Biedrība lūdz atbalstu!

Šobrīd mums vairs nav iespēju turpināt iesākto..

Šodien biedrības aprūpē atrodas 21 kaķēni un 6 pieauguši kaķi, taču to skaits ir mainīgs teju katru dienu. Puse no kaķēniem šobrīd ārstējas stacionārā.

Dzīvnieki pie mums nonāk pārsvarā bēdīgā stāvoklī, pamatā  ilgstoši ārstējami, taču šobrīd lielākā daļa kaķēnu ir atveseļojušies, attārpoti, un gatavi vakcinācijai, lai varētu doties mājās, dodot vietu citiem nelaimīšiem, kuri vēl gaida savu rindu pēc palīdzības..

Daži minkas pie mums ir “vietējie”, no Carnikavas novada, taču lielākā daļa pie mums atceļojuši no citām malām – dažādi mikrorajoni Rīgā, Iecava, Bauska, Mālpils..

Mūsu resursi ir izsmelti jau ilgu laika periodu. Tomēr uz vietas nekas nestāv – esošie minkas daļa ārstējas, atkopjas, visi ik dienu prasa ēst, tāpat turpinām bezsaimnieka kaķu sterilizāciju, lai maksimāli izvairītos no kaķēnu pieplūduma. Taču visam padarītajam un plānotajam ir arī ēnas puse – mūsu parādi aug..

Nedēļā bezsaimnieku sterilizācijai nepieciešami 100-200 Eur. Slimo minču veterinārās un stacionāra izmaksas nedēļā sastāda 100 un nereti vairāk Eur. Nedēļā barošanai nepieciešami vidēji 10 kg sausās pārtikas, tāpat 15 kg pakaišu. Tam visam paralēli arī attārpošanas, vakcinācijas.
Parādi jau sasnieguši skaitli ar trijām nullēm.. Mums svarīgs katrs eiro.

Būsim ļoti pateicīgi arī par kaķēnu sauso pārtiku, smiltiņām (cementējošām), kā arī protams par JAUNĀM, LABĀM MĀJĀM!

Biedrības ziedojumu konts:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI PALĪDZĪBA DZĪVNIEKIEM”
AS, “Swedbank”,
LV30HABA0551028417276
Reģ.Nr. 40008159739
SWIFT: HABALV22
Mērķis: kaķēniem/sterilizācijai

PayPal: donation@tutti.lv

Mūsu ziedojumu kastītes atrodas:
1) Veterinārajā klīnikā “TUTTI ZOO”, Atpūtas ielā 1, Carnikavā,
2) Veterināraja klīnikā “Vetcentrs”, Brīvības gatvē 430, Rīgā

Paldies!

Comments are closed.

Seko mums arī šeit:
Pievienojies arī Tu