļu fabrikas noliktavām. Lai arī lielākās problēmas ir aiz muguras, Pūkai joprojām jāsaņem vitamīnus (lai vīruss neatgrieztos tikko atveseļotā organismā) un augstvērtīgu barību. Meitene pamazām gatavojas māju meklējumiem.

10. Letija

gal_137101023_middle

- mammīte 11. un 12. Luīzei un Lotiņai.

gal_137101015_middle

Luīze ir Letijas meitiņa, bet Lotiņa – pieņemtā. Šobrīd Letija uzņēmusies rūpes par vēl diviem (13.un 14.) 4 dienu jauniem mazuļiem, līdz ar to rūpes dubultojušās. Letija ir laba mamma, bet viņai ir ļoti nepieciešama augstvērtīga barošana un dažādi vitamīni, lai labi aprūpētu savus mazuļus un pati saglabātu savu veselību. Tie ir kompleksi vitamīni, vitamīni imunitātei, kalcijs, omega.

15. Mokka

gal_137121110_middle
jūtas labi, par spīti tam, ka joprojām neviens nav Mokkai piedāvājis savu māju un sirdi. Taču pamatojoties uz to, ka Mokkas respiratorai sistēmai vīruss atstājis sekas, arī Mokkai par ļaunu nenāktu periodiski palietot spēcinošus vitamīnus. Tomēr gribas cerēt, ka ar laiku Mokka arī šīs sekas uzveiks pavisam!

16. Zemene

gal_137101126_middle
Zemenīte šobrīd ir stresā, actiņas miklas, meitiņai nepieciešami vitamīni un imūnpreparāti.

17. Visbeidzot Līnīte

gal_137101054_middle

- mazā pelīte – vakcinēta, agrāk ļoti veselīga, apaļīga meitiņa, pirms nedēļas sabruka. Sākās caureja, iesnas, actiņas sāka pūžņot. Mazule divu dienu laikā burtiski izžuva – kļuva pavisam kaulaina, sejiņa izģinda, actiņas iekritās, visas gļotādas kļuva sniegbaltas, šķita – Līna ir zaudēta. Bet mēs abas centāmies būt cīnītājas. Ar sistēmām, vitamīniem pamazām meitenes stāvoklis stabilizējās, tomēr atslābt nedrīkst! Joprojām Līna ir vāja, lai gan apetīte ir atgriezusies, ir pat radusies interese uz auskariem ausīs – tātad rotaļām. Tomēr atviegloti nopūsties vēl pāragri, jāturpina meiteni barot ar vitamīniem, organisma spēcinātājiem un KONSERVIEM! Līna dienā apēd 2 konservus katru par 0.60 un pusi bundžiņas Hill’s a/d. Šobrīd tā ir vienīgā barība, ko Līna akceptē. Vārgais organisms pagaidām atsakās grauzt sausās barības krikšus.

Tā kā diviem dot, citiem jūtot, nedrīkst, konsrevu našķus ik dienu pa kriksim jādod arī pārējiem.

18. Laimītes-Lukas

gal_137121144_middle
terapija turpinās.Šobrīd uzsākts septiņu dienu Gamavita kurss, visticamāk būs nepieciešams atkārtots – pēc rekomendācijas, jo Laimītes ārstēšana prasa divus dažādus medikamentus, no kuriem viens, bez kā iztikt nevar, rada pasliktinājumus actiņai un dodami pretī citi. Lai organisms spētu cīnīties, nepieciešams ilgstošs imunitates celšanas kurss. Patreizējie pilieni actiņām teju būs beigušies, būs jāgāda jaunus, lai veiksmīgi turpinātu ārstēšanu Pēc 17.06. atkārtota daktera konsultācija.

19. Nikola

gal_137121150_middle

Arī Nikolai šobrīd nozīmēts septiņu dienu Gamavita kurss, pēcāk – atkārtots. Pēc veiksmīgas atlabšanas Nikolai priekšā sterilizācija, pēc tās – antibiotiku kurss.

20. Bonifācijs

gal_137121116_middle

Vitamīni ādai un apmatojumam izkusuši kā sniegs saulītē, bet uzlabojumi teju tik parādījušies. Jāturpina obligāti, lai iepriekšējās pūles neizrādītos veltas un visu nebūtu jāsāk no gala. Vātis nupat sākušas sadzīt. Vitamīni imunitātei nupat beigušies, nepieciešami vēl papildus ādai, apmatojumam un audu stiprināšanai. Zobakmens uz priekšzobiem jau uzvarēts, dzerokļi vēl ārstējami, iespējams 3 no tiem nāksies izcelt, lai apturētu bojāšanos, kas pēc ārstēšanas pārtraukšanas var atsākties. Priekšā vēl ārsta konsultācija.

21. Tīnai

gal_137121465_middle

25.06. aprit trīs mēneši. Tūdaļ meitene saņems atkārtotu attārpošanas devu un tad priekšā vakcinācija un revakcinācija.

22. Mamma Sallija

gal_137101801_middle

ar saviem diviem puikām – (23. un 24.) Andri un Valdi:)

gal_137101797_middle

Mammai joprojām aktīvs herpess actiņai, taču viņa īsti nepakļaujas ārstēšanai, ir ne vien mežonīga, bet pat agresīva. Pagaidām mammai pec mazuļu barošanas jāpieņemas spēkā, jāatkopjas, jāuzņem vitamīnus, un jāgatavojas sterilizācijai. Mazuļiem, uzsākot patstāvīgās gaitas, nepieciešami kvalitatīvi konservi un imunitātes preparāti līdz vakcinācijai.

25. un 26. Oga un Pika
(foto būs vēlāk)
- divas kaķenītes ar spēcīgām vīrusa pazīmēm, caureju. Ļoti nepieciešami medikamenti un fermenti zarnu mikrofloras atjaunošanai, ārstēšana prognozēta uz trīs mēnešiem. Tāpat vitamīni, imūnpreparāti, pilieni actiņām, antibiotikas.

27. Satīna

gal_137121460_middle
un 28. Santīno

gal_137121182_middle

Abiem minčiem nepieciešama sterilizācija. Arī vitamīni pec ilgstošas cīņas ar herpess vīrusu.

29. Runcis

gal_137121163_middle
Runcim, visticamāk, būs nepieciešama atkārtota veterinarārsta konsultācija, jo, lai gan bija viss aiz muguras, simptomi sāk atgriezties…

30. Džīna
gal_137101218_middle
un 31. Lauviņa

gal_137101222_middle

Tā kā meitenes parvācas uz vietu, kur tomēr pastāv saslimšanas risks, uzturam nepieciešama kvalitatīva barība, imūnpreparāti.

32. Kucēns Maksis

gal_137101763_middle

Maksītim pamazam jāpāriet uz kucēnu sauso pārtiku. Priekšā vakcinācija.

33. Vilmoram

gal_137121489_middle
nepieciešama kastrācija.

34. Bufo

gal_137104522_middle
Velākais svētdien ieradīsies mazpuika Bufo.

Šovakar no Jelgavas pie mums dodas trīs kaķu bēbīši.

Pavisam drīz tiks uzņemti divi melni 1.5 mēnesi jauni puišeļi, kuru pagaidu māju termiņš tūdaļ beigsies. Taču tas noteikti nav viss, jo situācija mainās ik dienu. Nē, pat biežāk! Nereti mēs nupat esam ieslīguši miegā, kad atskan zvans un jadodas laukā, jo pie mums steidzas kārtejais izmestais, vārnu apdraudētais vai no atkritumiem izvilktais.
Bet mums ir TIKAI 7 pagaidu mājas, no kurām trīs spēj uzņemt pa vienam mincim, vienas – pa diviem…

Tāpat mēs joprojām turam roku uz pulsa par Lili.

gal_137121141_middle

Lili ir novērojami uzlabojumi. Kaķēnīte pamazām sāk ēst pati, atsākusi arī apmeklēt kaķu tualeti. Mūšu pūles un cerības, saimnieku neizsīkstošā enerģija un uzņēmība nav veltīgi! Tas ir galvenais!

***  ***  *** ***  ***  ***  ***  ***  ***  ***
Pādējā laikā mums kļuvis sevišķi grūti. Ir radusies nepieciešamība pagādāt vairākus būrus dzīvnieku izvietošanai karantīnas nolūkos, tualetes, traukus, guļvietas. Nemaz nerunājot par pakaišiem, barību, vitamīniem un zālēm. Mūsu iespējas drīz izsīks…
Mēs varam izdarīt tik daudz, cik Jūs mūsu pūles atbalstāt, un vēl mazliet.

Mēs, tie, kuri cīnās par šīm dzīvībiņām, viņu vārdā lūdzam – PALĪDZIET MUMS TURPINĀT IESĀKTO!
Jau šodien un rīt, un parīt mēs atkal sastapsim kādu, kurš raudzīsies mūsos un lūgs un kuriem mēs nespēsim vienaldzīgi paiet garām. Jo tas nav mums pa spēkam. Bet bez Jūsu atbalsta mēs varam nepagūt!

Kā vienmēr esam Jums ļoti pateicīgi par atbalstu – gan par mazo, gan par lielo vienādi!


Mūsu ziedojumu konts ir nemainīgs:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”
Ziedojumu konts:
AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739

Tāpat priecāsimies par vitamīniem, sauso kaķēnu barību, konserviem, pakaišiem un citam svarīgam lietām!

Pateicībā un ar sveicieniem – Tutti komanda un aprūpējamie!

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu