Tiekamies 23. un 24.aprīlī Ķīpsalas hallē – izstādē PŪKAINĀS DIENAS!


Palīdzi draugam tikt pie siltām mājām!
Tuvojas aukstā ziema, tāpēc Biznesa augstskolas „Turība” sabiedrisko attiecību fakultātes studenti sadarbībā ar dzīvnieku aizsardzības biedrību „Tutti Palīdzība dzīvniekiem”, Rīgas amatniecības vidusskolu un Slokas pamatskolu, organizē labdarības akciju „Palīdzi draugam tikt pie siltām mājām!”. Akcijas laikā Rīgas amatniecības vidusskola un Slokas pamatskola izgatavos 35 siltinātas suņubūdas un uzdāvinās tās Slokas, Ogres, Cēsu, Jelgavas dzīvnieku patversmēm kā arī Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei Līčos. Vienas būdas izmaksas ir Ls 25,-. Lai jaukais pasākums izdotos, lūdzam atbalstīt projektu, ziedojot šim mērķim! Palīdzēsim patversmju suņiem sagaidīt bargo ziemu siltos mitekļos!
Mūsu rekvizīti:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība
“TUTTI Palīdzība Dzīvniekiem”
reģ.nr.40008159739
Juridiskā adrese: Nīcgales iela 16-28, Rīga
AS Swedbank
LV30HABA0551028417276

Mērķis: „suņubūdām”

P.S. Būsuim pateicīgi arī par materiāliem, kuri noderētu suņubūdu izgatavošanai. Tālrunis informācijai 29365315 ; 29667448.

*Informatīvās “lapas” ir iespēja saglabāt un izmantot izplatīšanai!

Carnikava – Rudens gadatirgus – 23/09/2010

Rudens. Atvadas vasarai un jaukajiem pasākumiem brīvā dabā. Devāmies uz Carnikavu, jau trešo reizi šogad. Kā vienmēr mūs sagaidīja jauki un atsaucīgi cilvēki. Paldies Jums! Mums patīk Jūs apciemot un aprunāties ar Jums!
Arī šoreiz bijām lielā pulkā: Ingvilda, Kristīne, Alise un Daniēla, bet ar mums kopā Carnikavu apraudzīja sunīte Emīlija un kaķēni Pipars, Zippers, Pepija, Zīlīte un Citrons.
Ar prieku ziņojam, ka Citronam šī pasākuma laikā pieteicās saimnieki, kuri drīzumā Citroniņu vedīs mājās, bet pēc pasākuma vakarā tika aizrunāta māsiņa Pepija, kura šodien, 10/10/10, devās uz īstajām mājām!
Uz tikšanos atkal, Carnikava!
Pet-Ekspo 2010 – Izstāžu centrā Ķīpsala – 18/09 – 19/09/2010

Parādījām sevi arī šajā plašajā pasākumā! Un jāsaka – mums bija ļoti daudz viesu un atbalstītāju! Paldies izstādes apmeklētājiem! Bija prieks ar Jums aprunāties! :) Un uz tikšanos atkal Pūkainajās Dienās – 2011.gada pavasarī!

Ķīpsalā bijām divas komandas:

18/09 – Ingvilda, Kristīne, Sandija un Daniēla, kā arī četrkājis-mīlulis – Mikis Striķītis!

19/09 – Diāna un Alise. Un kā tad bez Broderika! :)

LKA suņu izstāde Rumbulā – 28/08/2010

Apmeklējām arī suņu izstādi Rumbulā! Ingvilda, Alise, Diāna un Kristīne, protams – Emīlija, Broderiks, Roze, Auguste un jaunpienācēja – kaķenīte Lusija!

Carnikavas Nēģu svētki – 21/08/2010

Šoreiz uz Carnikavu devāmies – Ingvilda, Alise, Diāna, Emīlija, Pinkijs un Broderiks, kā arī mūsu izglābtie minkas – Persiks un Roze. Un arī iepriekšējā vakarā biedrības aprūpē nonākusī mazā minka – Auguste.

Laiks bija drēgns, brīžiem pat lietains, taču atbalstītāju netrūka! Paldies!

Prieks, ka mūs jau atceras un pazīst! :)

Ikšķiles Pilsētas svētki – 07/08/2010

7.augustā devāmies uz Ikšķili – Ingvilda, Alise, Ilze M., Eva, protams – Emīlija, Pinkijs un mūsu daile – kaķenīte Rozīte, kura uz šī pasākuma brīdi jau bija aizrunāta.

Mēs priecājamies par Jūsu, ikšķilnieku, atsaucību un viesmīlību! Paldies arī mūsu viesim – Ingunai! – Tu mums esi labais gariņš! :)

Prieks Ikšķilē būt! Ceram tikties arī nākamgad!

Ķekava – Annas dienas gadatirgus – 25/07/2010

Ķekavā bijām  - Ingvilda, Alise, Eva, Kristīne, arī Emīlija, Pinkijs un Pūcīte.

Pēc Ķekavas gadatirgus pāris mūsu audzēkņi aizceļoja uz īstajām mājām tieši Ķekavā!

Paldies, Ķekava!

Zvejnieksvētki Carnikavas novadā – 10/07/2010

Uz Carnikavu devāmies kuplā skaitā – Ingvilda, Alise, Eva, Sandija un Diāna, kā arī Emīlija, Pinkijs, Cepums, kaķenīte Pūcīte, kura tobrīd meklēja savu vienīgo saimnieku, mājās devusies augusta vidū un Lusija (biedrības audžubērns, pagaidmājas tagad sauc par savām).

Pateicamies Carnikavas novadam par uzņemšanu, labiem vārdiem un iedzīvotāju atsaucību!Saulkrastu pilsētas svētki – 03/07/2010

3.jūlijā devāmies atrādīties Saulkrastu pilsētai. Jau 8:00 no rīta sākām darbu uzrunājot mūsu stenda apmeklētājus, stāstot par situāciju, kāda šobrīd valda ielās, par pamesto dzīvnieku problēmām, par sterilizācijas nepieciešamību, kā arī mazliet par mums pašiem. Sanāca arī izklaidēt tos bērnus, kuru vecāki piedalījās tirdziņā – prieks, ka mazie neiznīka, bet atrada nodarbošanos mūsu stendā.

Saulkrastos bijām šādā sastāvā: Ingvilda, Alise, Eva, Ilze Z., kā arī četrkāji – sunīte Emīlija (2009.gada 29.aprīlī adoptēta patversmē Dzīvnieku Draugs),  sunītis Pinkijs (2009.gada 28.augustā adoptēts Juglas suņu patversmē), kaķēns Cepums (biedrības aprūpē nonācis 2010.gada 13.jūnijā; 8.jūlijā adoptēts, dzīvo Rīgā).

Lūk neliels vizuāls atskats: