Lūdzam iespēju turpināt iesākto

Pavasaris, vasara ir grūtākie mēneši, jo ielas nesterilizēto kaķeņu mazuļiem pievienojas bezatbildīgu saimnieku kaķeņu pecnācēji, kuri arvien biežāk kā sēnes pēc lietus parādās kastēm vien pie dzīvojamo namu sienām.. Atstāt?..

Šobrīd biedrībā “Tutti Palīdzība Dzīvniekiem” ir 30 kaķēni, no kuriem 20 nepieciešama ārstēšana – ausu ērcīte, sēnīšu infekcija, rinotraheīts, traumas, vienam kaķēnam steidzami jāveic operāciju – astes amputāciju, trim kaķēniem joprojām nepieciešams kaķēnu piens, kā arī pirmā kaķēnu barība, pārējie kaķēni šobrīd atkopjas ēdot veterināro pārtiku un saņemot vitamīnus, kā arī 20 pieauguši kaķi.
Visiem šiem kaķiem nepieciešama veterinārā profilakse – attārpošana, vakcinācija, pieaugušajiem kaķiem, kuriem tas vēl nav veikts (kaķu mammām, kuras visu šo laiku baroja mazos, jaunuļi, kuri nupat atkopušies no slimošanām) – sterilizācija. Ārstējamiem (20) kaķēniem joprojām tiek nodrošināti nepieciešamie medikamenti, dažiem nepieciešami medikamenti, kurus ir jāpasūta, jo pie mums tos nav iespējams, vienkārši ieejot aptiekā, iegādāties.

* Vakcinācija vienam kaķēnam izmaksā aptuveni 8 Ls, sterilizācija – kaķenei 20 Ls, runcim – 10 Ls.
* Ārstējamiem kaķēniem ikdienā nepieciešams lietot vitamīnus un imūnpreparātus, kuri kopā ar medikamentiem vienam kaķēnam izmaksā aptuveni 1-2,50 Ls dienā.
* 10 kaķēni dienā apēd aptuveni 1 kg kaķēnu konservu, kas vidēji izmaksā 6 Ls (dienā – tikai 10 kaķēniem!).
* Vidēji viena kaķa uzturēšana mēnesī izmaksā 40-50 Ls, un tas ir bez ārstēšanas, vakcinācijas, sterilizācijas! Tajos ietilpst konservi un sausā barība, smiltis, vitamīni. Kaķēniem, kuri vēl neprot ēst sauso barību, šīs izmaksas ir vēl lielākas…
* Pēkšņi nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, kuriem nepieciešamas ķirurģiskas manipulācijas, nereti izmaksas pārsniedz 100 un vairāk Ls.

Šobrīd biedrības iespējas nodrošināt visiem nepieciešamo ir sarukušas, tādēļ lūdzam Jūsu atbalstu!

Ziedojot kaut vienu latu, Jūs padarāt kādam dzīvi gaišāku, dodat iespēju izdzīvot, bet sev – saņemat nodokļu atlaides, jo Biedrībai “TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas dod iespēju ziedotājiem – fiziskām un juridiskām personām – saņemt nodokļu atlaides. (http://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid…; http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/uin/met_uin_atlaizu_piemerosanu_2007.doc)

Tāpat būsim ļoti pateicīgi, ja palīdzēsiet kādam no kaķiem atrast savu saimnieku, nospiežot sirsniņu galerijās, kurās kaķi meklē mājas (www.draugiem.lv/tutti – pieejamas arī portālā nereģistrētiem lietotājiem)!

***

Informācija:
tālr: +371 29365315
ingvilda@tutti.lv
info@tutti.lv

http://tutti.lv

***

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”
Ziedojumu konts:
AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739

SWIFT: HABALV22
Mērķis:
- ziedojums inventāra iegādei,
- ziedojums dzīvnieku barībai,
- ziedojums veterinārijai,
- ziedojums ielu kaķu sterilizācijai,
- cits (norādīt).

***

PayPal – gatavā forma http://tutti.lv lapas augšējā, labajā stūrī.

***

Ziedojumu tālr.

90067066

Maksa – 1 Ls (Lattelecom, LMT, Bite, Tele2)

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu