Biedrības aprūpējamie lūdz atbalstu!

Šobrīd biedrībā “Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” ir 50 kaķēni, no kuriem 28 nepieciešama ārstēšana – ausu ērcīte, sēnīšu infekcija, rinotraheīts, traumas, vienam kaķēnam nupat veikta kājiņas operācija, trim kaķēniem joprojām nepieciešams kaķēnu piens, kā arī pirmā kaķēnu barība, pārējie kaķēni šobrīd atkopjas ēdot veterināro pārtiku un saņemot vitamīnus, kā arī vairāki pieauguši kaķi.
Visiem šiem kaķiem nepieciešama veterinārā profilakse – attārpošana, vakcinācija, pieaugušajiem kaķiem – sterilizācija. Ārstējamiem (28) kaķēniemjoprojām tiek nodrošināti nepieciešamie medikamenti, trim kaķēniem jādodas pie acu ārsta, kur vizīte vien maksā 15 Ls.

* Vakcinācija vienam kaķēnam izmaksā aptuveni 12 Ls, sterilizācija – kaķenei 25 Ls, runcim – 15 Ls.
* Ārstējamiem kaķēniem ikdienā nepieciešams lietot vitamīnus un imūnpreparātus, kuri kopā ar medikamentiem vienam kaķēnam izmaksā aptuveni 1-2,50 Ls dienā.
* 10 kaķēni dienā apēd aptuveni 1 kg kaķēnu konservu, kas vidēji izmaksā 6 Ls (dienā – tikai 10 kaķēniem!).
* Vidēji viena kaķa uzturēšana mēnesī izmaksā 40-50 Ls, un tas ir bez ārstēšanas, vakcinācijas, sterilizācijas! Tajos ietilpst konservi un sausā barība, smiltis, vitamīni. Kaķēniem, kuri vēl neprot ēst sauso barību, šīs izmaksas ir vēl lielākas…
* Pēkšņi nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, kuriem nepieciešamas ķirurģiskas manipulācijas, nereti izmaksas pārsniedz 100 un vairāk Ls.

Šobrīd biedrības iespējas nodrošināt visiem nepieciešamo ir sarukušas, tādēļ lūdzam Jūsu atbalstu!
Ziedojot kaut vienu latu, Jūs padarāt kādam dzīvi gaišāku, dodat iespēju izdzīvot, bet sev – saņemat nodokļu atlaides, joBiedrībai “TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas dod iespēju ziedotājiem – fiziskām un juridiskām personām – saņemt nodokļu atlaides. (http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid…http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/uin/met_uin_atlaizu_piemerosanu_2007.doc)

Ziedojumi tiek izlietoti nelaimē nonākušu, cietušu, slimu dzīvnieku ārstēšanai, profilaksei, uzturēšanai un izmitināšanai.

Pateicamies par Jūsu atbalstu!

Informācija:
tālr: +371 29365315
info@tutti.lv
http://tutti.lv
——————————
Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”
Ziedojumu konts:
AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739
Mērķis:
- ziedojums inventāra iegādei,
- ziedojums dzīvnieku barībai,
- ziedojums veterinārijai,
- ziedojums ielu kaķu sterilizācijai,
- cits (norādīt).

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu