*Pieejamie kaķīši atrodas pagaidu mājās, kuras var būt dažādās vietās Rīgā, kā arī citās Latvijas pilsētās.

*Atzīme AIZRUNĀTS nav tas pats, kas ADOPTĒTS. Aizrunātajam dzīvnieciņam IR iespēja pieteikties – ja nu līdzšinējie aizrunātāji no tā atsakās.

*Lūgums tiem, kuri lūguši savu audžukaķi (kas nav biedrības reģistrā esošs dzīvnieks) ievietot māju meklētājos (tiem atzīme “sludinājums”), sekot līdzi un informēt mūs par dzīvnieka gaitām (vai ir devies mājās). Pretējā gadījumā sludinājums pēc mēneša tiks izņemts no saraksta!

*******************************************************************

Šobrīd bez zemāk redzamajiem kaķiem un kaķēniem, biedrības aprūpē ir vēl divas kaķenītes, kuras drīz tiks iekļautas māju meklētāju pulciņā, kā arī 10 kaķēni, kuri patlaban vēl zīž mammas pienu, un par mājām sāks sapņot aptuveni pēc mēneša, kad arī tiks atrādīti sabiedrībai māju meklētāju sadaļā!

***************

Vāgners. /10.04.2016./ ADOPTĒTS!!!
Runcis Vāgners meklē mājas.

Kārtīgais, tīrīgais un mīļais runcis Vāgners ir apmēram 5-7 gadus vecs.

Atrasts Vecrīgā, Riharda Vāgnera ielā bēdīgā stāvoklī, pašlaik ir izārstēts, kastrēts un gatavs doties uz jaunajām mājām.

Mīlīgs un draudzīgs runcis, pagaidām ir nedaudz bailīgs, bet tas ir tikai laika jautājums.

Ja nevarat pieņemt runci savās mājās, lūdzu, pastāsti par viņu saviem radiem, draugiem, paziņām! Katra iespēja ir svarīga, jo pagaidu mājās runcim ir ierobežots uzturēšanās termiņš – pagaidu saimniece dodas komandējumā uz vairākām nedēļām…

Alternatīva ir atgriešanās Vecrīgā, bet to mēs negribam, jo runcis sevi pierādījis kā ļoti kārtīgu, mīlīgu un uzticamu draugu, Vāgners ir pelnījis īstas mājas, turklāt, atgriežoties uz ielas, ir tikai laika jautājums, un runcis atkal būs nožēlojamā stāvoklī, bet ieguldītais laiks un līdzekļi – veltīgi!

Tālr.29365315

Rūdolfs. /10.04.2016./

Rūdolfs ir krāšņs runcis – mīkstu, spožu, kuplu fraku, sniegbaltiem cimdiem un zābakiem.

Ir grūti pieņemt, ka šo runci kāds vieglu roku pametis, taču kādu mums nezināmu iemeslu dēļ runcis pirms laba laika uzradās kādā Rīgas centra auto stāvvietā.

Tā kā auto stāvvietas darbinieks maina darba vietu, un nav zināms,, vai tā vietā nāks kaķu mīlētājs, vai gluži otrādi, tika pieņemts lēmums Rūdolfu no stāvvietas aizvest.

Šobrīd Rūdolfs mitinās pagaidu mājās, labi pieņēmis citus kaķus, suni, sevi parādījis kā priekšzīmīgu, neatkārtojami mīļu runci. Rūdolfs meklē mīļus saimniekus, kuriem pateicībā murrāt teju bez pārtraukuma!

Rūdolfs ir kārtīgs, tīrīgs, vesels kaķis. Kastrēts.

Vecums – ap 2 gadiņi.

Tālr.29365315

Punktiņš. /10.04.2016./

Punktiņš, gandrīz Piligrims! Kādu dienu parādījās Ķengaraga iekšpagalmā histēriski raudot un meklējot sev vietu. Pēc pāris dienām nomierinājies un pieņēmis likteni, iedzīvojās starp iezemiešiem. Visi ļaudis domās nosodīja ļaunos cilvēkus, kuri nabaga pusiīti pametuši, un vērsās pēc palīdzības, līdz Punktiņš nonāca pagaidm uājās. Bez vārda.

Taču kolīdz tika ievietots internetā, atsaucās kāda pazīstama meitene, jautājot, no kurienes tad kaķuks atvests. Un izrādījās, ka kaķuks nav vis pamests, bet gan nācis no Baložiem, no ielas kaķu kolonijas, precīzāk – ne nu nācis, bet visticamā, atvizinājies ar kādu auto, jo viņam esot bijusi liela interese par mašīnu būšanām, un runčelim ir vārds – Punktiņš, uz kuru mazais acumirklī reaģēja.

Bet Punktiņš nav ielas kaķis parastais, ir pierādījis sevi kā ļoti, ļoti sabiedrisku un mīļu klēpja kaķi, un alkst savu cilvēku un māju.

Punktiņs ir pilnīgi vesels, spēcīgs, kārtīgs runcītis. Kastrēts.

Vecums – 9 mēneši.

Tālr.29365315

Kārlītis. /10.04.2016./

Kopš mainījām dzīvesvietu, mums gadījies sastapt jau vairākus ļoti mīļus vietējos ielas kaķus. Tā pa vienam nesam pie sevis, savedam kārtībā – tīrus, smukus, veselus, un atrodam saimniekus.

Kārlītis ir nākamais kandidāts. Pagaidām gan vēl pagalmā, bet esam apsolījuši arī viņa dzīvīti sakārtot.

Viņa priekšgājējas – Makija ir īsta lutekle, kurai mīlestība un miers plūst pāri malām, Rozālijas saimniece zvana pāris reižu nedēļā, arī šodien – mīļāku un sirsnīgāku mājas kaķi nevar iedomāties..
Un tagad šis – nu vai tādam runcītim jādzīvo kā nevienam nevajadzīgam klaidonim bomzim??
Neizsakāmi mīļš, glīts, tikai aptuveni 3 gadiņus jauns runcītis.
Katru izdevību pamīļoties izmanto – iekāps klēpī bērnam, ies runāties ar atbraucējiem, ja kāds sirms kungs apsēžas pagalmā uz soliņa, runcēns tūlīt klēpī..
Tas būtu tāds prieks – kādu dienu iziet laukā pie viņa, un teikt: Nāc, brauksim uz tavām jaunajām mājām, pie ĢIMENES!
Palīdzēsim piepildīt mazo kaķa sapnīti – šobrīd sūro dzīvi nomainot uz bezrūpīgu nākotni?

Tālr.29365315

Puika. /18.03.2015./

Puika un vēl kāds mincis reiz dzīvoja nezinādami bēdu. Viņiem bija mājas, bija saimniece, bija pilns vēders.. Līdz kādu dienu saimnieces dzīvība izdzisa..

Kad saimniecei ieradās pakaļ, Puikas draugs izbīlī izmetās no dzīvokļa, bet Puika noslēpās. Neviens pat nepamanīja tā klātbūtni, un dzīvokli aizzīmogoja.

Vien kaimiņiene pēc kāda laika attapa, ka dzīvoklī palicis kaķis.

Trīs nedēļas nabaga Puika viens dzīvoja aizzīmogotā istabā, pārtikdams pat no..polietilēna maisiņiem..

Pēc ilgākiem mēģinājumiem kopā ar glābšanas dienestu runcītis tika izglābts.

Taču ar to viss nebeidzās. Puikam atklāja polipus ausīs, un pēc tā atbarošanas un atkopšanas, runcis devās uz operāciju, kur lielākie polipi tika izgriezti.

Puika ir ļoti mīļš runcis, arī ar citiem kaķiem ir ļoti draudzīgs, auklējis pat mazus kaķēnus.

Puika ir kastrēts, vakcinēts.

Vecums – ap 5 gadi.

Tālr.29498189

Alfons. /18.03.2015./

Runcīti pirs neilga laika izlika uz ielas, kad viņa ģimene paši pārcēlās uz citu dzīvesvietu.

Kaķītis bailēs slēpās pagrabā, neko labu no cilvēka nebija baudījis savas dzīves garumā – ticis trenkāts un sists vēl mājās dzīvodams.

Pagraba dzīve Alfonu iedzina nelaimē – runcis saslima. Slimības dēļ mutes dobumā izveidojās granulomas – lieki audi, kuri traucēja kaķim ēst, un pat dzert.

Nonācis pagaidmājās, Alfons atkopās, saprata, ka cilvēki ir dažādi, ir arī labie, un pamazām atmaiga.

Tālākais ceļš veda Alfonu pie dakteriem uz operāciju, kur tika nooperēti liekie audi mutes dobumā, un nu Alfons gaida jaunu, mīļu un sirsnīgu ģimeni, kura vestu viņu mājās.

Alfons citādi ir pilnīgi vesels, kastrēts runcītis. Kārtīgs un ļoti jauks.

Vecums – 4 gadi.

Tālr.29498189

Ingvers. /01.08.2014./

INGVERS ĻOTI VĒLAS MĀJĀS.. JAU GANA GAIDĪTS! SKAISTAIS, ĻOTI MĪĻAIS UN KĀRTĪGAIS RUNCIS ĻOTI SKUMST… :(

Ingveru ziemā atrada uz ielas nožēlojamā stāvoklī, taču gādīgas pagaidu aprūpētājas rokas un runcīša vēlme dzīvot, darīja brīnumus.

Tagad Ingvers ir vesels, apmierināts, ļoti mīļš puika, kura pilnai laimei trūkst tikai sava cilvēka. Diemžēl, pagaidu saimniece periodiski dodas ārpus LV, un Ingveram tiek vien īslaicīgas ikdienas tikšanās ar cilvēku.

Runcis ir kārtīgs, mīļš, kastrēts.

Vecums – 2/3 gadi.

(Tutti no 20.02.2014.)

Tālr.239365315

Puika. /08.10.2014./

Ar Puiku iepazinos agrā pavasarī, kad ceļā uz veikalu pēc pusdienām, ierastajā ceļa posmā pirmo reizi ieraudzīju šo skaisto, jā! – skaisto! – runci.

No tās dienas itin bieži runcis viesojās darba vietas durvju priekšā, un pavisam drīz tika pie vārda Puika. Manuprāt, viņam ļoti piestāv, turklāt viņš pats šo vārdu pieņēma bez kavēšanās, jo jau tuvākajās dienās atsaucās uz to un steidza sveicināties.

Puika ir ļoti, ļoti mīļš runcis, ļoti patīkams un pateicīgs sarunu biedrs.

Grūti iedomāties, kā Puika nokļuva uz ielas, jo ir pilnīgi skaidrs, ka reiz bijis mīlēts mājas kaķis. Kā mēs to zinām? – Runcītis ir kastrēts, un tam ir izoperēta viena actiņa. Tātad ir bijis reiz kāds, kurš par viņu rūpējās kā pienākas..

Bet tas bija kādreiz, un nu Puika ir uz ielas..

Tuvojas ziema, un Puikas māja ir vējains pagalms, bet gultiņas vietā – pērno lapu kaudze, un drīz būs “svaiga”..

Ieskaties! Varbūt tieši viņu meklē? Ar prieku iepazīstināšu, un ceru, ka šos Ziemassvētkus Puika pavadīs savās mājās mīlošā ģimenē!

Vecums – ap 4 gadi.

Tālr.29365315

Mince. /05.11.2013./

Kaķenīte mīt pie Deglava ielas mazās Maximas.
Parādījusies pirms gada.

Neviena cita kaķa tuvumā nav, tuvākie – daudzdzīvokļu namu pagalmos. Tātad kaķenīte visticamāk atnesta un nolikta vai izlaista no automašīnas..

Iesākumā dzīvojusi kartona kastē blakus spēļu zālei, līdz kāda kundze apžēlojusies, uzbūvējusi mājiņu no veciem skapīšiem Fēniksa aizmugurē.
Jau iepriekšējo ziemu kaķīte knapi izdzīvojusi, barotāja baidās, ka šo var nepārdzīvot, un ziemā viņa arī katru dienu nevarēs izbrist un izbraukāt no Dreiliņiem.

Kaķenīte sterilizēta, ap 3 gadus jauna. Ļoti mīļa, ar skaistu kažociņu. Un tik ļoti gribētu atkal kļūt kādam vajadzīga..

Palīdzi atrast viņai savējos!

Tālr.29365315
Pinka. /11.01.2012./

Pinka (madam Broškina) – ap 1,5 – 2 g. jauna Izcila inteliģence, turklāt apķērīga un saulaina. Dāmā snauž dažas spilgtas raksturiezīmes, kas jaunajos apstākļos  pilnībā vēl nav uzplaukušas. Kaķītis ar izteiktu Pašcieņu, vienlaikus zināma pieticība & klusa pateicība. Ļoti svarīga drošības sajūta – ielas dzīves sekas. Šobrīd Pinku nodarbina gulēšana, ēšana, kažoka ataudzēšana un adaptācija jaunos apstākļos, kad var ļauties dzīvošanai, ne izdzīvošanai. Līdz galam tam vēl nav noticējusi:  piesardzīgi soli pa solītim atplaukst pret citiem zvēriem, saprotot, ka viņu nevi ens vairs neapdraud (progress attiecībās ir acīmredzams). Divkājainie: uzticības personas no pirmās dienas; attiecībās ar tiem liega, mīļa un atvērta. Naska uz buču došanu. Āriene kā jau dāmai: šarms un daile. Tagad ir iespēja tai izpausties: kažoks nu tīrs, sācis ataugt, sp alva iegūst mirdzumu. Nu Pinka to pucē un pucē (galvenā nodarbe laikā, kad neguļ). Amizanta strupaste: iepriekšējās pudeļbirstes vietā nu tīri glīta (tik salīdzinoši īsa) aste. Vājības: gardums, frizēšanās un kuplas bikses (tās, kas pašai kājās). Pagātne:  pamesta (atradusies uz ielas) Čiekurkalnā. Ilgstoši mēģināja izdzīvot kādā daudzstāvu mājas pagalmā. Zināms, ka bijis viens kaķēnu metiens. No mazajiem neviens vairs nav dzīvs. No kliegšanas (lūgšanas pēc uzmanības & ēdiena & patvēruma)  kaķenei bija aizsmakusi / raupji ķērcoša balss. Pēdējo 2 nedēļu laikā vairs nav izdvesusi ne skaņu. Arī tad, kad priecājas vairs neņaud. Atgūts miers un paļāvība.

Vecums – 2,5 gadi.

Tālr.29365315

Berta. /04.02.2012./

Kad kāds pāris devās uz darbu, viņiem 10 minūtes pa pēdām sekoja runātīgs kaķa bērns. Un neatkāpās. Sekoja un bija gatavs sekot visu dienu! Ja vien dotu iespēju! Skaidrs bija viens: uz darbu kaķi līdzi nenāks, mājās vest nav iespējams. Meiteni nogādāja veterinārajā klīnikā.No tās kaķenīte devās uz pagaidu mājām. Berta ir pašpietiekama un diezgan neatkarīga kaķenīte. Meklē sev saimnieku, kuram uzticēties, kuram klēpī ar laiku snaust. Kaķenīte ir ziņkārīga, rotaļīga un aktīva. Draudzīga ar citiem kaķiem un sarastu arī ar suņiem. Berta ir vesela, kārtīga, ir kaķu kaķis, ar savām rotaļām, darbiem un mazliet nedarbiem! Attārpota, vakcinēta, sterilizēta.

Vecums – 1,5 gadi.

(Tutti no 30.06.2011.)

Serjoža. /26.10.2015./ ADOPTĒTS!!!

ES JOPROJĀM SPĪTĪGI TICU, KA PATIESĪBĀ TIK ĻOTI FORŠAJAM RUNCIM AR ĪPAŠU PERSONĪBU KAUT KUR IR MĀJAS! MĒS TURPINĀM GAIDĪT!

Serjoža, agrāk saukts par Sieriņu, ir mūsu kādreizējās audzēknes Lūces dēliņš.

Savādi, bet šajā ģimenītē vienmēr ir pa vienam mazulim. Serjoža ir glīts runcītis – baltu kažoku, ar dažiem pleķīšiem, un tumši svītrainu, platu, bet salīdzinoši īsu asti, kura pie pamatnes pāriet baltajā rumpītī, kas rada iespaidu, ka šī aste nemaz nepieder Serjožam, bet ir aizlienēta :)

Serjoža uz pasauli ilgu laiku raudzījās ar izbrīnu un neizpratni, vienmēr ieplešot lielas acis glītajā, apaļajā sejiņā. Runcītis ilgstoši bija bikls, taču nu kļuvis par ļoti mīlīgu runčuku. Kādu laiku noslimojis, taču nu ir “salabots”, ir veiktas asins analīzes, un runcis ir pilnīgi vesels.

Kādēļ Serjoža? – jo runcītis nāk no Rīgas Maskavas priekšpilsētas, tautā sauktās “maskačkas”, un raksturā ir tāds mazliet huligāns, aprēķinātājs, sava labuma meklētājs. Nē, nē, Serjoža nedara blēņas, neko neplēš un negāž, ir kārtīgs, klausīgs. Viņa huligānisms izpaužas vien attiecības ar citiem kaķiem, kad baltais bosiks nekautrēsies gardāku kumosu otram nu tieši no mutres izraut :)

Serjoža var būt dzīvokļa kaķis, kurš laukā neiet, jo nav radis pie citiem apstākļiem, un būtu laimīgs, ja jaunajās mājās viņu jau gaidītu kāds četrkājains draugs, jo runcis ir ļoti sabiedrisks.

Attārpots, vakcinēts un kastrēts.

Vecums – 3 gadi.

(Tutti no 04.01.2012.)

Tālr.29365315

Kaķēni. /26.10.2015./ ADOPTĒTI!!!

Kādai vasarnieku pamestai kaķenītei pavasarī piedzima kaķēni.
Gandrīz visi vasarnīcu rajona iedzīvotāji no Siguļiem (blakus Gaujai, netālu no Carnikavas) ir pārvākušies uz Rīgu. Mazie kaķēni un vinu mamma pa vasaru ir veselīgi ēduši pieraduši pie cilvēkiem. Taču drīzumā viņiem draud skarbāki apstākļi, jotuvojas augstums un divas ģimenes, kas mēs viņus pa vasaru barojām, to vairs nespēsim pašu spēkiem darīt.

Kaķu mammīte Umka un viens runcītis ir atraduši savas laimīgās mājas, kaķēniem ir izveidota siltināta majiņa, ir organizēta barošana, taču tas nav risinājums viņiem…

Viņi ir trīs – gaiša trīskrāsu kaķenīte, un attēlā redzamie – tumšā trīskrāsu meitene un melnbaltais runcītis. Ļoti nepieciešamas VISMAZ pagaidu mājas!

Kaķēni ir 6 mēnešus jauni, salīdzinoši sociāli. Mājās dosies kastrēti un vakcinēti, saimniekiem šī rūpe atkrīt.

Lūdzam atsaukties atbildīgus un pacietīgus cilvēkus!

Tālr.29365315 vai 29131424 (Ilze)

Strīps. /26.10.2015./ ADOPTĒTS!

Strīps ir zemāk aprakstītā Meļņa brālītis, kuram atveseļošanās bija visgarākā un smagākā, taču nu tā ir galā.

Strīps ir drošāks par brāli, jo tam mierīgāks temperaments. Kaķēns ir zinatkārs, un tikai brīžiem mazliet piesardzīgs. Rokās prot skaļi murrāt, un pieglausties.

Samīļoti rokās, tomēr atmaigst, un zina, ka cilvēks nāk ar gardumiem.

Mīļošanas pa klēpi ir tikai laika un abpusējas pacietības un iecietības jautājums.

Runcītis ir tīrs, tīrīgs, kārtīgs.

Mājās dosies saņēmis poti.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 10.06.2015.)

Tālr.29365315

Melnis. /26.10.2015./ ADOPTĒTS!!!

Runcītis kopā ar brālīti pavisam slimi ieradās pie mums no Pļavniekiem.

Abi puikas izgājuši ilgstošu ārstēšanu, nu ir gatavi jaunām mājām. Diemžēl, ārstēšanas process nevienu no viņiem nepriecēja, tadēļ atrodoties kaķu kompānijā, puikas kaķiem dod priekšroku, ne cilvēkiem.

Taču samīļoti, rokās tomēr atmaigst, un zina, ka cilvēks nāk ar gardumiem.

Mīļošanas pa klēpi ir tikai laika un abpusējas pacietības un iecietības jautājums.

Runcītis ir tīrs, tīrīgs, kārtīgs. Melnim ir ļoti interesants kažoks – viscauri melno kažociņu rotā baltas spalvas, ko attēlā, diemžēl, redzēt nevar, taču interesentiem nosūtīsim papildu foto!

Mājās dosies saņēmis poti.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 10.06.2015.)

Tālr.29365315

Mini-Mario. /26.10.2015./ ADOPTĒTS!!

Mini-Mario ir Kvēpiņa un Bobija bralītis. Pagaidmājās nonāca nedēļu vēlāk kā brālīši.

Mini Mario ir uz mata kā savā laikā pagaidmājās mītošais Mario. Solam Mini-Mario, ka viņš mājas gan dosies krietni ātrāk, kā viņa priekšgājējs.

Mini-Mario ir zinākārs, mazliet vēl atturīgs, taču pakļāvīgs runcītis.

Ir aktīvs, sabiedrisks, citu kaķu klātbūtnē ātri atveras, labi iekļaujas jebkura kompānijā..

Ir vesels, attārpots, vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 17.06.2015.)

Tālr.29365315

Knīpa. /26.10.2015./ ADOPTĒTA!!!

Knīpa ir ļoti sabiedriska, ļoti mīļa meitene.

9.maijā devāmies uz Rīgu pakaļ diviem kaķēniem no Pavasara gatves, kuriem steidzami bija nepieciešama palīdzība – uzsākt ārstēšanu, kamēr tie nav pilnībā zaudējuši redzi.

Mazie kaķēni – brālis ar māsu – bija nožēlojamā stāvoklī, actiņas šķita jau zaudētas, tomēr rūpīgi apskatot tika konstatēts, ka cerības ir.

Diemžēl, Knīpas actiņa bija cietusi krietni vairāk, kā brālim, un centieni actiņu sadziedēt izrādījās nesekmīgi – bojāto actiņu nācās izņemt.

Knīpai tas nebūt netraucē, meitene ir ļoti, ļoti aktīva, ļoti, ļoti mīļa, ļoti, ļoti sabiedriska, enerģiska.

Knīpa noteikti vēlētos kompāniju – doties mājās divatā vai doties uz mājām, kur viņu kads sagaida. Ļoti labi saprotas ar suņiem, kaķiem, ir prātīga arī ar berniem.

Knīpa ir vesela, attārpota un vakcinēta. Mājās dosies kastrēta!

(Tutti no 09.05.2015.)

Tālr.29365315

Žoriks. /26..10.2015./ ADOPTĒTS!

Oktobra sakumā uzzinājām par kādu runci Daugavpilī – runcītis sirga ar kādu ādas slimību, un tuvumā nebija neviena, kurš spētu runcim palīdzēt vairāk, kā sniedzot pirmo palīdzību. Daugavpils patversme Žoriku pieņēma, apskatīja, noteica diagnozi, injicēja medikamentus, un runcim bija jāatgriežas dzīvesvietā – kartona kaste uz ielas..

17.oktobrī runcis ieradās pie mums. Nākamā dienā nocirpām bojato apmatojumu, nomazgājām, un kaķis pamazām sāka atkopties. Čūlas no Žorika actiņām ir pazudušas, āda sadzijusi, kažoks pamazām ataug.

Reti gadījies redzēt tik nosvērtu, mierīgu, padevīgu kaķi. Jaunais saimnieks noteikti būs ieguvis ne tikai kaķi, bet arī suni kaķa ķērmenī :)

Žoriks ir ļoti pacietīgs, mīļš un uzticīgs.

Mājās dosies vakcinēts un kastrēts.

Vecums – ap 1-2 gadi.

(Tutti no 17.10.2015.)

Tālr.29365315

Līna-Lienīte. /26.10.2015./ ADOPTĒTA!

Ar Līnu satikāmies aprīlī, kad kaķenīte gatavojās laist pasaulē savus mazuļus kādā no Purvciema pagrabiem.

Vedām meiteni sev līdzi, un pēc pāris dienām viņas mazuļi jau sildījās otrpus mammas punča. Izaiklējusi savus mazuļus, pieņēma arī vairākus bārenīšus, un visus savus berniņus jau pavadījusi pie jaunajiem saimniekiem.

Taču pati joprojām gaida..

Līna ir atkopusies, no slimīgi kalsnās, vājās kaķenes pārvertusies skaistā, veselīgā princese ar interesantu, gaiši dūmakainu kažoku.

Raksturā kaķene ir mīļa, mierīga, nav uzbāzīga. labprāt komunicē ar cilvēku, taču savu mīlestību neuzspiež. Labi satiek ar citiem kaķiem.

Vakcinēta, kastrēta.

Vecums – līdz 3 gadi.

(Tutti no 02.04.2015.)

Tālr.29365315

Jasmīna. /26.10.2015./ ADOPTĒTA!

Vasaras beigās Carnikavas iedzīvotāju skaits samazinās. Bet. Kaķu skaits uz ielām, nez kādēļ, palielinās…

Tā arī melnbaltā kaķīte otrpus dzelzceļam no stacijas uzradās pēkšņi un no nekurienes. Pamazām kļuva piesardzīgāka, un tad atklājās, ka krūmājos viņa slēpj savas atvases..

Diemžēl, trīs mazuļineizdzīvoja, taču Jasmīnu izdevās izglabt no bojāejas.

Kaķenīte ir ārkārtīgi mīļa, ļoti, ļoti sabiedriska, un labprāt neatkāptos no cilvēka ne uz mirkli.

Mazule ir ļoti kārtīga un tīrīga, kārtīgi apmeklē wc, labi ēd, un lieliski satiek ar citiem kaķiem.

Vecums – 2 mēneši.

(Tutti no 12.10.2015.)

Tālr.29365315

Afiņš (Afgan). /26.10.2015./ ADOPTĒTS!

Kad un kā Afiņš nonācis uz ielas, neviens nezina pastāstīt. Kas noticis viņa labajai priekškājiņai (tai trūkst “plaukstiņas”..) – arī neviens nezina. Taču tads nu viņs dzīvoja kādā garāžu masīvā Vecdaugavā. Tur viņs tika kādas meitenes barots, tur tika nobildēts, no turienes tika atvizināts pie mums.

Pagaidām Afiņš ir nedaudz sevī ierāvies, jo nesaprot pārmaiņu iemeslus. Stāstām viņām, ka tā būs labāk, drošāk, ka viņa drošībai mums jāparūpējas, lai viņam piesakās mīļa ģimene, lai viņam nekad vairs nebūtu jācīnas par izdzīvošanu uz ielas.. Jo pasargāt sevi ir 2x grūtāk, un kokā uzskriet briesmu gadījumā – arī 2x sarežģītāk..

Citādi Afiņš ir ļoti mīļš, ar ļoti skaļām dzirnavām, kuras pirmo reizi man atskaņoja jau mūsu pirmajā tikšanās  reizē, kad aizbraucu viņam pakaļ. Arī tagad runcis atveras un padzied :)

Ar citiem kaķiem sadzīvo teicami. Ir kluss, prātīgs, nosvērts.

Mājās dosies kastrēts un vakcinēts.

Vecums – ap 3 gadi.

(Tutti no 22.10.2015.)

Tālr.29365315

Marutiņš. /26.10.2015./ ADOPTĒTS!

Mazais mincis pie mums atbraucis no Mežaparka, kur mamma bija mazos laidusi pasaulē kāda vīna pagraba logā.

Runcītis kādu laiku slimoja, taču nu ir atveseļojies, un gaida pirmo poti.

Kaķēns ir vēl mazliet bikls, taču cilvēka rokās atmaigst un kļūst mīļš un murrātīgs.

Runcītis ir ļoti sabiedrisks ar citiem kaķiem. Bija dikti pieķēries kādai pieaugušai kaķenītei, taču tā devās mājās, un mazulis sāka meklēt lielajā kompānijā citu sirdsdraugu.

Kaķēns nav isvelīgs ēšanā, ir kārtīgs un tīrīgs no pirmās dienas. Zina, kur asināt nadziņus.

Mājās dosies vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 20.09.2015.)

Tālr.29365315

Kvēpiņš. /03.08.2015./ ADOPTĒTS!!!

Kvēpiņš ir zemāk redzamā Bobija brālītis – mazliet bailīgāks, mazliet satrauktāks, mazliet biklāks, bet tas vien laika jautājums – necik daudz laba šie kaķēni savā īsajm āūžiņā vēl nav redzējuši..

Taču arī viņam, tāpat kā brāļiem, interesē viss apkārt – rotaļlietas, citi četrkāji, un mazliet interesē arī cilvēks.

Runcītis agrā bernībā zaudējis actiņu. Barotaja minēja, ka pie vainas vārnas, jo neviens no kaķēniem nav slimojis.

Kvēpiņam trūkstošā actiņa netraucē nedz rotaļāties, nedz priecāties, nedz iepatikties īstajam cilvēkam.

Runcītis ir melns ar vienu baltu pirkstiņu pakaļējai kājiņai.

Vesels, attārpots, vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 17.06.2015.)

Tālr.29365315

Modžo. /03.08.2015./ ADOPTĒTS!!!

Modžo ar māsiņu tika atrasti pie atkritumu konteinera pavisam vēl bēbīši būdami, un tika nogādati veterinārajā klīnikā iemidzināšanai. Klīnikas darbiniekiem necēlās roka, un tie izziņoja par atradumiem, cerot atrast mazuļiem audžumammīti.

Audžumammīte atradās pie mums, un mazie tika laipni uzņemti audzināšanai.

Nu jau pagājis krietns laiciņš, māsiņa Lisa jau savas mājās, bet brālītis vēl gaida savus cilvēkus..

Ļoti kārtīgs, tīrīgs, vesels un mīļš runcītis.

Modžo ir attārpots un vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 10.05.2015.)

Tālr.29365315

Made. /20.05.2015./ ADOPTĒTA!!!

Ziemas spelgonī pie pansionāta Iecavā parādījās tramīga, izsalkusi kaķenīte ar slimu actiņu. Sapratusi, ka darbinieki ir laipni, un regulāri pasniedz gardumus, kaķīte sāka viesoties arvien biežāk, kļuva pielaidīgāka, un pamazām radās aizdomas, ka mince ir izbijusi mājas kaķene, kura, kopš zaudējusi mājas, daudz paguvusi pieredzēt..

Pamazām Made kļuva draudzīgāka, taču tās veselības stāvoklis radīja bažas barotājiem, un martā  kaķenīte tika nogādāta klīnikā Iecavā, no kurienes atvizinājās pie mums.

Iesākumā Made nevēlējās samierināties ar pārmaiņām, jo viss jaunais taču biedē, tomēr pēc nedēļas kaķīte bija sapratusi – neviens ļaunu nevēl, aprūpētāji ir labvēlīgi, un Made atplauka.

Kaķenīte tika kastrēta, tika izoperētas divas nabas trūces, sadakterēta actiņa. Nu Made ir vesela, apvēlusies, mīkstu, spožu kažociņu. Pagaidu mājās uzvedas lieliski – ir kārtīga, paklausīga, mazliet pļāpīga. Ļoti priecājas par cilvēka uzmanību, glāstiem, ir viens no mīļākajiem kaķiem, kāds redzēts.

Madiņa ļoti gaida savas mājas, var dzīvot gan dzīvoklī, gan privātmājā. Citus dzīvniekus uztver iecietīgi.

Vesela, attārpota, kastrēta un vakcinēta.

Vecums – līdz 2 gadi.

(Tutti no 21.03.2015.)

Tālr.29365315

Odrija Vanadziņš. /20.05.2015./ ADOPTĒTA!!!

Aprīļa sākumā saņēmām ziņu par klaiņojošu kaķīti Kalngalē, kurš esot ļoti sliktā stāvoklī. Devāmies meklēt.

Ilgi nebija jāsauc, kad pie mums piesteidza patiesi nožēlojama skata mincis – kažoks savēlies kā bruņas, kas kaķītim radījis sāpes un diskomfortu, kaķene pati centusies no tā atbrīvoties, noplēsusi daļu kažoka, traumējot ādu.

Kaķenīti nogādājām klīnikā, kur savēlušos kažoku noskuva, pie viena tā tika kastrēta.

Tagad Odrija ir atkopusies, pieņēmusies svarā, kažociņš pamazām ataug, mincīte ir attārpota.

Odrija ir ļoti mīļš un prātīgs kaķis, jaunajiem saimniekiem raizes neradītu, jo kaķēna vecums jau aiz kalniem, un Odrija alkst mierīgas laiskošanās dīvānā, iespējams, kādas rāmas pastaigas piemājas dārziņā.

Telpās Odrija uzvedas godīgi, kārtīgi apmeklē kaķu tualeti, nadziņus prot asināt tam ierādītā vietā, ir klusa un rātna.

Vecums – ap 8 gadi.

(Tutti no 08.04.2015.)

Tālr.29365315

Bobijs. /03.08.2015./ ADOPTĒTS!!!

Bobijs ar brāļiem Kvēpiņu un Mini-Mario atbraukuši no Sarkandaugavas, kur dzimuši ielas kaķenītei, kuru neizdevās laikus noķert uz sterilizāciju.

Bobijs jau no sākta gala bijis viszinātkārākais un atsaucīgākais. Brāļi ļoti ilgi ieturēja distanci ar cilvēku, taču pamazām atveras.

Bobijs ir vissabiedriskākais, arī citu kaķu kompānijā iziet pirmais, gatavs draudzēties ar visiem, uzvedas kā līderis.

Runcītis rokās kļūst mīļš, un labprāt bauda glāstus.

Dienās būs labs mednieks.

Bobijs ir vesels, attārpots un vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 17.06.2015.)

Tālr.29365315

Endži. /04.08.2015./ ADOPTĒTA!!!

Endži ir zemāk redzamā Zaķīša māsiņa, kas piedzimusi Carnikavas dārzos.

Endži ir sava tēta līdziniece – krāsu aizguvusi no tēta, kažoka kuplumu – no abiem vecākiem.

Ja pirmajos mirkļos Endži ir piesardzīga, uzlūko svešiniekus ar vieglām aizdomām, tad pēc mirkļa jau atmaigst, un prasa uzmanību.

Endži ir ļoti skaista meitene, un arī salīdzinoši rets eksemplārs, jo ar rudu kažoku pārsvarā lepojas runcīši. Bet savai mammītei rudas meitiņas izrādījās divas – Endži un Kate.

Endži ir vesela, attārpota un vakcinēta.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 24.07.2015.)

Tālr.29365315

Zaķītis. /04.08.2015./ ADOPTĒTS!!!

Zaķītis ir viens no sešiem mazuļiem, kas piedzimuši pirms gada no mājas izliktai kaķenītei. Viena māsiņa jau savās mājās, viena māsiņa ārstējas, un viena māsiņa Endži arī gatava mājām. Divi mazulīši – brālītis un māsiņa nozuduši, domājams, kads tos uzņēmis ģimenē. Kaķu mammītei gan šie būs pēdējie bērniņi, jo ta tiks sterilizēta. Arī mazuļu papiņš pirms laba laika jau paņemts aprūpē, apkopts un nu dzīvo Vācijā.

Kādēļ Zaķītis? Jo viņa kažociņs ir uz mata kā zaķēnam – gan krāsojums, gan tik mīksts un zīdains, kā mazs zaķītis :)

Zaķītis ir ļoti mīļš un sabiedrisks, ļoti priecājas par cilvēka uzmanību.

Zaķītis ir vesels, attārpots un vakcinēts.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 24.07.2015.)

Tālr.29365315

Spinātiņš. /03.08.2015./ ADOPTĒTS!!!

28.aprīlī Ķengaragā pa logu izmeta maisu ar nupat dzimušiem kaķēniem http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/nezeligi-laudis-kengaraga-pa-logu-izmet-maisu-ar-nesen-dzimusiem-kakeniem/?utm_source=draugiem&utm_medium=autopost&utm_campaign=social&utm_content=skaties/#

Nu jau laiciņš pagājis, no četrotnes mājas meklē vairs tikai viens -  Spinātiņš – ļoti mīļš, aktīvs, sabiedrisks runcītis.

Spinātiņš nebūs brangs runcis, ir miniatūrs kaķītis.

Spinātiņš ir tīrīgs, kārtīgs, ļoti priecājas par kompāniju – gan četrkāju, gan divkāju. Tādēļ būtu priecīgs, ja mājās viņu sagaidītu jau kāds sabiedrotais.

Runcītis ir attarpots un vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 28.04.2015.)

Tālr.29365315

Pūka Guste. /20.05.2015./ ADOPTĒTA!!!

1.martā pie mums nonāca kaķenīte Ama no Vangažiem. Kaķenīte bija gaidībās, vēderiņs bija jau ļoti liels, tādēļ pieņēmām lēmumu ļaut mazajiem nākt pasaulē. Tomēr vēl bija ilgi jāgaida. Mazie nāca pasaulē vien 29.martā.

Pavisam drīz tika aizrunāta mammīte Ama, kura pēc bērniņu, un nu arī audžubērniņu, kurus kāds nelietis aprīļa beigās izmeta pa logu Rīgā, Ķengaragā, izauklēšanas dosies mājās. Tāpat aizrunāti jau ir Amas viena no meitiņām un vienīgais dēliņš.

Pūka ir aktīva meitene, gan izskatā, gan raksturā līdzīga manai Augustei. Pūka lepojas ar savu kažociņu, kurš dienās kļūs arvien krāšņāks. Pūka nebūs spalvu kamols – tai būs gara, bet gluda spalva, izteikti pūkainas “bakenes”, ausu pušķi, bikses un kupla aste.

Mazā kaķenīte ir mīļa, kārtīga, vesela, gatavojas otrai attārpošanai un pirmajai potei, lai ap 29.maiju varētu posties mājās.

Vecums – 1,5 mēneši.

(Tutti no 29.03.2015.)

Tālr.29365315

Pele. /20.05.2015./ ADOPTĒTA!!!

1.martā pie mums nonāca kaķenīte Ama no Vangažiem. Kaķenīte bija gaidībās, vēderiņs bija jau ļoti liels, tādēļ pieņēmām lēmumu ļaut mazajiem nākt pasaulē. Tomēr vēl bija ilgi jāgaida. Mazie nāca pasaulē vien 29.martā.

Pavisam drīz tika aizrunāta mammīte Ama, kura pēc bērniņu, un nu arī audžubērniņu, kurus kāds nelietis aprīļa beigās izmeta pa logu Rīgā, Ķengaragā, izauklēšanas dosies mājās. Tāpat aizrunāti jau ir Amas viena no meitiņām un vienīgais dēliņš.

Pele ir īpašais bērns, jo vienīgā piedzima 30.martā – kad viņas divas māsas un brālis jau sildījās pie mammas punča. Pele ir gudra kaķenīte. Tāpat kā māsas un brālis, ir aktīva, dzīvespriecīga, taču ir daudz zinātkārāka, prātīgāka.

Pele ir kārtīga, tīrīga, pēc dabas ļoti maiga.

Šobrīd Pele gatavojas otrai attārpošanai, nedēļu pēc tās saņems pirmo poti, un varēs doties mājās. Tā kā kaķēni ir kompānijas dvēseles, ļoti priecātos par četrkāju kompāniju jaunajās mājās.

Vecums – 1,5 mēneši.

(Tutti no 30.03.2015.)

Tālr.29365315

Māsiņas. /20.05.2015./ ADOPT·ĒTAS!!!

Abas māsiņas nāk no Rīgas, Pavasara gatves, kur ierobežoto iespēju dēļ, kaķenīšu sterilizācijas “projekts” notiek ļoti gausi – lai noķertu bezsaimnieka bailīgos kaķus, nepieciešams aprīkojums un iemaņas, kā arī finansiāls ieguldījums. Taču parasti šajos pagalmos ir 1-3 cilvēki, kuriem situācija rūp, un šiem cilvēkiem parasti ir vismazākās iespējas gan fiziski, gan finansiāli situāciju risināt..

Pirms gada šajā pagalmā noķertas un sterilizētas trīs kaķenītes. Šobrīd četras jau laidušas pasaulē mazos, kurus rūpīgi noslēpušas, bet divas mammītes savus mazos jau izauklējušas un atrādījušas barotājām.

Devāmies pēc diviem mazajiem kaķēniem, kuriem nepieciešama ārstēšana, atgriezāmies ar kuplāku pulciņu, četriem kaķēniem, un četrām kaķenītēm, kuras sterilizējām un atgriezām dzīvesvietā.

Abas māsiņas ir veselas, tīras, kārtīgas, ļoti mīlīgas un jaukas. Abas ilgojas māju, priecātos mājās doties kopā, vai arī – lai jaunajās mājās tās sagaidītu kāds pūkains draugs.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 09.05.2015.)

Tālr.29365315

Līna Melle. /18.03.2015./ ADOPTĒTA!!!

Pavisam nesen kādā pagalmā Imantā uzradās ļoti tīra, ļoti mīļa, neliela auguma kaķenīte.

Līna nespēja samierināties ar savu likteni, un meklēja cilvēku starp garāmgājējiem, ikkatram lūdzoties kripatiņu mīlestības.

Tā Līna nonāca pagaidu mājās. Tur atklājās, ka kaķenīte ļoti slikti ēd, šķita, ka viņai kaut kas sāp. Pie daktera rūpīgi izmeklējot, tika konstatēts, ka mutē savairojušies lieki audi – granulomas, kuras traucē ēst un dzert, turklāt ļoti sāp.

16.martā Līna devās uz operāciju, kur tika izņemti bojātie zobiņi, un izoperētas granulomas.

Tagad Līna ēd labi, jo ēšana vairs nerada sāpes. Kaķenīte atkopjas, un ir laimīga tikusi siltumā un drošībā. Cilvēku Līna dievina, katru mīļu brīdi tā uzmana cilvēku, cenšas tikt tam tuvu, samīļot, lūdzas glāstus un klēpi.

Līna piemērota cilvēkiem, kuri alkst ļoti mīļa un mīloša kaķa. Līna piemērota dzīvei iekštelpās.

Attārpota, kastrēta un vakcinēta.

Vecums – 1 gads.

Tālr.29365315

Mellis. /30.01.2015./ ADOPTĒTS!!!

Mellim dzīvē nācies baudīt ne mazums rūgtuma.

Vēl (nosacīti) nesen Mellis baudīja kaķa cienīgu dzīvi – viņam bija gan māja, gan pārticība, cik nu kaķim tā nepieciešama, un savs vienīgais un mīļais cilvēks. Līdz kādā drēgnā rudens dienā visa viņa dzīve sabruka ka kāršu namiņš.. Saimnieks pārcēlās uz vietu, no kuras vairs neatgriežas, un kaķītis palika pavisam viens plašajā pasaulē. Viens un nevienam nevajadzīgs.

Zaudējis gan saimnieku, gan mājvietu, runcītis palika uzticīgs namam, kurā dzīvoja, vien dzīvokļa durvis viņam tika slēgtas uz visiem laikiem. Mellis turpināja savu eksistenci (jo vai tad tā vairs ir dzīve?) kāpņutelpā. Kaimiņi runcīti zināja, visi skuma par dzīvnieciņa likteni, kāds iznesa guļvietai lupatas, kuras runcītis pateicībā pieņēma, taču savās mājās neviens viņu tā arī neaicināja.

Runcītis kā agrāk izmeta savu ierasto loku pa pagalmiem, vakaros atgriezās kāpnēs, paēda atstātos kraukšķus, un arī pastaigu laikā tika uzlasījis visādas dīvainas ēdamām lietām līdzīgas vielas. Taču visi pārdzīvojumi kopā runcīti novardzināja, līdz tas saslima.

Bet Mellim bija draugs. Draugs nespēja noskatīties uz kaķīti, kurš kā šķita ilgi vairs bez palīdzības nedzīvos, un lūdza palīdzību sociālajos tīklos, kur to sadzirdēja.

Nu runcītis 10 dienas pabijis kaķu slimnīcā, atguvis veselību, gatavojas doties uz pagaidmājām, bet visvairāk priecātos, ja viņam tiktu piedāvātas īstās. Runcītis mājās dotos kastrēts, ar savu pūriņu – nedaudz pārtikas pirmajam laikam, vitamīniem bagāžā.

Mellis ir nosverts, mierīgs, ļoti mīļš kaķītis, kurš neradīs raizes – nekarāsies aizkaros, nerakās un nemētās puķupodus, neskries rīta un vakara sprintus pa istabām. Viņš varētu dzīvot gan dzīvoklī, gan privātmājā.

Mēs ļoti ceram, ka Mellīša dzīvē nu viss ies tikai uz augšu, un tuvākajās dienās runcīti kāds aicinās mājās.

Vecums – ap 5 gadi.

(Tutti no 22.01.2015.)

Tālr.29365315

Babette. /09.03.2015./ ADOPTĒTA!!!

Babette ar brāli Bonapartu Bonpans-mjau parādījās pagraba lūkā brīdī, kad sterilizācijai tika noķerta viņu māmiņa. Mazā māsa Bebette jau tobrīd bija apslimusi, un tika pieņemts lēmums mazos ņemt aprūpē un meklēt tiem saimniekus.

Tā mazuļi nonāca siltumā un drošībā. Pavisam īsā laikā abi kaķēni atvērās cilvēkam, labprāt komunicē, rotaļājas. Nu ir arī pilnīgi veseli.

Pirms pāris dienām māsa pavadīja uz jaunām mājām bralīti, un nu viena skumst. Babette rotaļājas pat ar savu šūpuļtīkliņu, un ik reizi parādoties cilvēkam, ieslēdz skaļas dzirnaviņas un lielām acīm lūkodamās aicina mazliet parotaļāties, pamīļoties..

Babettei ir tyeicama apetīte, priekšroka gan tiek dota kaķēnu sausai barībai vai svaigai izmeklētai gaļiņai.

Babette ir jauka, kārtīga, mīļa kaķenīte. Ir attarpota un saņēmusi pirmo poti.

Babette ir 2,5 mēnešus jauna.

(Tutti no 22.02.2015.)

Tālr.29365315

Mona. /7.01.2015./ ADOPTĒTA!!!

Jaungada naktī, īsi pēc salūta, Vecrīgas ieliņas pildījās cilvēkiem, un kādā brīdī starp to kājām izmisis skraidīja un raudāja pārbijies kaķītis. Pie pirmā aicinājuma kaķenīte bija klēpī, un cieši piespiedusies, sūdzēja bēdas.

Lai arī visās iespējamās vietnēs tika izlikti sludinājumi par atradumu, diemžēl neviens nav atsaucies, un arī sludinājumus par pazudušu kaķenīti neesam uzgājuši.. Tādēļ pamazām meklējam Monai jaunus saimniekus.

Kaķenīte ir ļoti malka, gracioza, un ļoti, ļoti mīļa. Ir arī ļoti pašapzinīga, jo citu kaķu kompānijā ātri vien iegūst līderpozīcijas. Rotaļīga, aktīva, taču vairāk par visu tīk draudzēties ar cilvēku – gan lielu, gan mazu.

Mona ir vesela, attārpota, vakcinēta, pirms došanās mājās tiks arī kastrēta.

Ļoti kārtīga un tīrīga.

Vecums – ap 8 mēneši.

(Tutti no 01.01.2015.)

Tālr.29365315

Mandarīns. /7.01.2015./ ADOPTĒTS!!!

Pirms mēneša pašā Rīgas centrā, Dzirnavu un Satekles ielu stūrī no auto tika izmesta ogļmelna pūkaina mammīte un viņas mazais rudais bērniņš.

Iesākumā abi kaķīši skrēja klāt katram garāmgājējam, meklējot savu saimnieku, bet pēcāk iemācījās, ka ne visi cilvēki ir labi.. Kāds abus spēra kājām, kāds rīdīja suni, kāds nebalsī brēca. Kaķīši samierinājās, ka dzīve tiem piespēlējusi skarbu likteni..

Bet kādu dienu garām gāja meitene, kura abus pamanīja, nobildēja, un nosūtīja informāciju ar lūgumu palīdzēt.

Mandarīns, sala, bada un ziņkārības vadīts, drīz vien nonāca siltumā. Arī viņa mammītei palīdzēsim.

Mandarīns ir jauks, sirsnīgs, aktīvs runcītis, kuram ļoti patīk citu draudzīgu kaķu kompānija. Arī cilvēkam uzticēties no jauna pamazām ir iemācījies, un nu izvairās vien no straujām kustībām, taču citādi ļoti priecājas par glāstiem un ir ļoti draudzīgs.

Mandarīns ir vesels, kārtīgs un tīrīgs. Ir attārpots un vakcinēts.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 27.12.2015.)

Tālr.29365315

Tālr.29459546

Latte. /30.01.2015./ ADOPTĒTA!!!

Kāda biedrība pirms nedēļas saņema zvanu no sirmgalves, kurai jādodas uz pansionātu, un nu viņai problēma, jo nevar līdzi paņemt savus dzīvniekus – pāris kaķus. Ierodoties pie sirmgalves, tika konstatēts, ka kaķi ir vismaz 17 (cik uz to brīdi izdevies saskaitīt) un arī kucīte ar kucēniem. Diemžēl, neviens no kaķiem nav kastrēts, tādēļ daļa pusaudzīšu dzimuši tur pat. Visiem kaķīšiem konstatēta ausu ērcīte.

Pamazām dzīvnieki no vecās kundzes tiek vesti prom, kastrēti, un uzsāk jaunu saimnieku meklējumus.

Arī Caffe un Latte – divas siāmas mix kaķenītes.

Kaķīši, dzīvojot lielā koncentrācijā, atrodas pastāvīgā stresā, katrs meklējot savu vietiņu, savu privāto telpu, tādēļ pagaidām tajos jaušams sasprindzinājums. Taču tas pamazām izzūd, un ar laiku kaķi, nonākuši jaunā vidē, kur tiem nebūs jācīnas par savu kaktu, atvērsies pilnībā.

Kaķenītes ir nosvērtas, klusas, mierīgas. Prot sadzīvot ar citiem mājdzīvniekiem. Ir kārtīgas, pārtikā nav izvēlīgas.

Latte ir siāmas kaķim raksturīgos toņos, vairāk dūmakaina.

Ļoti ilgojas savas vietiņas, sava cilvēka, uzmanības, mīlestības.

Mājas dosies kastrētas, daktera apskatītas, apstrādātas pret parazītiem un ausu ērci, vakcinētas pret trakumsērgu.

Vecums – ap 5 gadi.

(foto ilustratīvs, kaķenītes krāsojums uz mata kā foto)

(Tutti no 28.01.2015.)

Tālr.29365315

Caffe. /30.01.2015./ ADOPTĒTA!!!

Kāda biedrība pirms nedēļas saņema zvanu no sirmgalves, kurai jādodas uz pansionātu, un nu viņai problēma, jo nevar līdzi paņemt savus dzīvniekus – pāris kaķus. Ierodoties pie sirmgalves, tika konstatēts, ka kaķi ir vismaz 17 (cik uz to brīdi izdevies saskaitīt) un arī kucīte ar kucēniem. Diemžēl, neviens no kaķiem nav kastrēts, tādēļ daļa pusaudzīšu dzimuši tur pat. Visiem kaķīšiem konstatēta ausu ērcīte.

Pamazām dzīvnieki no vecās kundzes tiek vesti prom, kastrēti, un uzsāk jaunu saimnieku meklējumus.

Arī Caffe un Latte – divas siāmas mix kaķenītes.

Kaķīši, dzīvojot lielā koncentrācijā, atrodas pastāvīgā stresā, katrs meklējot savu vietiņu, savu privāto telpu, tādēļ pagaidām tajos jaušams sasprindzinājums. Taču tas pamazām izzūd, un ar laiku kaķi, nonākuši jaunā vidē, kur tiem nebūs jācīnas par savu kaktu, atvērsies pilnībā.

Kaķenītes ir nosvērtas, klusas, mierīgas. Prot sadzīvot ar citiem mājdzīvniekiem. Ir kārtīgas, pārtikā nav izvēlīgas.

Caffe ir tipiskā siāmas kaķa krāsās.

Ļoti ilgojas savas vietiņas, sava cilvēka, uzmanības, mīlestības.

Mājas dosies kastrētas, daktera apskatītas, apstrādātas pret parazītiem un ausu ērci, vakcinētas pret trakumsērgu.

Vecums – ap 5 gadi.

(foto ilustratīvs, kaķenīte uz mata kā foto)

(Tutti no 28.01.2015.)

Tālr.29365315

Robins. /07.01.2015./ ADOPTĒTS!!!

Kad Bolderājas mazdārziņos uzgāja pamestus kaķus, arī mazais Robins steidza pretim cilvēkam, lūdzoties siltumu mazām kaķabērna ķepiņām.

Protams, mazais bērns tika aši iepakots būrītī, un vizināts uz siltām pagaidmājām.

Mazais runcītis ir ļoti nosvērts, mierīgs, un ir no tiem kaķiem, par kuriem saka “zinātkārs”, nevis “ziņkārīgs”. Viņam ļoti patīk visā raudzīties no malas. Ir rotaļīgs, kā jau kaķēnam pienākas, taču ja tuvumā parādās lielāks aktīvists, un atņem Robinam rotaļlietu, tas neprotestēdams nosēdīsies maliņā, un vēros sāncenša aktivitātes.

Citādi mīļš un kārtīgs, tīrīgs puisītis, labi satiek ar citiem mājdzīvniekiem.

Ir attārpots un vakcinēts.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 01.12.2014.)

Pēcītis. /07.01.2015./ ADOPTĒTS!!!

Pēcītis piedzima uz ielas – reiz mājas zaudējušai kaķenītei.

Mazs, aktīvs, un bezgalīgi mīļš!

Runcītis teicami sadzīvo ar citiem kaķiem, varētu iedraudzēties arī ar suni, trusi vai kādu citu sugu pārstāvi. Bet cilvēks gan – pirmajā vietā!

Nav iespējams apsēsties vai atgulties, lai Pēcītis tūdaļ nebūtu klāt, lai savu cilvēku apčubinātu, sabučotu un nomazgātu!

Pēcītis ir sabiedrisks, un lieliski iederētos ģimenē ar bērniem, kuri solītos runcīti izkalaidēt ar rotaļām, pretim saņemot daudz prieka, smieklu un pozitīvu emociju.

Pēcītis ir attārpots, vesels, tīrīgs un kārtīgs.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 01.12.2014.)
Capsīte. /09.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Skaistā, mazā kaķu meitiņa Capsīte bija iesprostota pagrabā divas diennaktis, bet pēc tam izmesta uz ielas, kur vēl diennakti skaļi bļāva, raudāja, lūdza siltumu!

Nogadāta klīnikā bez mazākās cerības sagaidīt rītu… Svars vien 250 gr, anēmiska un praktiski nekustīga. Blusas, ja tās sakrautu čupiņā, būtu vairāk par pašu kaķi!

Capsīte ir dievīga, mīļa un klusa. Viņai vajadzīgi ļoti labi, atbildīgi saimnieki. Kaķenīte ir ļoti skaista, neskatoties uz iedzimto defektu – deformētiem kakla skriemeļiem, kuru iespaidā Capsītei galviņa visu laiku ir amizanti piešķiebta uz vienu sānu. Tas viņu padara par mazu koķeti, kas komplektā ar kluso, cēlo soļošanu un pļāpāšanu, nostiprina pārliecību – Capsīte ir īstākā no īstakajām kaķu lēdijām! :)


Capsīte ir liela ēdāja un ļoti aktīva sportiste. Skriešanā nu jau sacenšas ar lielajiem kaķiem. Žēl tikai ,ka katram savs, jo lielie kaķi Capsīti uztver kā medījumu. Taču šis medījums māk smuki atsist.

Vārdu Capsīte mainīt nedrīkst! – kaķenīte uz to atsaucas kā suņuks.

Capsīte, kā jau inteliģenta lēdija, ļoti bieži mēdz gulēt blakus grāmatai, sapņojot par Visuma ceļojumiem, kuros atrast savus īstos un vienīgos saimniekus.

Vecums – 3,5 mēneši.

Mušiņa. /09.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Mušiņas dzīves stāsts sācies līdzīgi, kā daudziem saimniekus meklējošiem kaķēniem.

Šī cēlā, glīta būtne patiesi ir dzimusi ielas kaķenītei, un reizē, kad viņas mamma tika vesta uz sterilizāciju, arī Mušiņa tika ņemta līdzi. Lai dotos uz pagaidmājām, lai rastu iespēju kļūt kādam vajadzīgai, mīlētai.

Tagad jau grūti iztēloties, ka tik mīļa un draudzīga kaķenīte varētu būt dzimis ielas mincis.

Mušiņa ir fantastiski mīļā, sabiedriska, komunikabla, sirsnīga, un vēl, un vēl, un vēl – te nu visi labie un labākie vārdi, kādus vien var piedēvēt kaķim!

Ļoti ilgojas savu māju, sava cilvēka, uzmanības, jo pagaidmājās ir labi, ir ļoti labi, taču kad uzmanību jādala ar vēl daudz-padsmit minčiem, tad katram mazliet pietrūkst..

Mušiņa ir vesela, kārtīga, ļoti pieklājīga kaķenīte. Zvani drīz, un ved mājās!

Vecums – 4 mēneši.

Osītis un Otīlija. /09.10.2014./ ADOPTĒTI!!!

Saauguši kā brālis ar māsu, lai gan patiesībā tādi nav.

Osīti atnesa uz veterināro klīniku, lai iemidzinātu, jo saimniekiem trūka uzņēmības, vēlmes ārstēt sasirgušu kaķēnu, un neskatoties uz mediķu centieniem samniekus pārliecinat, ka vaina nav nedz grūti, nedz dārgi ārstējama, tie palika nelokāmi pie sava lēmums.

Savukārt Otīlija ir pagraba bērns – bērns, kura liktenis lēmis to pacelt augstāk – par mājas kaķi.

Abi melnie ir jauks pāris, un labprāt majās dotos kopā, taču izskatīs arī atsevišķus māju piedāvājumus.

Otīlija ir puspūkainā meitene priekšplānā, Osītis ir gludspalvainais ar balto krādziņu.

Kaķēni ir veseli, tīrīgi un kārtīgi. Labi zina visu par kaķu labu uzvedību, pieklājību, higiēnu, skaistumkopšanu.

Vecums – 5 mēneši.

Paija. /09.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Paija ir Pūpēdīša māsiņa.

Ķerot kārtējās bezsaimnieku kaķenes sterilizācijas programmas ietvaros, lai bīstamā vietā bez mammas nepaliktu divi mazi kaķēni, tika pieņemts lēmums arī tos ņemt līdzi un meklēt saimniekus.

Paija, tāpat kā brālis, ir diezgan atturīga, taču viņa vairāk ir piesardzīga, un nav dusmīga. Paija ļoti alkst uzmanības, bet šobrīd izvēlas to saņemt no saviem sugasbrāļiem – palikusi viena ar jauno saimnieku, viņa atvērtos ātrāk, un kļūtu sabiedriskāka.

Arī Paijas saimniekam jārēķinās, ka kaķenīte ir personība, un Paija būs diezgan pašpietiekams kaķis, tomēr tas nenozīmē, ka viņa neprasīs savu daļu uzmanības, un nevēlēsies mīļumu un siltumu.

Paija piemērota arī aizņemtiem cilvēkiem, kuri nereti satraucas, vai drīkst uzņemties tadu atbildību, ja reiz paši daudz laika pavada ārpus mājas – noteikti var!, jo šie būs tie kaķi, kuri tik ļoti neskums, palikuši vieni, un labprāt baudīs saimnieka uzmanību arī tikai vakaros..

Vesela, kārtīga meitene.

Vecums – 5 mēneši.

Mikus. /10.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Mikus ir Montas un Mijas brālītis, kurš arī dzimis kādai reiz pamestai kaķenītei. Lai kā māmiņa mācīja vairīties no cilvēkiem, tomēr mazie izauguši komunikabli, un cilvēku uztver mierīgi. Uz svešiniekiem gan kādu brīdi raugās ar neuzticīgām acīm, tomēr savs cilvēks viņiem ir cieņā, runcītis ir mīļš un kārtīgs.

Kaķēni dzimuši vasarnīcas šķūnītī, un savas dienas vadīja šķūnītī, siltumnīcā, lapenē, tāpat sprinģodami pa zālāju, baudīdami vasarnīcas saimnieku viesmīlību. Kopā viņi bija seši. Trīs brālīši jau devušies mājās, palikušie trīnīši vēl gaida.. Mikus, Mija un Monta atrodas pagaidu mājās, bet ir svarīgi atrast īstās, lai dotu iespēju uz pagaidmājām citiem bārenīšiem, kuri joprojām atrodas ārā..

Rudens ir klāt, un vasarnīcas saimnieki jau labu laiku grasās doties prom uz Rīgu, taču šobrīd vēl spiesti uzkavēties ēkā bez apkures mazo kaķu dēļ. Ļoti negribētos komunikablus skaistus kaķēnus izlaist izdzīvošanai kādā no Rīgas kaķu kolonijām, kā sāk spriedelēt aprūpētāji..

Tādēļ Mikum, Montai un Mijai steidzami meklējam saimniekus, vai vismaz pagaidu aprūpētājus, kuri dotu iespēju laimīgai dzīvei!

Mikus ir kastrēts.

Vecums – 5 mēneši.

Tigro./08.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Skaistais un ļoti mīļais Tigro gājis cauri daudz pārbaudījumiem savā vēl tik īsajā mūžā.

Ir izbarots ar pudelīti un pabijis jau 3 pagaidu mājās.

Kas zina par ko tādi pārbaudījumi viņam uzlikti, bet tos viņš veiksmīgi pārcietis, un jūtas daļēji apmierināts ar savu pašreizējo dzīvi. Nu tikai daļēji ,jo ir īpašs kaķis – ĻOTI mīļš, ko pieprasa arī pretīm, tāpat vēlas daudz ēdiena, kam vienmēr jābūt kaut kur noslēptam :D

Tigro ir kurls no dzimšanas. Taču kā jau zinām, kaķim nevajag dzirdēt, ja viņam ir labs saimnieks, kurš dzird un sadzird savu kaķi!

Tigro nav paredzēts laukā iešanai, bet gan skaistam, mīkstam, siltam dīvānam!

Kastrēts un vakcinēts.

Vecums – 1 gads.

Melānija. /19.11.2015./ ADOPTĒTA!!!

Vasaras beigas – septembris. Bērni steidz uz skolu, kokiem sāk krist pirmās lapas un ietves malā sēd mincis. Mazliet noskumis, bet ļoti skaists. Ar acu skatienu sagaida katru garāmgājēju, ja izskatās labvēlīgāks, piesteidz arī klāt. Kāds uzmet noraidošu skatienu, kāds paglauda, bet cits vēl arī pacienā ar ko gardu. Kad garāmgājējs aiziet savos darbos, mincis dodas atpakaļ uz savu “posteni” – ietves malu. Atkal apsēžas un sēž. Sēž agros rītos un vēlos vakaros. Šad tad manīts kopā ar citiem daudzdzīvokļu mājas iemītniekiem – kaķiem, kuriem savu laiku tīk vadīt gozējoties atvasaras saulītē. Tāpēc šķiet, ka arī šis mincis ir no tiem, kuri dienā dodas izlocīt kājas pagalmā, bet naktīs silti ieritinās blakus saimniekam. Pienāk rudens. Lapas nokritušas, sāk pūst auksti vēji un līt nepatīkams lietus. Bet mincis sēž kā sēdējis. Vienu dienu, divas. Kad rīts aukstāks, mincis sarāvies guļ nokritušo lapu kaudzē. Skats – sirdi plosošs. Tad rodas aizdomas – varbūt mincim māju nav. Vai nu kāds tā labprātīgi vadītu savas dienas uz ietves vai lapu kaudzē.. Mājas iedzīvotāja apstiprina – kaķenīte pagalmā parādījusies kādu laiku atpakaļ, tā nu savas dienas tur vada. Pasaulē laisti vairāki kaķēni.. Mince bezgala mīļa. Un puncītis uz ielas – tukšs.. Bet glāsti un ēdiens gandrīz vienlīdz svarīgs… Cilvēks, lai arī nodevis, tomēr viņas acīs ir kas īpašs. Tam viņa gatava atdot visu savu mīlestību un uzticēties līdz pēdējam. Cilvēka nodevība viņu nesalauza. Viņa joprojām ir lielisks kaķis!

Kaķenīte, nokristīta par Melāniju – Knīpu, ir jauna, izmēros neliela, bezgala mīļa kaķenīte. Līdz pagaidu māju atrašanai meitenīti uz ielas baroju. Ik reizi, kā devos pie viņas ar brokastīm/vakariņām, man atlika tikai uzsaukt un viņa steidzās man pretim. Vienmēr bija tik žēl aiziet, viņu atstājot tur.. Viņa ar skumjām noraudzījās ikvienā aizgājējā. Droši vien, cerēja, ka reiz kādam varēs doties līdzi. Labi, ka šāds brīdis nebija jāgaida pārāk ilgi. Meitenei pieteicās pagaidu māju sniedzēja. Jau nākamajā dienā kaķenīti bez problēmām iecēlu kaķu pārvadājamā konteinerā un nogādājām viņu veterinārajā klīnikā. Apskatīta un sterilizēta, kaķenīte nākamās dienas vakarā devās uz pagaidu mājām. Pagaidu mājās viņai tikai vēlreiz apliecināja savu bezgalīgo uzticību cilvēkam. Raksturā Melānija ir mierīga, prātīga, bet ļoti labestīga kaķenīte. Pieglausties, ielūkoties cilvēkam acīs, pamurrāt..

Meklējam šai burvīgajai kaķu dāmai pašas labākās mājas! Tādas, kurās cilvēks viņas bezgalīgo uzticību novērtēs, mīlestību pieņems un pretim spēs sniegt to pašu. Viņa to ir pelnījusi!

(Tutti no 10.11.2015.)

Rasmuss. /02.12.02014./ ADOPTĒTS!!!

Skaistais, lielais mīļruncis Rasmuss ilgojas sava saimnieka, savu māju, savas idilles.

Rasmuss kā kaķēns tika paņemts nelabvēlīgā ģimenē, kuri par runci nelikās ne zinis. Jo vairāk tad, kad tas pēkšņi saslima, un sāpēs slēpās tuvējo bezsaimnieka kaķu mājiņā, kur to atrada Ingrīda.

Rasmuss kādu laiku ārstējās kaķu slimnīcā, pilnībā atkopies devas uz pagaidu mājām.

Rasmuss ir liels un ražens runcis, kaut patiesībā vēl gluži tīnis – tikai gadu jauns.

Ar citiem kaķiem iepazīstas lēni un uzmanīgi, taču ar draudzīgākajiem laiku netrērē – iemanās sadzīvot visai ātri. Brīžiem, par spīti savam raženajam augumam, pats šķiet gluži nobijies!

Runcis, lai arī ar mazliet raksturu, ļoti pašpārliecināts, ir arī ļoti mīļš, murrājošs draugs, kurš labprāt guļ klēpī, labprāt rotaļājas, un vienmēr atsaucas cilvēkam uz aicinājumu kārumos.

Rasmuss ir kārtīgs, tīrīgs, vesels kaķis. Ir attārpots, vakcinēts un kastrēts.

Vecums – 12 mēneši.

(Tutti no 25.11.2014.)

Ūsa. /28.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Skaistule Ūsa ir 4 mēnešus jauna kaķenīte.
Kā pedejais berns nācis no Gaujas dārziņu kooperatīva, kur vasarā kāda necilvēka izmesta kopā ar māsiņu.
Ūsa ir drosmīga meitene, bezbailīgi dipina visiem lielkaķiem līdzi, parunājas ar cilvēku, taču pagaidām ļot bīstas tieši rokas.. Un kā lai nebīstas, ja kaimiņsētā dzīvojošais vīrietis tumsai iestājoties, siroja pa kaimiņsētu kaķēnus gan sitot, gan indējot, gan suni rīdot..
Ja roka nemanot sāk kaķīti glāstīt, no pirmā pieskāriena sāk tarkšķēt motoriņš: murr-murr-murr.
Laiks visu sadziedēs!

Ūsa meklē mīļus, pacietīgus, sirsnīgus saimniekus, kuri iemācīs uzticēties ne vien pašiem, bet arī rokai, kuri rūpēsies, lutinās, un neļaus mazai sirsniņai atkal ciest.
Ūsai ir ļoti skaists kažociņš, ko tautā dēvē par “bruņurupučkrāsas” – pamatā melns, ar rudiem akotiem, un šur tur lielākiem plankumiem.

Atrodas Carnikavas novadā, taču esam gatavs pabraukt pretim līdz Rīgai. Un kas zina – varbūt arī tālāk!

Kaķenīte attārpota.
Noteiktā vecumā obligāti sterilizējama!!!

(Tutti no 27.10.2014.)

Strīps. /15.11.2014./ ADOPTĒTS!!!

Meklējot kaķēnus, pēc saņemta ziņojuma, Rīgā, Juglā tika atklāta vesela svītrainīšu kolonija! Un kas neraksturīgi bezsaimnieka kaķu kolonijas kaķiem – visi ārkārtīgi mīļi, draudzīgi, glāstus alkstoši!

Pamazām pa paris minčiem no turienes tiek paņemti pagaidu mājās, ar cerību, ka līdz lielajam aukstumam visi kaķi būs iekārtoti. Taču tas iespējams tikai tādā gadījumā, ja pagaidmājās esošajiem veiksmīgi izdosies atrast MĀJAS.

Kā pirmās tika ņemtas kaķenītes – iespēju robežās, lai izvairītos no kolonijā esošo kaķu skaita pieauguma.

Taču starp meitenītēm ietrāpīja arī viņš – Strīps.

Ļoti mīļs, nosvērts, sirsnīgs runcēns.

Strīps, kā jau kaķēns, ir rotaļīgs, priecīgs, taču spēlējas kārtīgi, piruetes netaisa. Ļoti kartīgi no pirmās dienas apmeklē kaķu tualeti, un pārtikā nav izvēlīgs – labprāt ēd sauso barību, un pamielojas pie konserva bļodiņas.

Strīps ir vesels, attārpots un vakcinēts. Pūriņā atlaide kastrācijas operācijai, kad būs sasniedzis atbilstošu vecumu.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 10.11.2014.)

Klipiņa. /07.11.2014./ ADOPTĒTA!!!

Pamazām sāku meklēt pašus, pašus labākos saimniekus savam bučmūlītim, 100%-tīgajam klēpju-bēbim, lolojumam sudrabkrāsas Klipiņai.
Esam izgājušas cauri daudz kam. Sākot jau no brīža, kad satikāmies Klippan-Saule noliktavā pateicoties viņas labajiem aizstāvjiem – uzņēmuma darbiniekiem, ar Igor Tonkostan priekšgalā. Mazais bēbis bija gaužām nelaimīga skata, pirmajā mirklī bija skaidrs, ka mazliet jāpiedakterē tūsku actiņām, tad jāplāno operāciju.. Taču katra diena nesa brīnumu - arvien vairāk un skaidrāk bija saskatāmas actiņas!
Tad sekoja attārpošana, pēc kuras mazulim atkal palika slikti. Te paldies atbalstītājiem un veterinārajai klīnikai Veterinara Klinika AMIS, kuri ļoti aši uzcēla bēbi atkal uz kājām :)
Bet. Tas viss, protams, ir īpaši, taču Klipa pati, viņas personība ir daudz, daudz īpašāka par viņas līdzšinējām gaitām.
Klipiņa ir bezgala sisrnīgs kaķītis. Kad strādāju, viņa ierāpjas klēpī, pastiepjas uz pakaļkājiņām, un vairākkārt sabučo, viņa nāk vienkārši pamurrāt klēpī, morāli atbalstot gan atpūtu, gan darbu :)
Vakaros Klipa zina, ka jādodas gulēt, un tad viņas goda vieta ir uz spilvena un – PLAUKSTĀ! Jā! – plaukstā! Klipiņai nepieciešama mīlestība, ļoti mīlošs saimnieks, tāds, kurš mazulīti nēsas uz rokām, kurš dalīs ar viņu spilvenu, pieņems viņas neizsīkstošo mīlestību, un to neatraidīs.
Šis ir kaķītis, kurš nebūs vienkārši mājdzīvnieks. Šis ir pilnīgs un absolūts ģimenes loceklis, kurš dod daudz, un prasa to pašu pretī. Neuzstājīgi. Vien ar bezgala mīļu acu skatu, mīkstām, maigām pēdiņām un liegu, sirsnīgu murrājienu!
Ja esi gatavs solīt visuzticīgāko draudzību, mīlestību, vislabākās mājas, vislabāko rūpi, zvani man, un es Jūs iepazīstināšu :)
Klipiņa ir pelnījusi vislabāko! Un es viņu auklējot, esmu pelnījusi apziņu, ka viņa būs viens no vislaimīgākajiem kaķiem! :)

Klipiņa ir 2,5 mēnešus jauna, attārpota. Tutti no 09.10.2014.

Vēl foto: https://www.facebook.com/ingvilda.aumeistere/posts/883209901697634?notif_t=like

Pūpēdītis. /09.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Ķerot kārtējās bezsaimnieku kaķenes sterilizācijas programmas ietvaros, lai bīstamā vietā bez mammas nepaliktu divi mazi kaķēni, tika pieņemts lēmums arī tos ņemt līdzi un meklēt saimniekus.

Pūpēdītis gan bija visai ērcīgs mazulis, bieži dusmojās, un sauca cilvēku sliktos vārdos :)

Taču pagāja laiks, un arī viņa spītība lūza. Tiesa, svešinieks tiek uzņemts ar aizdomām, un tik drīz jūs Pūpēdīša laipnību neizpelnīsieties, taču savam cilvēkam Pūpēdis ir mīļuma iemiesojums.

Neskatoties uz to, saimniekam jārēķinās, ka Pūpēdis ir personība, un arī viņam ir gan “dienas”, gan “ne-dienas”, dažbrīd runcis vēlēsies pabūt viens ar sevi.

Pūpēdis piemērots cilvēkiem, kuri vēlas mīļu, bet arī pašpietiekamu kaķi.

Citādi neizvēlīgs un kārtīgs puika.

Vecums – 5 mēneši.

Sīlija. /15.11.2014./ADOPTĒTA!!!

Nu neaiziet līdz saprašanai..
Kā cilvēks (cilvēks???), kurš gadus 4 kaut kā nebūt rūpējies par savu kaķi, spēj vienā dienā vieglu roku pastrādāt pret to pašu kaķi nelietību???

14.novembra pašā rīta agrumā privātmāju rajonā piestāja auto, un pa durvīm izmeta laukā ko pelēku. Sieviete, kādu laiku vērojusi pelēko plankumu ceļmalā, tomēr nolēma iziet apskatīt.
Ceļmalā, sarāvies čokurā, nekustīgi sēdēja līdz nāvei nobijies mincis…

Kaķenīte ir nobijusies, pagaidām nevēlas ne ar vienu komunicēt, taču pamazām atgūstas no šoka..

Ļoti lūdzam kaķītei mājas un mīlošus saimniekus pēc iespējas drīzāk! Šobrīd ir iemitināta atsevišķā boksā, lai netiktu citu traucēta, taču gan apkārt skrienošie kaķi un suņi, gan šaurība dod papildus stresu..

Kaķene – dīvāna lepnums – ļoti skaista, pelnu pelēka, garspalvaina, aptuveni 4-5 gadus jauna.

Mince pašpietiekama, nebūs uzbāzīga, nav izteikts klēpja ņurcāmais – princeses tā nedara :) Taču kārtīga, adekvāta, nobriedusi kaķene.
Atrodas Carnikavas novadā, taču aizvedīsim līdz Rīgai nepieciešamības gadījumā.

(Tutti no 14.11.2014.)

Melle Nova. /28.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Kā pavisam vēl kaķēns Meļļuks aprīlī uzradās pie kādas sētas dzelzceļa malā. Un tur arī mitinājās līdz 25.oktobrim, kad par viņu uzzinājām, un devāmies skatīt.

Kad piebraucām pie minētās sētas Āgenskalnā, kaķenīte steidza mums klāt, pacēlās pakaļkājiņās, un steidzās noglausties. Iekāpusi klēpī, laukā no tā vairs negribēja. Protams, devās mums līdzi uz pagaidu majām.

Līdz šim citu kaķu trenkta, nemīlēta, pagaidu mājās iejūtas lēni, jo šeit esošā dzīvnieku koncentrācija Meļļuku biedē, un viņa, neskatoties uz to, ka jau paspēja mums pierādīt, ka ir ārkārtīgi mīļa un jauka, brīžiem uzvedas kā dadzis..

Citu kaķu netraucēta ir ļoti mīļa, pļāpīga, kārtīga, tīrīga kaķenīte. Sterilizēta.

Vēlētos mājas, kurās būt kā vienīgam vai vienam no diviem kaķiem! Drošā vidē noteikti varētu dzīvot privātmājā ar iespēju doties laukā, kad būtu adaptējusies, jo atrašanas vietā dzīvojās pastāvīgi, prom no savas “adreses” neklaiņoja.

Vecums – 10/11 mēneši.

(Tutti no 25.10.2014.)

Minna (Mišela). /08.10.2014./ADOPTĒTA!!!

Minna ir ļoti skaista, ļoti smalka kaķenīte, kura saviem saimniekiem kļuvusi lieka, un kaķenīte nu pārcēlusies uz tuvējo veikalu, kur augu dienu velta uzmanību apmeklētājiem un priecīgi notiesā atnestos gardumus.

Kaķenīte ir aktīva, rotaļīga un ļoti mīļa.

Viņa būtu priecīga par dzīvi privātmājā, taču neiebilstu dzīvei dzīvoklī, jo ir kartīga un rātna meitene.

Ēšanā nav izvēlīga, un arī cilvēks patīk kā liels, tā mazs.

Tuvojas ziema, un Minnai ļoti gribētos siltu dīvānu, mīkstu spilvenu un mīļas, gādīgas rokas, kurām murrāt daudzus garus gadus.

Kaķenīte mājās dosies sterilizēta un vakcinēta pret trakumsērgu.

Vecums – 1 gads.

(Tutti no 01.10.2014.)

Monta. /10.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Monta ir Mijas māsiņa, abas ir dzimušas kādai reiz pamestai kaķenītei. Lai kā māmiņa mācīja vairīties no cilvēkiem, tomēr mazie izauguši komunikabli, un cilvēku uztver mierīgi. Uz svešiniekiem gan kādu brīdi raugās ar neuzticīgām acīm, tomēr savs cilvēks viņiem ir cieņā, kaķenīte ir mīļa un kārtīga.

Kaķēni dzimuši vasarnīcas šķūnītī, un savas dienas vadīja šķūnītī, siltumnīcā, lapenē, tāpat sprinģodami pa zālāju, baudīdami vasarnīcas saimnieku viesmīlību. Kopā viņi bija seši. Trīs brālīši jau devušies mājās, palikušie trīnīši vēl gaida.. Mikus, Mija un Monta atrodas pagaidu mājās, bet ir svarīgi atrast īstās, lai dotu iespeju uz pagaidmājām citiem bārenīšiem, kuri joprojām atrodas ārā..

Rudens ir klāt, un vasarnīcas saimnieki jau labu laiku grasās doties prom uz Rīgu, taču šobrīd vēl spiesti uzkavēties ēkā bez apkures mazo kaķu dēļ. Ļoti negribētos komunikablus skaistus kaķēnus izlaist izdzīvošanai kādā no Rīgas kaķu kolonijām, kā sāk spriedelēt aprūpētāji..

Tādēļ Montai un viņas māsiņai, un brālītim steidzami meklējam saimniekus, vai vismaz pagaidu aprūpētājus, kuri dotu iespēju laimīgai dzīvei!

Monta ir attārpota un sterilizēta.

Vecums – 5 mēneši.

Mija. /09.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Mija ir dzimusi kādai reiz pamestai kaķenītei. Lai kā māmiņa mācīja vairīties no cilvēkiem, tomēr mazie izauguši komunikabli, un cilvēku uztver mierīgi. Uz svešiniekiem gan kādu brīdi raugās ar neuzticīgām acīm, tomēr savs cilvēks viņiem ir cieņā. Mija pret saviem cilvēkiem ir mīļa, prātīga un kārtīga.

Kaķēni dzimuši vasarnīcas šķūnītī, un savas dienas vadīja šķūnītī, siltumnīcā, lapenē, tāpat sprinģodami pa zālāju, baudīdami vasarnīcas saimnieku viesmīlību. Kopā viņi bija seši. Trīs brālīši jau devušies mājās, palikušie trīnīši vēl gaida.. Mikus, Mija un Monta atrodas pagaidu mājās, bet ir svarīgi atrast īstās, lai dotu iespeju uz pagaidmājām citiem bārenīšiem, kuri joprojām atrodas ārā..

Rudens ir klāt, un vasarnīcas saimnieki jau labu laiku grasās doties prom uz Rīgu, taču šobrīd vēl spiesti uzkavēties ēkā bez apkures mazo kaķu dēļ. Ļoti negribētos komunikablus skaistus kaķēnus izlaist izdzīvošanai kādā no Rīgas kaķu kolonijām, kā sāk spriedelēt aprūpētāji..

Tādēļ Montai un viņas māsiņai, un brālītim steidzami meklējam saimniekus, vai vismaz pagaidu aprūpētājus, kuri dotu iespēju laimīgai dzīvei!

Mija ir attārpota un sterilizēta.

Vecums – 5 mēneši.

Zuze. /09.10.2014./ ADOPTĒTA!!!

Ko lai stāsta par Zuzi?

Mazais bērns, diemžēl, vai par laimi, neko par sevi pastāstīt nevar. Pavisam maziņu viņu kāds tumsā izcēla no mammas azotes, ielika somā un iznesa laukā. No kurienes un cik tālu nesta apjukusī kaķenīte, nezinām, bet to ka tika pamesta pagalmā izdzīvošanai – tas jau tapa skaidrs pats no sevis.

Grūti iztēloties, ko tajās stundās pārdzīvojis mazais kaķa bērns, taču kaķu Dieviņš mazās Zuzes asaras sadzirdējis, lēma dot iespēju.

Zuze pagaidu mājās uzvedas kā paraugbērns, ir mīļa, paklausīga un uzticīga.

Tikai atlicis līdz galam uzrakstīt viņas stāstu. Tas jāpaveic Zuzes saimniekiem, kuri, mēs ticam, pavisam drīz vedīs kaķenīti mājās.

Zuzīte ir ļoti kārtīga un tīrīga, vesela meitene. Gatava doties mājās.

Vecums – 4 mēneši.

Ķūķītis. /14.06.2014./ ADOPTĒTS!!!

Ķūķītis nonāca veterinārajā klīnikā ar ādas problēmām. Izārstēts, sakopts parādīja sevi kā ļoti mīļu runcēnu, kuru nevienam roka necēlās izlaist atpakaļ uz ielas, kur tas tika atrasts, visticamāk, no mājām izmests.

Ķūķītis ļoti labi satiek ar citiem kaķiem, un pat suņiem, ir rotaļīgs, ļoti mīļš, taču nav arī uzmācīgs.

Ķūķim ir ļoti interesants ģīmītis, tāds mūžīgā kaķēna deguntiņš, un melna aste ar baltu galu. Runā, ka kaķi ar baltu astes galiņu ir laimīgi kaķi. Ķūķītis gaida savu lielo laimi, ko sauc par mājām.

Ķūķītis labi saprotas gan ar citiem kaķiem, gan suņiem.

Dzīvespriecīgs, pilnīgi vesels, apmierināts, ar labu apetīti, bet ne izvēlīgs. Attārpots, mājās dosies kastrēts.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 01.05.2014.)

Grantiņš. /09.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Agrā pavasarī runcīti atrada uz ielas, bija skaidrs, ka kais nespēj kusteties – kaut kas ir noticis ar viņa ķepiņu..

Vēl pavisam kaķēnam bija lauzta pakaļējā kāja, turklāt lūzums bija diezgan sarežģīts, un Grantam bija jāgatavojas operācijai.

Ilgu laiku runcītis pavadīja ierobežotā režīmā, jo viņa kājas kaulus kopā turēja stienis. Runcītis bija pacietīgs vairāku mēnešu garumā. Līdz sagaidīja savu otro operaciju, kad stieni no kājiņas varēja ņemt lauka, un runcis varēja pievērsties normālai kaķa dzīvei.

Šobrīd Grants ir pilnībā atkopies, ir ļoti aktīvs, draudzīgs, neizsakāmi mīļš. Nu atlicis “pārkāpt astei”! Grantiņš ļoti gaida sava jaunā saimnieka zvanu!

Runcītis lieliski satiek ar citiem kaķiem, kā arī jārēķinās, ka šis mājās būs staigajošs samīļotājs :)

Kastrēts.

Vecums – 1 gads.

Dovers. /03.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Izvietojot kaķu mājiņas Carnikavā, kādā no kolonijām no krūmājiem pēkšņi izlīda ruds runcēns, un izmisīgi mēģināja būt pirmais pie desas gabaliem, taču bija jaušams, ka lielie viņu pavisam drīz izkonkurēs.

Mazulis bija tik apjucis, ka viegli padevās tvērienam, un nonāca pagaidu mājās.

Runcītis iesākumā bija izteikti bailīgs, taču tagad drīzāk cīnas par savu viedokli – izturas noraidoši, pat diezgan lepni, taču pirmais pieskāriens liek tam malt ļoti skaļas dzirnavas, un mazie vaidziņi trīcēdami sniedzas norīvēties gar roku, taču savu īpatnējo neuzticības pilno skatienu runcis cenšas saglabāt par visām varītēm :)

Bet šķiet, ka viņš it labi zina, ka viņam lemts būt par mīļkaķi kāda dīvānā.

Kārtīgs, tīrīgs, labu apetīti.

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 11.09.2014.)

Tālr.29365315

Šķelmis. /08.102.014./ ADOPTĒTS!!!

Kaķēnu atrada bērni Carnikavas centrā skraidām gar galvenās ielas malu, izmisīgi lūdzoties uzmanību, ēdienu un draudzību. Uz mūžu.

Kaķēns tik ļoti pieķērās meitenei, kura to pacēla uz rokām, un veda mājās, viņš bez iebildumiem pacieta soļošanu līdz vilcienam, braucienu tajā, un pēcāk atkal 15 minūšu garu pārgajienu uz rokām. Tā viņi ieradās – runcītis kā milzu broša pie skolnieces virsjakas.

Diemžēl, šī draudzība ir iespējama tikai pagaidu variantā, tādēļ runcītim tiek meklēti mīloši, atbildīgi saimnieki.

Runcītis ir ļoti, ļoti mīlīgs, kārtīgs un paklausīgs.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 08.10.2014.)

Tālr.29365315

Rūdis. /08.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Rūdis ir dzimis ielas kaķenītei kādā Imantas pagalmā, kurā retais kaķēns izdzīvo, jo pārsvarā tie pakļūst zem auto riteņiem.

Kaķēns līdz šim bijis ļoti atturīgs, šņācošs, no cilvēka turējās pa gabalu. Taču viņa māmiņa, ar kuru tas pavadīja dienas pagalmā, acīmredzot laidusi pasaulē jauno paaudzi (šoreiz nepaspējām..), vairs pagalmā daudz laika nepavada, un mazulis faktiski palicis viens.

Vientulība spej salauzt pat vissīkstāko kaķa dvēseli – runcītis steidza sveicināties ar katru garāmgājēju.

Tas nozīmēja, ka kaķēns uz ielas ir apdraudēts – tas var pakļūt zem auto, tam var kāds nodarīt pāri. Tādēļ runcītis devās uz pagaidu mājām, un nu meklē īstās.

Kaķēns tiešām ir ļoti mīlīgs, draudzīgs, lieliski no pirmās dienas satiek ar citiem kaķiem, ir ļoti kārtīgs un rotaļīgs.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 06.10.2014.)

Talr.29365315

Saimons. /09.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Mazais Saimons bija vienīgais izdzīvojušais mazulis ielas kaķenītei, un neskatoties uz ielas kaķu dzīvi, izaudzis neticami mīlīgs.

Taču mīļš un drošs kaķa bērns uz ielas nav drošībā – pavisam ne tālā rajonā cilvēka gara darba rezultātā bojā gājuši jau vairāki drošie ielas minči..

Kaķu barotājas-aprūpētājas gan ļoti nevēlējās mums runcīti atdot, bija garas diskusijas, neuzticēšanās, viedokļu apmaiņas, tomēr galu galā negribot mums piekāpās.

Vedām Saimonu sev līdzi, nodevām drošās rokas – pagaidu majās.

Bet ka jau tas nereti gadās, pagaidu mājas pāris dienu laikā kļuva par īstajām! Saimons no pirmās minūtes tik ļoti sadraudzējās ar tajās valdošo runcīti, ka tika pieņemts lemums puikas nešķirt :)

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 07.10.2014.)

Ronija. /16.01.2014./ ADOPTĒTA!!!

Ronija pagaidu mājās ir jau teju divus gadus, kur nonāca kā mazs kaķēns. Neskatoties uz rūpīgu ārstēšanu, deguna iekaisums nemazinājās, un Ronija tika nogādāta arī pie neirologa. Tur arī atklāja visa ļaunuma sakni – polipus – aizdegunē un ausī. Tālāk sekoja sarežģīta operācija un ilgs, grūts atlabšanas periods.  Paldies dr.Ozolam par profesionālu darbu.

Kādu laiku Ronija tika novērota, lai pārliecinātos, ka polipiem nav tendence atjaunoties, taču tas vairs nenotika.

Pašreiz kaķenīte ir pie labas veselības, aktīva, ļoti mīlīga, pieprasa sev uzmanību. Lieki teikt, ka pagaidu mājās visiem roku pietrūkst.

Nu ir pienācis laiks uzticēt šo dārgumu jauniem, nopietniem un atbildīgiem cilvēkiem.
Ir sterilizēta un vakcinēta. Atrodas Rīgā.

Vecums – 1,5 gadi

Paulīne. /14.06.2014./ ADOPTĒTA!!!

Paulīne ir dzimusi ielas kaķenītei, un savus 8 gadiņus kopā ar mammu nodzīvojusi Carnikavas stacijā.

Līdz kādu dienu kādam ļoti patraucēja, un tas kāds kaķenīti aiznesa uz mežu un tur pameta, pašā ziemas spelgonī.

Bērns nākdams no skolas, sastapa raudošo Pauliņu, daudz nedomājot, iesēdināja kaķēnīti mugursomā un stiepa mājup.

Pagaidu mājās Paulīnei tika sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība (Pauliņai kādreiz ir tikusi izrauta priekšķepa, kas nepareizi saaugusi, tādēļ kaķenīte klibo, kā arī pēdējās dienās Paulīne bija guvusi pleca traumu – domājam, ka brūces radījis suns), tā tika atkopta.

Tagad Pauliņa cer uz mājām, kur pavadīt mierīgas vecumdienas, jo pagaidu mājās tomēr pārāk daudz stresa – esošie kaķi viņu īsti nevēlas pieņemt, un Paulīne lielāko dienas daļu pavada slēpdamās skapī..

Citādi ļoti kārtīga, ļoti, ļoti mīļa, mierīga un nosvērta. Pauliņa ir kastrēta.

Vecums – 8 gadi.

(Tutti no 07.02.2014.)

Bubis. /02.10.2014./ ADOPTĒTS!!!

Nez no kurienes uzradies – kaķēns Ropažu ielas nodegušā šķūnītī.

Mazais skraidīja augu dienu meklēdams ko ēdamu – maizes druskas, ēdiena paliekas. Kaķēns sasirga, neviens to neredzēja vai nevēlējās redzēt, līdz – par laimi viņu pamanīja..

Diemzēl viena kaķena actiņa bija zaudeta, bija nepieciešama steidzama operācija.

Kaķēns tika noķerts, nogādāts klīnikā un operēts.

Nedēļu ārstejies klīnikā, mazulis devās uz savām jaunajām mājām, un patreiz turpina atkopties pēc operācijas. Pavisam drīz visas vainas būs sadzijušas, un mazais mincis varēs baudīt pienācīgu mājas kaķa dzīvi!

Paldies visiem, kuri atbalstīja kaķēna ārstēšanos!

Vecums – 2 mēneši.

(Tutti no 22.09.2014.)

Lola. /07.08.2014./ ADOPTĒTA!!!

Mazo, sīk-sīko kamoliņu kāds pāris nocēla no ceļa. Tūdaļ tapa skaidrs, ka kaķēnam ir problēmas ar vienu actiņu.

Kaķenīte tika nogādāta veterinārajā klīnikā, kur tika operēta.

Šobrīd mitinās stacionārā. Brūcīte sadzijusi, mazā ir žiperīga, taču tai nav kurp doties..

Mazā Lola jau nākošajā dienā pēc operācijas, aizmirsusi visas bēdas, cieši spiedās klāt cilvēkam – vairāk, vairāk siltumu lūdzot.

Kaķenīte noteikti ir izbijis mājas kaķēns, jo tā vajadzība pēc cilvēka ir ļoti izteikta.

Lola ir kārtīga, prātīga, rotaļīga meitene.

Vecums – 7 nedēļas.

(Tutti no 22.07.2014.)

Maksītis. /19.08.2014./ ADOPTĒTS!!!

Ļoti, ļoti ilgojas sava cilvēka!

Dikti mīļš, vājredzīgs runcītis, vēl nav baudījis ne salu, ne sniegus, diez vai spēs izdzīvot, kad pienāks ziema..:(Reizēm šaubāmies par mazo mežonīšu piespiedu radināšanu pie cilvēka, tādēļ vien, ka mēs to gribam, taču ir ļoti skumji, kad mincim, kurš pats vēlas pie cilvēka, izdevība nepienāk..

Ļoti ceram, ka viņa stāstam būs laimīgas beigas, nevis tādas, kādas nereti gadās: žēl, ka nepaspējām..

Un ja esi izlēmis sniegt mājas, vai zini kādu, kurš to vēlētos, lūdzu raksti mums vai zvani – 29365315

Marmelāde. /05.08.2014./ ADOPTĒTA!!!

Marmelādi kāds pameta pie Purvciema tirgus autostāvvietā. Kaķēns izmisis skraidīja no viena stūra līdz otram, līdz “pietauvojās” pie kādas pārdevējas, kura mazuli pabaroja un padzirdīja.

Taču lielais stress, blusas, ļauni cilvēki mazajai lika iznīkt, sašļukt, un bija skaidrs – dienas skaitītas.

Pavisam nejauši mazuli atrada biedrības pārstāvis, un nogādāja to drošībā, kā arī nekavējoties uzsāka ārstēšanu un apkopi.

Nu Marmelāde ir vesela, aktīva meitene. Raksturā amizanta, jautra, draudzīga.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 13.07.2014.)

Busiņš. /05.08.2014./ ADOPTĒTS!!!

Izlikts uz ielas izdzīvošanai..

Busiņu Brīvības ielas vidū gulšņājam ieraudzīja biedrības pārstāve.

Mazulis tika saganīts un nogādāts drošībā – veterinārajā klīnikā, kur saņēmis “pirmo tehnisko apskati”, novērots karantīnā.

Sakopts, pabarots, aizmirsis visas kaķu nedienas un bēdas, nu gaida savu ģimeni.

Ļoti labi adaptējas un iejūtas citu dzīvnieku kompānijā.

Lai arī mazliet bīstas no visa svešā, vēlas kontaktu arī ar cilvēku, “savējiem” nākot arī klēpī samīļoties.

Aktīvs, rotaļīgs, labu apetīti, kārtīgs runcītis.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 16.07.2014.)

Jūlijs. /05.08.2014./ ADOPTĒTS!!!

Mazais Jūlijs ir pēdējais Ēveles ielas kaķēns. Šogad beidzot ir izdevies visus šī pagalma kaķus sterilizēt, un arī kaķēnus “uzlasīt”.

Jūlijs nonāca pagaidu mājās, kur pamazām iemācījās kaķu manieres, sadzīvošanu ar citiem dzīvniekiem, un, protams, cilvēku.

Kaķēns ir vesels, aktīvs.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 20.07.2014.)

Brālis. /14.06.2014./ ADOPTĒTS!!!

Kopš Gaujas iela kļuva par svarīgas nozīmes ceļu ar salīdzinoši intensīvu satiksmi, pie klusuma radušie kaķi viens pēc otra sāka iet bojā zem auto riteņiem..

Protams, to skaits būtiski nesamazinājās, jo kolonijas kaķenes steidza bojāgājušo skaitu atražot divkārt.

Devāmies turp, lai noķertu mammas uz kastrāciju, un izlēmām, ka jauno paaudzi neatstāsim riskantajā apvidū, turklāt vairākiem kaķēniem jau bija nepieciešama steidzama ārstēšana.

Brālis ir viens no kaķenītes pēdējiem dēliņiem.

Aktīvs, ļoti rotaļīgs, pamzām mācās uzticēties.

Attārpots.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 05.06.2014.)

Māsa. /14.06.2014./ ADOPTĒTA!!!

Kopš Gaujas iela kļuva par svarīgas nozīmes ceļu ar salīdzinoši intensīvu satiksmi, pie klusuma radušie kaķi viens pēc otra sāka iet bojā zem auto riteņiem..

Protams, to skaits būtiski nesamazinājās, jo kolonijas kaķenes steidza bojāgājušo skaitu atražot divkārt.

Devāmies turp, lai noķertu mammas uz kastrāciju, un izlēmām, ka jauno paaudzi neatstāsim riskantajā apvidū, turklāt vairākiem kaķēniem jau bija nepieciešama steidzama ārstēšana.

Māsa ir viena no ciltsmātes nu jau pēdējā metiena, vienīgā meitiņa.

Nu ir pilnīgi vesela, mācās uzticēties cilvēkam, rokās tikusi, murrā. Aktīva, ļoti kārtīga, rotaļīga.

Attārpota.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 05.06.2014.)

Sīks. /14.06.2014./ ADOPTĒTS!!!

Mazo Sīku atrada uz ielas – samirkušu, kliedzošu cik spēka. Kaķēns tika nogādāts veterinārajā klīnikā uz pirmo palīdzību. Visu ceļu atradējai izmisīgi zīdis roku..

Klīnikā apskatīts, apstrādāts pret blusām. Vesels, aktīvs kaķēns.

Šobrīd dzīvojas klīnikā pie savas audžumammas – vēl kādas Gaujas ielas kaķenītes, kura te mitinās ar saviem kaķu bēbīšiem.

Sīks ilgojas mīļu saimnieku. Būs pusgarspalvains.

Vecums – 1,5 mēneši.

(Tutti no 11.06.2014.)

Miksītis. /05.05.2013./ ADOPTĒTS!!!

7.decembra pēcpusdienā Santa atrada mazo Miksīti cilājot ķepiņas dziļajā sniegā un izmisīgi ostot gaisu tramvaja pieturā Miera ielā pie fabrikas Laima.
Santa mazuli pacēla no zemes, ielika azotē un zvanīja man.
Pēc pāris stundām Miksītis atceļoja pie manis uz darbu, un mēs devāmies mājās. Pagaidu mājās.
Tur sapratu, ka mazulis neko neredz.
Pirmās nedēļas mums bija smagas, pat izšķirošas. Pēc pirmās attārpošanas Mikucis turējās braši, taču kad attārpoju otro reizi, mazais sabruka… Vairākas dienas manās rokās dusēja pilnīgi ļengans, vēss kaķēns. Sistēmas, šprices, mākslīgā barošana, negulētas naktis, asaras. Pamazām zaudēju cerības. Dažas dienas man vilkās kā nedēļas. Un tik ļoti gribējās ticēt, ka mazais izķepurosies.
Atceros, kā gandrīz spiedzu no sajūsmas, kad kādu rītu Miksītis piecēlās, nomazgāja ķepiņas un piegāja pie bļodiņas! Ēst!

Tāds Mikserītis ir tagad.
Lai arī viņs neko neredz (izšķir vien gaismu no tumsas), kaķēns ir dzīvespriecīgs, ļoti mīļš, diezgan amizants kaķis.
Miksītis lieliski sadzīvo ar citiem kaķiem, no pirmajiem mirkļiem pieņem arī citus dzīvniekus, ar suņiem ir lielos draugos!
Miks ir gatavs jaunai dzīvei.
Ir vesels, vakcinēts, kastrēts.
Un nebaidies no viņa pavisam nelielā trūkuma, viņs pats to nejūt!
Umsis, Lasis , arī Andas Pupsiks, tāpat pasaulē pazīstamais Oscar The Blind Cat – lieliski piemēri, ka kaķis var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi arī tad, ja pasauli skata ar citām maņām! Toties šie kaķi ir īpaši pievilcīgi ar savu dabu, kādu vēl neesmu novērojusi pie redzīgajiem.
Pirmais laiks būs grūtāks, kamēr kaķis iemācīsies jauno māju izkārtojumu, tomēr kastīti un trauciņus, un savu vismīļāko klēpi atradīs nekļūdīgi – no pirmās dienas!
Atbrauc iepazīties!

Vecums – 11 mēneši.

(Tutti no 07.12.2012.)

Džordžš (Džo-Džo). /04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Džordžu un viņa brāli Murčiku vasaras beigās kāds “labdaris” nolika pie dīķīša kolonijas Carnikavā, netālu no tirdziņa.

Par abiem brāļiem gādību uzņēmās jaunā ielas kaķenīte, kura arī savā laikā pamesta tieši tai pašā vietā. Varbūt tā paša necilvēka roku darbs?..

Kaķenīte mazos audzināja un aprūpēja kā īsta mamma, neatkāpjoties, un tikai no barotājas uzzinājām, ka šie nav viņas mazuļi.

Džordžš pievienojās brālim piecas dienas vēlāk. Ļoti skaists strīpainis, ar elegantu sejiņu un ausīm.

Pamazām pierod, ka cilvēks ir draugs, nevis nodevējs.

Kaķēns ar labu apetīti, neizvēlīgs, kārtīgi apmeklē kaķu tualeti.

Vakcinēts.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 02.10.2013.)

Puisītis. /31.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Mazo minci pirms gandrīz gada kāda sieviete pacēla no ielas – nelaimīgu, iznīkušu, ar neatgriezeniski bojātu actiņu.

Runcītis pagaidu mājās atkopās, un tika operēts.

Ilgstošais ārstēšanas process Puisītim nebija patīkams, un tas sāka vairīties no cilvēka, kurš dažreiz bija mīļš, dažreiz nāca virsū ar špricēm, ziedēm, tabletēm..

Ir pagājis gandrīz gads, un Puisītis atsācis uzticēties cilvēkam. Arvien biežāk nāk lūgties glāstus, ļauj sevi pat rokās paņemt, kas nozīmē, ka pavisam maz palicis, lai uzticībā tas atvērtos līdz galam, un kļūtu par īstu mīļminci! Skaists, marmora ar baltu kažociņš, mīļa sejiņa, jauks raksturs.

Puisītis ir vesels, attārpots, vakcinēts, kastrēts.

Vecums – 1 gads.

(Tutti no 29.10.2012.)

Amēlija. /14.10.2013./ ADOPTĒTA!!!

Amēlija nez no kurienes uzradās kādā pagalmā Vecmīlgrāvī.

Kādu laiku “kaķu tantes” kaķenīti baroja, līdz atklāja, ka jaunā meitene ir pavisam akla.

Tajā dienā tantes kaķenīti iepakoja somā un nogādāja veterinārajā klīnikā, sakot: Šo jāmidzina. Akla. Mums viņu nevajag. Viņa jau arī neizdzīvos, un neviens tādu neņems…

Amēliju uzņēmām pagaidu mājās.

Kaķenīte ir fantastiski mīļa, ļoti prātīga un mierīga, klusa un patīkama. Labprāt komunicē ar cilvēku, brīžiem vēlas pagulēt klēpī, alkst uzmanības. Taču nav uzmācīga.

Ļoti jauka būtne.

Amēlijas viena actiņa ir zaudēta, otra – rētaudiem klāta, taču pastāv iespēja, ka ar kādu acs kaktiņu ēnas tomēr saskata. Tuvākajā laikā Amēlija veiks neesošās actiņas operāciju. Pēc operācijas būs 10 dienu atkopšanās periods, pēc kura Amēlija būtu gatava doties mājās.

Vai mēs spēsim pierādīt pretējo? – Amēlija ir kādam ļoti, ļoti vajadzīga!

Vakcinēta, sterilizēta.

Vecums – 11 mēneši.

(Tutti no 30.09.2013.)

Brī. /22.11.2012./ADOPTĒTA!!!

Kad sastapām Brī, kaķenīte laida pasaulē savus mazuļus – pavisam nepiemērotā vietā.

Kaķene ar mazajiem nonāca pagaidu mājās.

Kad izauklēti tika savi mazuļi, Brī palīdzēja auklēšanā arī Momo, un kopīgi tika izauklēts vēl prāvs bariņš mazuļu. Tagad Brī, savus pienākumus izpildījusi, uzsākusi māju meklējumus.

Kaķenīte ir pašpietiekama, pašapzinīga, un arī ļoti, ļoti mīļa. Pati gan neuzbāžas ar mīļošanos un “klēpošanos”, bet paņemta rokās, mīļi pieglaužas. Ir nosvērta, mierīga, nelēkā un blēņas nedara, kā kārtīgai pieaugušai dāmai pienākas.

Kaķenīte nav izvēlīga, un labprāt dzīvotos kā privātmājā, tā dzīvoklī, jo īpaši neprasās uz pastaigām ārpus telpām.

Sterilizēta, vakcinēta.

Vecums – ap 5-6 gadi.

(Tutti no 30.04.2012.)

Luiss. /04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Luiss ar brāli Lūkasu pēkšņi no nekurienes uzradās pie kāda savrupnama, netālu no Carnikavas dzelzceļa stacijas.

Kāda jauna kaķenīte par mazajiem uzņēmās gādību, audzināja tos, aprūpēja, iemācīja uzmanīties.

Šoreiz desas luņķis bija spēcīgāks par iemācīto, un abi mazie nonāca pagaidu mājās.

Tagad runcīši ir adaptējušies. Lai gan Luiss ir mazliet atturīgāks kā brālis Lūkass, tomēr priecājas par cilvēka uzmanību, un atalgo ar skaļām dzirnavām.

Luiss ēd sauso kaķēnu barību, priecājas par konserviem un vārītu vistiņu. Ir vesels un kārtīgs kaķis.

Vakcinēts.

Vecums – 4 mēneši.

(Tutti no 28.09.2013.)

Vronskis. /14.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Vronski atrada Purvciema mežā – pamestu, nelaimīgu, slimu, ar sastieptu ķepiņu…

Runcītis tika nogādāts drošībā, kur viņu arī “salaboja” – izārstēja actiņu, saudzējošā režīmā sadakterēja ķepu.

Runcītis ir ļoti sociāls, aktīvs, dzīvespriecīgs. Trūkums: PRASA MĪLESTĪBU! Milzīgu ķepu, vēl milzīgākas astes īpašnieks! Skaists!

Vronskis ir attārpots, vakcinēts un kastrēts. Ļoti kārtīgs, zina kaķu manieres, tiesības un pienākumus. Tiesības uz mīlestību un aprūpi, pienākumus – sniegt pretī visu savu kaķa mīļumu!

Vronskis nav izvēlīgs (kas neattiecas uz vārda izvēli!), ēd gan sauso pārtiku, gan konservus, gaļu, biezpienu. Kārtīgi apmeklē tualeti. Labprāt nododas rotaļās. Patīk caur stiklu sarunāties ar baložiem. Ciena našķēšanos ar maizi (zina, ka tā nav kaķiem piemērota, bet dažreiz jau drīkst..). Savu vārdu izvēlējies pats!

Vecums – 10 mēneši.

(Tutti no 01.09.2013.)

Fanta. /14.12.2013./ ADOPTĒTA!!!

Mazo, skaisto kaķenīti kāds vienkārši atstāja pie kāda tirdzniecības centra. Divas nedēļas cīnījusies par savu eksistenci. Līdz kāds, kurš sevi uzskata par augstāko tiesu, nolēma to bojāejai.

Par laimi īstajā laikā un īstajā vietā bija cilvēks, kurš pasteidzās pirmais, paspēja kaķenīti glābt, un tā nonāca pagaidu mājās.

Mazais bērns bija jau paguvis saslimt, un pagaidu mājās nekavējoties tika uzsākta ārstēšana. Tagad Fanta ir vesela, vien iesāktais ārstēšanas kurss jāpabeidz, un turpmāk kādu brīdi viņai būtu jāsaņem vitamīnus un labu pārtiku.

Kaķenīte nu atguvusies no visiem stresiem, ir ļoti mīļa un sabiedriska, gan ar cilvēkiem, gan citiem četrkājiem.

Fanta ir kārtīga, zina visas kaķu kartības gudrības, labprāt ēd sauso barību, konservus pārsvarā pat izbrāķējot.

Pirms došanās mājās var tikt sterilizēta, vai pēc saimnieka vēlēšanās to var izdarīt pēcāk, saņemot nozīmīgu atlaidi šai procedūrai, veicot to konkrētā klīnikā, parakstoties līgumā par apņemšanos to izdarīt.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 10.12.02013.)


Kuzja. /20.11.2013./ ADOPTĒTS!!!

Kuzja ir Betiņas gadu jaunais dēliņš – palicis vienīgais, jo laikam bijis vispiesardzīgākais.. Taču arī viņs daudz un tālu staigā, naivi uzticēdamies skrien visiem klāt, bieži vien aizmirst, ka dzīvo teju vai uz naža asmens – dzelzceļa sliežu malā…

Arī vakar, ieraudzījis cilvēku, Kuzja neskatīdamies metās pretī pāri sliežu ceļam. Par laimi, nebrauca vilciens.
Kuzja ir ļoti skaists strīpainis, izcila rakstura, labu veselību, ļoti, ļoti mīļš.
Cer uzzināt, kas ir mājas un savs cilvēks.

Pirms došanās mājās tiks kastrēts un vakcinēts!
Atrodas Carnikavā, taču nogādāšu jebkur posmā Saulkrasti – Rīga.

Vecums – 10/12 mēneši.

(Tutti no 19.11.2013.)

Čārlijs. /31.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Kādu dienu dodoties pa ierasto ceļu uzmanību piesaistīja divi kaķi, kuri sarāvušies gulēja uz salocīta džempera pie daudzdzīvokļu nama sienas. Kā izrādījās, bezsaimnieka kaķenīte un viņas bērniņš – ap pusgadu jauns runcītis.

Pirms dažiem mēnešiem kāda sieviete izķērusi visus kaķēnus, izņemot šo vienu, kurš nekā nav devies rokās, arī mamma nav bijusi noķerama, lai to kastrētu…

Nākošajā dienā atkal ejot garām šim namam, pietupos un piedāvāju runcītim konservu, ko tas ar prieku pieņēma, un pat atklājās kā mīļš kaķu puika.

Tajā brīdī runcītim pavērās iespēja nonākt siltumā, drošībā, atrast savas mājas un savus cilvēkus. Nu runcītis ir pagaidu mājās, ir attārpots, tiks vakcinēts.

Viņa mammu noteikti kastrēsim, lai nevairotos ciešanas.

Čārlijs ir vesels, kārtīgs un ļoti mīļš runcis, jautrs un dzīvespriecīgs, kā jau kaķēns.

Vecums – 5/6 mēneši.

(Tutti no 29.10.2013.)

Tulpe. /25.09.2013./ADOPTĒTA!!!

Viens no vasarnieku sezonas aksesuāriem, kurš vasarai noslēdzoties, un pašiem atgriežoties Rīgas dzīvoklī, kļuvis lieks, ērtajā, labiekārtotajā dzīvoklī absolūti neiederīgs – Tulpīte.
Pirms divām nedēļām pieklīdusi Carnikavā Tulpju ielā, baudījusi bērnu uzmanību, bet naktīs palikusi gluži viena, nakšņoja zem automašīnām piemājas stāvlaukumā.
Vienu vakaru Tulpi ņēmu azotē, stiepu mājās, pēc pāris dienām nogādāju uz sterilizāciju, un tālāk uz pagaidu mitekli.
Tā kā uz izliktajiem sludinājumiem neviens neatsaucās, meklēju Tulpītei jaunus saimniekus. Turklāt steidzami.
Jo Tulpe ir vienpate. Var pieciest viena kaķa kompāniju, bet ja vairāk kā divi, Tulpe kļūst par Dadzi… No jauka kaķēna pārtop ērcīgā un pukstošā večā.
Tā kā pagaidu mājās bez viņas ir vēl desmit saimniekus gaidošie, Tulpe par savu drošības salu izvēlēto būri negrasās pamest. Bet kas ir dzīve būrī?..
Tādēļ ceru, ka Tulpīte drīz atradīs savējos, lai atkal justos brīvi un apmierināti!
Tulpīte atrodas Rīgā.

Vakcinēta, sterilizēta.

Vecums 9 mēneši.
(Tutti no 15.09.2013.)

Zoya. /22.11.2012./ADOPTĒTA!!!

Zoyu sastapām kādā pagalmā 15.aprīlī. Kaķenītei bija tikko jaušams vēderiņš. Taču pie sterilizācijas atklājās, ka kaķenei ir viltus grūsnība. Tā kā Zoya bija īsta piena rūpnīca, dažiem mazuļiem paveicās tikt pie barojošas mammas.

Tagad Zoya jau sen lielās rūpes metusi pie malas, lai gan kaķu bērnus joprojām ļoti uzmana, reizēm pat izraisot konfliktu ar pārējām kaķu mammām. Kaķene gatava jaunām mājām.

Ir klusa, neuzbāzīga, tomēr mīlīga. Zoyai nepatīk burzīšana klēpī, taču ļoti patīk garāmgājēju uzmanība un glāsti. Zoya labprāt dzīvotu privātmājā, ar iespēju iet ārā. Kaķenīte ir kārtīga, vesela, sterilizēta un vakcinēta.

Vecums – 2 gadi.

(Tutti no 15.04.2012.)

Herkuless – Ķeksis. /14.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Herkuless ar māsiņām tika izmests pie kāda nama Akmeņu ielā.

Vienu no māsām kāds cilvēks pieņēma pie sevis, otra māsiņa kādu dienu ēst neparādījās (ceram, ka arī par viņu kāds apžēlojās..).

Herkuless nonāca pagaidu mājās. Tur tika ārstēts kažoks, deguntiņš, actiņas.

Tagad mazais ir paaudzies un ir vairāk kā vesels!

Mazais brīžiem kļūst par mazu tirānu pret lielajiem kaķiem, jo it visur vēlas būt pārāks un galvenais!

Kaķēns ir ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs, prot rotaļāties ar mantām pat vienatnē.

Ir kārtīgs, vesels, attārpots, vakcinēts.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 12.09.2013.)

Linux. /18.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Linux ir Lili brālītis, kurš savu bērnību vadījis purvājā, nakšņodams zem krūmājiem savai mammai, brālim un māsai pie sāniem. Bija silti. Bet tad pienāca rudens – lietus un vēji. Mazos pamazām māca izmisums, satiekot cilvēku, arvien biežāk atskanēja žēlas raudas – kas ar mums būs?

Tā kā mazie cilvēka nebaidījās, cilvēks par tiem apžēlojās, un kādu dienu nogādāja siltumā.

Viens no trijotnes jau devies mājās, bet viņa piemēram sekot ļoti vēlas arī Linux un Lili.

Kaķēni ir veseli, kārtīgi, ļoti alkst uzmanības.

Vecums – 4,5 mēneši.

(Tutti no 16.10.2013.)

Burkāns. /21.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

5.oktobra pēcpusdienā satikāmies pie dzelzceļa stacijas. Šā un tā aprunājāmies, un Burkāns sekoja līdz pat mājām.

Kaķītis bija paplucis, ļoti uzpūstu vēderu, nokasījies dēļ blusām vienās krevelēs, ausis aizlipušas no ērcītēm – tāds mīļš un dikti smakojošs..

Runcītis tika sakopts, kastrēts. Tika pat atrasti tā saimnieki, taču ambīcijas izpaužot, viņiem piemirsās apjautāties, kā kaķis jūtas, un kur tam var atbraukt pakaļ..

Tā kā ir pagājušas jau vairāk kā divas nedēļas, meklējam jaunas mājas.

Kaķis ir mīļš, uzticīgs, kārtīgs un tīrīgs. Ar ļoti labu apetīti.

Attārpots, vakcinēts, kastrēts.

Vecums – ap 2-3 gadi.

(Tutti no 05.10.2013.)

Murčiks. 04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Murčiku un viņa brāli Džordžu vasaras beigās kāds “labdaris” nolika pie dīķīša kolonijas Carnikavā, netālu no tirdziņa.

Par abiem brāļiem gādību uzņēmās jaunā ielas kaķenīte, kura arī savā laikā pamesta tieši tai pašā vietā. Varbūt tā paša necilvēka roku darbs?..

Kaķenīte mazos audzināja un aprūpēja kā īsta mamma, neatkāpjoties, un tikai no barotājas uzzinājām, ka šie nav viņas mazuļi.

Murčiks bija krietni drošāks, tādēļ pagaidu mājās nonāca krietni agrāk, kā brālis.

Nu jau atguvis ticību cilvēkam, ir mīļš un runātīgs klasiskais strīpulis.

Kaķēns ar labu apetīti, neizvēlīgs, kārtīgi apmeklē kaķu tualeti.

Vakcinēts.

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 27.09.2013.)

Mellene. /04.10.2013./ ADOPTĒTA!!!

Ceturtdien devāmies uz Mālpili pēc Ventspils novada biedrības lūguma – palīdzēt noķert pāris kaķēnus, ko vest uz pagaidu mājām Ventspils novadā, un viņu mammas – sterilizēt un atgriezt kolonijā.

Kad viss bariņš bija noķerts, pie mums pienāca Mellene – ļoti jauka, klusa un mīļa kaķenīte. Vēsture atkārtojās! – pirms gada mums pakaļ skrēja Totiņs, lūgdamies, lai ņemam līdzi. Totiņš jau sen kā mājās. Un šoreiz lūdzās Mellenīte.

Tagad Mellene ir pagaidu mājās. Jaunnedēļ tiks sterilizēta, un ilgojas savu māju.

Kārtīga, mīlīga, ļoti saprātīga un rāma kaķene. Ēdienā nav izvēlīga. Cilvēkos arī nē. Ar citiem kaķiem iedzīvoties arī spēj. Mellene būs TV skatītāja jums līdzās ik vakaru, lielisks sildītājs garajos ziemas vakaros, un labs draugs uz mūžu!

Mellene ir ap gadu jauna.

Vakcinēta, sterilizēta.

(Tutti no 26.09.2013.)

Tibeta. /08.10.2013./ ADOPTĒTA!!!

Tibeta vairākas dienas nīka zem kāda krūmāja Zolitūdē.

Cilvēki, kuri kaķenīti aprūpēja uz ielas, centās ārstēt, pēc biedrības lūguma meiteni nogādāja veterinārajā klīnikā.

Dienu vēlāk kaķenīte nonāca pagaidu mājās, kur turpināja ārstēšanos.

Tagad Tibeta ir vesela. Aktīva, dzīvespriecīga, mīļā un sabiedriska meitene.

Tibeta ir 2,5 mēnešus jauna.

(Tutti no 06.10.2013.)

Kivi. /25.09.2013./ ADOPTĒTS!!!

Kivi arī ir Vecmīlgrāvja nelaimes čupiņa. Tieši viņa brālīša, kuram palīdzēt, diemžēl, nepaspējām, dēļ nonācām šajā pagalmā.

Arī Kivi jau bija krietni sasirdzis, iedzīvojies smagā anēmijā. Kādu brīdi Kivi atkopās klīnikā, pēc tās devās uz pagaidu mājām.

Nu jau kādu laiku Kivi gatavs jaunām mājām. Ir ļoti skaists, veselīgs, mīlīgs runcītis. Kivi ir puspūkains kaķēns, tā kažoks dienās būs garš, bet gluds un zīdains, ar kuplu vāverasti, krāšņu vaigubārdu un kupliem ausu pušķīšiem.

Kivi ir dzīvespriecīgs, aktīvs, medīgs runcis. Labi saprotas ar citiem kaķiem. Pārtiek pamatā no sausās barības, taču nesmādē konservus, gaļiņu.

Kivi noteikti priecātos par kompanjonu jaunajās mājās, taču labi dzīvotu arī kā vienīgais murrātājs.

Kivi ir attārpots, vakcinēts.

Vecums – 5 mēneši.

(Tutti no 16.07.2013.)

Ķiplociņš. /04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Ķiplociņu atveda uz klīniku iemidzināšanai.

Kaķēns izbiedētām acīm raudzījās klīnikas darbiniekos, kuri savukārt raudzījās kaķēnā, domājot – KO DARĪT!

Kaķēns nonāca pagaidu mājās. Taču dzīvot starp lielajiem kaķiem nemaz nav interesanti. Gribas cilvēku.

Ļoti!

Smieklīgu, jauku ģīmīti un klusu “Ņauuuuu” viņs sagaida cilvēku atnākam.

Vecums – 2 mēneši.

(Tutti no 21.09.2013.)

Halle. /04.10.2013./ ADOPTĒTA!!!

2.oktobrī pie pagaidu mītnes vārtiem, nē – precīzāk, pie atkritumu tvertnes, uzgājām lielu maisu. Ejot tuvāk apskatīt – maiss sāka zēli ņaudēt..

Maisā iepakota bija plastmasa tomātu kārba, kas cieši apvilkta ar sietu, kas pie kastes piestiprināta ar stieplēm, lai nebūtu iespējams izkļūt.

Kaste saspiedušies, un skaņupuši, jo nebija iespēju kājas iztaisnot, sēdeja divi melni plankumi, katram pa divām izbiedētām acīm.

Brālītis un māsiņa.

Sabijušies, nelaimīgi. Ienesti iekšā, ievietoti lielā būrī, iesākumā būri apgrieza otrādi.

Nu jau mierīgi, atvērušies, nomierinājušies.

Halle ir mīļa kaķmeitene, kārtīga, prātīga. Kā sacīja kāda no biedrības pārstāvēm: Melnie skaistuļi :) :) fantastiski besīgi kūlīgi :) :) ja tādi 2 bosiki mājās – 13 un piektdiena vairs nav problēma :) :)

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 02.10.2013.)

Hako. /04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

2.oktobrī pie pagaidu mītnes vārtiem, nē – precīzāk, pie atkritumu tvertnes, uzgājām lielu maisu. Ejot tuvāk apskatīt – maiss sāka zēli ņaudēt..

Maisā iepakota bija plastmasa tomātu kārba, kas cieši apvilkta ar sietu, kas pie kastes piestiprināta ar stieplēm, lai nebūtu iespējams izkļūt.

Kaste saspiedušies, un skaņupuši, jo nebija iespēju kājas iztaisnot, sēdeja divi melni plankumi, katram pa divām izbiedētām acīm.

Brālītis un māsiņa.

Sabijušies, nelaimīgi. Ienesti iekšā, ievietoti lielā būrī, iesākumā būri apgrieza otrādi.

Nu jau mierīgi, atvērušies, nomierinājušies.

Hako ir mīļš, jautrs, drosmīgs puika. Kā sacīja kāda no biedrības pārstāvēm: Melnie skaistuļi :) :) fantastiski besīgi kūlīgi :) :) ja tādi 2 bosiki mājās – 13 un piektdiena vairs nav problēma :) :)

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 02.10.2013.)

Lūkass. /04.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

Lūkass ar brāli Luisu pēkšņi no nekurienes uzradās pie kāda savrupnama, netālu no Carnikavas dzelzceļa stacijas.

Kāda jauna kaķenīte par mazajiem uzņēmās gādību, audzināja tos, aprūpēja, iemācīja uzmanīties.

Šoreiz desas luņķis bija spēcīgāks par iemācīto, un abi mazie nonāca pagaidu mājās.

Tagad runcīši ir adaptējušies, sevišķi Lūkass kļuvis par lielu mīluli, kurš visus aplaimo ar glaudīšanos un murrā-dziesmām.

Lūkass ēd sauso kaķēnu barību, priecājas par konserviem un vārītu vistiņu. Ir vesels un kārtīgs kaķis.

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 28.09.2013.)

Buča. /30.07.2013./ADOPTĒTA!!!

Buča uz pagaidmājām atceļoja no kāda Vecmīlgrāvja pagalma. Vēlāk viņai pievienojās citi viņas ģimenes locekļi. Kaķenīte pirmā padevās, jo sēdēja bezspēcīga un ļoti neleimīga.

Dažas dienas padzīvojusi veterinārajā klīnikā, Buča devās uz pagaidu mājām.

Kaķenīte ir ļoti mīļa, ilgojas cilvēka tuvuma, allaž cenšas saritināties klēpī vai uz pleca.

Bučai ir traumas rezultātā bojāta actiņa, taču iespējams, ka pat caur bojājumiem, arī šī actiņa ir redzīga.

Kaķenīte ir apzinīga, kārtīga un tīrīga, vesela un ļoti sabiedriska.

Attārpota, tiks vakcinēta.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 10.07.2013.)

Rasiņa. /31.08.2013./ ADOPTĒTA!!!

Rasiņa ir maza automehāniķe, kura nāk no…kāda auto motortelpas.

Kā mazais, mīlīgais kaķēns nokļuvis uz ielas, kur kā vienīgo “drošo” patvērumu atradis bīstamos labirintus zem auto motora pārsega, mēs nekad neuzzināsim.

Spriežot pēc sīkās čūlas uz actiņas, kaulainā ķermenīša, kā arī trekno blusu tūkstoti netīrajā kažociņā, Rasiņa uz ielas sabijusi vairāk kā pāris stundas.

Tagad Rasiņa ir atbrīvota no nejaukajiem asinssūcējiem, ir novannota un atguvusi spožu un zīdainu kažociņu. Vēl nedēļu jāapstrādā actiņu, jāpieņemas svarā, kad tiks arī attārpota, un varēs doties mājās.

Taču jau tagad Rasiņa ir aizrunājama.

Vecums – 3 mēneši.

(Tutti no 30.08.2013.)

Olive. /09.04.2012./ ADOPTĒTA!!!

Olīvīti pavisam sīciņu atrada piemestu kādā pagalmā. Mazais kaķulis bija novārdzis un bēdīgs. Kaķenīte nonāca pagaidu mājās, kur tika uzsākta ārstēšana. Toreiz nevienam prātā nenāca, ka tā būs tik ilga un smaga. Tika izmēģināts viss, Olivīte saņēma daudz labus un vislabākos vitamīnus, braukāja pie labiem dakteriem. Galu galā, braucieni mašīnā Olivei kļuva tik ierasti, ka šie bruacieni kaķenei sāka sagādāt prieku – atrakciju: Olive mašīnā, Olive murr-murr! :) Reiz nu viss bija izmēģināts, nolaidās rokas un nolēmām, ka Olivei acīmredzot visu mūžu būs jāmokas ar iesnām. Un tad, vienā jaukā dienā, iesnas beidzās!

Olivīte ir ļoti kārtīga, ļoti mīlīga un ļoti prātīga meitene. Lieliski saprotas ar citiem dzīvniekiem, katru jaunu četrkāji intereses pēc rūpīgi aposta, taču visi tiek uzņemti ar sapratni, dienas laikā tiek pasniegta draudzīga ķepa.

Olive ir attārpota, sterilizēta un vakcinēta. Dzīvot gan gribētu tikai istabā.

Vecums – 8,5 mēneši.

(Tutti no 21.08.2011.)

Grejs. /05.05.2013./ ADOPTĒTS!!!

Pirms pusotra gada kāda ģimene nolēma – pirksim meinkūnu – skaistu, milzīgu runci, bet pirksim “pa lēto”..

Diemžēl, Greja vērtība saimnieku acis bija tieši tik niecīga, par kādu naudu viņš tika pagādāts.. Pat vēl mazāka. Mainot dzīvesvietu, kaķim vieta jaunajās mājās neatradās. Grejam bija divas iespējas – eitanāzija vai iela.

Dakterim roka necēlās mīļu, sabiedrisku un pacietīgu runci iemidzināt, un Grejs nonāca pagaidu mājās.

Runcis ir ļoti skaists, pelēks, garspalvains.

Grejs ir vesels, kastrēts un vakcinēts runcis, kurš ļoti ilgojas mīlošu saimnieku. Sadzīvos arī ar citiem kaķiem.

Vecums – 1,5 gadi.

(Tutti no 05.03.2013.)

Samiņš. /24.07.2012./ ADOPTĒTS!!!

Kādu dienu iestājās milzīgs sals.

Bet Samiņš ar brāļiem Snīpi un Selmo, un māsām Selmu un Svīni tupēja saspiedušies plānā kartona kārbā, kura drīzāk atgādināja paplāti, un centās viens otru sasildīt.

Samiņš ar Selmu uz pagaidu mājām devās nākamā dienā pēc Snīpja un Svīnes, kuri padevās pirmie.

Samiņš ir rāms, kluss bērns, vissmalkākais ģimenītē.

Klasiskais strīpainītis, košu kažoku un lielām, skaistām acīm.

Kaķēns vairs tik ļoti nebaidās cilvēka, pamazām solās iedraudzēties.

Tomēr mīļš istabas kaķis nebūs, labprāt piesakās darbā mednieka amatā kādā kūtiņā.

Arī Samiņš ir attārpots, vakcinēts. Kastrēts!

Vecums – 7 mēneši.

(Tutti no 02.02.2012.)

Domino. /30.07.2013./ ADOPTĒTS!!!

Domino pirms pusgada kādā pagalmā izmeta no braucoša auto.

Runcītis mācījās un iemācījās izdzīvot uz ielas, taču cilvēku joprojām uzskatīja par savu draugu. Gar visiem mīļojās, glaudās, lūdza un dāvāja uzmanību.

Līdz kādu dienu cauri pagalmam gadījās iet divkājim, kurš kaķus acīmredzot necieš ne acu galā..

Domino saņēma spēcīgu kājas spērienu tieši pa galviņu..

Pēc spēriena runcis sāka griezties ap savu asi. Pagalma iedzīvotāji steidza runci vest uz klīniku. Klīnikas darbinieki bija izvēles priekšā – skatīties, kā kaķis nespēj attapties, vai to iemidzināt. Tomēr visi nolēma, ka kādu brīdi jānogaida.

Vēl labu brīdi runcītis šķieba un šūpoja galviņu, dakteriem šķita, ka tam nodarīts neatgriezenisks bojājums, taču pēc pāris nedēļām runcis atkal nostājās uz kājām, un kļuva tāds, kā agrāk. Tikai cilvēkus viņš mīlēja vēl vairāk, jo te viņš bija zem jumta, te viņu samīļoja, regulāri pabaroja.. Darbiniekiem necēlās roka kaķi nogādāt atpakaļ pagalmā.

Tā Domino nonāca pagaidu mājās. Un arī te viņam ļoti pietrūkst nedalītās uzmanības. Un trūkst savas ģimenes, kam veltīt visu savu mīlestību!

Ved viņu mājās! Viņš jau sen to ir pelnījis! Viens no mīlīgākajiem kaķiem, kāds redzēts!

Domino ir vesels, kastrēts, vakcinēts.

Vecums – ap 2 gadi.

(Tutti no 25.06.2013.)

Klāra. /05.05.2013./ ADOPTĒTA!!!

Kādu vakaru, kad saimniece devās uz kūti pie lopiņiem, ceļa malā uz mirkli piestāja auto, un izmeta pa logu kādu saini. Apkopusi lopiņus, devās istabā, taču nemiers urdīja aiziet līdz ceļam. Sainis kustējās.. Daudz nedomādama, sieviete devās ar saini uz māju, kur to atraisījusi, ieraudzīja izbiedētas acis kuplā kažokā..

Diemžēl, rocība neatļāva vēl sesto kaķi saimniecībā, un sieviete vērsās pēc palīdzības.

Klāra ir ārkārtīgi mīļa, un ļoti, ļoti skaista kaķenīte. Ar citiem kaķiem iesākumā gan ietur distanci, un klēpi dalīt nevēlas, taču arī ļoti nekonfliktē, tādēļ spētu sadzīvot ar vēl kādu kaķi.

Klāra ir sterilizēta, vesela meitene. Aptuveni gadu jauna.

(Tutti no 23.03.2012.)

Ronītis. /30.07.2013./ ADOPTĒTS!!!

Ronīti raudošu kāds pāris atrada savā pagalmā zem automašīnas.

Un nogādāja to veterinārajā klīnikā.

No turienes kaķēns devās uz pagaidu mājām, kur iemācījās būt draudzīgs un mīļs, dūšīgi ēst gan sauso barību, gan konservus, gan gaļiņu, iemācījās apmeklēt tualeti, rotaļāties ar kaķu rotaļlietām, un sadzīvot ar citiem kaķiem. Un vēl Ronītis prot spēlēt kaķu datorspēlītes!

Ronis ir ļoti amizants un jautrs kaķēns, kas mājās ienes dzīvesprieku un daudz smaidu.

Kaķēns ir vesels, attārpots, tiks vakcinēts.

Vecums – 2,5 mēneši.

(Tutti no 12.07.2013.)

Tikers. /06.03.2012./ ADOPTĒTS!!!

Tikers ar māsām un brāļiem bija dzimuši kādai dārziņos izmestai kaķenītei.

Viņu dzīve līdz šim nav bijusi rozēm kaisīta, tāpat kā citi viņu brāļi un pusbrāļi, māsas un pusmāsas, dzīvojuši diezgan bēdīgos apstākļos pie minimālas aprūpes, barošanas, uzmanības.

Kaķis ir rātni, kārtīgi, rotaļīgs, labprāt draudzējas ar citiem kaķiem. Ir apguvis kaķu tualetes lekcijas, rotaļlietu dažādību un cilvēka glāstus.

Tikers ir mīlīgs, dzīvespriecīgs kaķis. Tikers ir vesels, kastrēts un vakcinēts.

NEDERĒS gimenei ar maziem bērniem!!! – jo Tikeram ir mazliet orientālās šķirnes kaķu gēni, tas var nesaprast ciešāku apskāvienu, piespiedu mīļošanu, kas var beigties ar nagu un zobu palaišanu.

Vecums – 8 mēneši.

(Tutti no 04.03.2012.)

Mario. /24.01.2012./ ADOPTĒTS!!!

Divus skumīgos kaķpuikas kāds ienesa veterinārajā klīnikā, kur mazie visu dienu pavadīja šaurās telpās, jo klīnika ar līdzīgiem bēdubrāļiem pārpildīta… Tā mazie savā šaurībā sēdēja un skuma, un kur vēl uztraukums: kas nu būs? Kas ar mums notiks?

Brāļi nonāca pagaidu mājās un nu gaida piesakāmies saimniekus. Abi ir ļoti aktīvi, dzīvespriecīgi, tādēļ jaunajiem saimniekiem jānodrošinās ar rotaļlietu klāstu – kāpslīšiem, bumbiņām, pelītēm. Bet ja puikām lemts būs doties uz lauku māju, par pelēm varēsiet neraizēties ;)

Mario bērnībā bija guvis actiņas traumu, tādēļ tā joprojām pa laikam asaro.

Mario ir ļoti mīlīgs runcis, labprāt zvilnēs līdzās un iemurrās miegā. Mario attālos rados ir bijis kāds rex šķirnes kaķis.

Vesels, kārtīgs, attārpots, vakcinēts. Kastrēts.

Vecums – 11 mēneši.

(Tutti no 13.05.2011.)

Pērlīte. /26.11.2012./ ADOPTĒTA!!!

Mazo kaķenīti pagalmā atrada bērni. Tie Pērlītei iekārtoja midziņu – daudzdzīvokļu nama ārsienas šahtā, kur mazo kaķēnu augu dienu turēja ieslodzītu. Meitenīte, kura kaķēnu baroja, paskaidroja, ka ļoti vēlas kaķēnu, bet mamma neļauj.. Bērns kā vien spēja par kaķīti rūpējās, taču nesaprata, ka dzīvnieciņš šādi nebūt nejūtas labi..

Pērlīte saslima. Laikus nesaņēmusi nepieciešamo medicīnisko palīdzību, zaudēja actiņu. Precīzāk – actiņa tika bojāta tik ļoti, ka to nācās izņemt.

Tagad Pērlīte ir atkopusies pēc operācijas, atkal ir dzīvespriecīga, ņipra, rotaļīga kaķenīte.

Meklē sev mīļus saimniekus, kam piemurrāt klēpi ne vien ziemas aukstajos vakaros, bet arī vasaras saulītē! Un tā līdz mūža galam!

Vecums – 2 mēneši.

(Tutti no 11.11.2012.)

Una. /22.11.2012./ ADOPTĒTA!!!

Kādā maija pievakarē Ģertrūdes ielā, pavisam tuvu A.Čaka ielai, ievērojām kādu kaķenīti, kura piesardzīgi, taču centās komunicēt ar garāmgājējiem. Nākamā vakarā minci notvērām un nogādājām uz sterilizāciju. Tā kā vakari bija vēsi, bet kaķenītei acīmredzami nebija īsti kur patverties, nolēmām, ka dažas dienas pēc operācijas paturēsim telpās. Taču telpās Una atklāja sevi kā jauku, mīlīgu minci. Untā tika nolemts, ka Unai jāmeklē mājas. Kādu brīdi Una tomēr arī paslimoja. Caurvējā sēžot kaķene bija arī apaukstējusies. Taču tagad Una ir vesela, savu sašmulēto kažociņu arī rūpīgi nospodrinājusi, gaida savus saimniekus. Una nav no tiem kaķiem, kura uzmācīgi sekos, vēlēsies par katru cenu tikt klēpī. Nē, Una ir pašpietiekama, tomēr labprāt atnāks līdzās, ar skatienu aicinās paieskāt vēderiņu un sānus, taču lieki nevienu netraucēs.

Una ir sterilizēta un vakcinēta.

Vecums – 11 mēneši.

(Tutti no 12.05.2012.)

Bagijs. /28.02.2013./ ADOPTĒTS!!!

Dzīvoja reiz četri mazi, jauki, aktīvi un mīlīgi kaķu bērni. Māsiņa Salsa un bralītis Tango ir melni, īsspalvaini aktīvisti, māsa Lilo ir melna pūkaine ar dažiem baltiem pirkstiņiem, bet Bagijs ir melnbalts pūku kamols.

Visi četri apzinīgi, kārtīgi un tīrīgi bērni. Kā jau bērniem, patīk rotaļas. Raduši ēst kaķēnu sauso barību, nokārtojas kārtīgi tam paredzētajā vietā.

Brālītis un māsiņas jau tikuši pie saimniekiem, māju un sirds piedāvājumu gaida vēl Bagijs – ļoti sirsnīgs, mīļs puika.

Kaķēni ir 3 mēnešus jauni.

(Tutti no 04.01.2013.)

Aste. /05.05.2013./ ADOPTĒTA!!!

23.aprīlī pēc darba gadījās iebraukt tirdzniecības parkā Domina.

Kamēr apstaigāju interesējošos veikalus, saņemu īsziņu, ka tp Domina informācijas centrā atrodas kaķene, kuru kāds pārvadājamā grozā atstājis pie kāda veikala.

Nodomāju, ka laikam jau neesmu tieši tajā vietā nejaušības dēļ, un devos skatīt.

Kaķenīte no rīta atrasta, nogādāta informācijas centrā, vairākas reizes mikrofonā atskaņots aicinājums saimniekam savu pazaudēto mīluli uzmeklēt, taču velti. Aste devās man līdzi.

Tā kā kaķene ļoti aktīvi meklējās, savukārt saimnieki neatsaucās ne pēc ziņojumiem pašā tirdzniecības parkā, ne sludinājumiem internetā un radio, nospriedām, ka kaķene savā aktīvajā periodā vienkārši saviem saimniekiem apnika, un tie no kaķa atbrīvojās savā izdomātajā veidā. Kaķim gan, jāsaka, labvēlīgā.

Aste ir ļoti skaista – balta, ar pelēkām ausīm, maziem rudiem “radziņiem”, diviem melniem un vienu rudu plankumu uz muguras, un satriecoši skaistu, “resnu”, rabi-raibu asti.

Tagad kaķenīte ir sterilizēta, tiks vakcinēta, un var doties mājās, kur jaunajiem saimniekiem snigs daudz mīļuma, jo Aste ir arī ļoti mīļa kaķene, kurai ļoti patiks sēdēt klēpī un nenogurstoši murrāt. Jā, Astei patīk arī sarunāties! :)

Aste ir 10 mēnešus jauna.

(Tutti no 23.04.2013.)

Bille. /02.11.2012./ ADOPTĒTA!!!

Bille mūsu paspārnē ir jau otro reizi.

Pirmo reizi kaķene pieklīda kāda nama pagalmā, un apmetās šķūnīšos. Bargajā salā Bille apsaldēja austiņu. Kad sniega sega kļuva pārlieku bieza, sals koda pirkstos, Billi nogādāja siltumā.

Pavisam drīz kaķenīti aizveda mājās, bet pēc pāris mēnešiem saimniece pameta dzīvokli, atstājot tur Billi un trusīti.

Trusītis drīz vien devās mājās, taču Bille joprojām gaida.

Bille ir kārtīga, ļoti nosvērta, mierīga kaķene, taču Billei nepatīk citi kaķi. Tas nenozīmē, ka viņa nekādi nespēj otru pieņemt. Bille prot līdzāspastāvēt, tomēr priekšroku dotu mājai, kurā būtu vienīgā. Bille ir sterilizēta.

Vecums – 3 gadi.

(Tutti no 29.01.2012.)

Barsiks. /03.02.2013./ ADOPTĒTS!!!

Kādu dienu Barsiks gozējās uz palodzes pie atvērta loga. Viņs vairs neatceras – vai paslīdēja, vai pagrūda, bet pēkšņi viņs atradās uz ielas..

Citi kaķi trenca, paēst īsti nebija kur un ko, labi, ka kāda sieviete rūpējās, lai runcis tomēr būtu paēdis, barojot to mazliet nostāk.

Pavisam drīz Barsiks saķēra blusas, iedzīvojās alerģiskajā dermatītā, un strauji zaudēja kažoku. Tagad pavisam plikiņš uz ielas bija pakļauts nosalšanai. Saimnieki Barsiku atpakaļ mājās ņemt atteicās – viņiem pietiekot ar suni..

Tagad Barsiks ir izārstēts, kažoks ataug, viņš ļoti vēlas savas mājas. Runcītis ir vesels, kastrēts, tiks vakcinēts.

Ir kārtīgs, tīrīgs, un ļoti mīlīgs, ar īpaša tembra dzirnavām.

Vecums – 2 gadi.

(Tutti no 02.02.02013.)

Tomass. /26.01.2013./ ADOPTĒTS!!! :)

Vairs jau neatceros, kā nonācu tur, kur noācu, bet īpašu iebildumu pret dzīvi kolonijā man nebija. Biju sadraudzējies gan ar kaķiem, gan ar cilvēkiem, kuri – kāds pabaroja, kāds samīļoja. Nebija man par ko sūdzēties. Bet tad kādā nejaukā ziemas dienā biju aizsapņojies par pavasara sauli, zaļu zālīti, bērniem, kuri lielākos pulciņos nāktu ar mani sasveicināties…man uzbruka suns.. Es pat paģību. Man šķita, ka esmu pārrauts uz pusēm, kā man smeldza labā priekšķepa. Cilvēks, kurš bija kopā ar suni, mani nepameta. Steigšus iecēla savā auto, un nogādāja pie daktera. Klīnikā jau savu ķepu vairs nejutu. Redzēju tās vietā savādu veidojumu.. Tad aizmigu. Pamodos, jutos lielski, sāpju nebija. Diemžēl, arī vienas ķepas vairs nebija. Nebija arī tā veidojuma. Kādu brīdi klīnikā prātoja, ko ar mani iesākt, ja būtu trūkstoša pakaļkāja, varētu mani laist atpakaļ ierastajā vidē, taču tagad – nekā. Cīnīties, glābt, lai iemidzinātu? – nezinu, kas tas ir, bet izklausās dīvaini. To, ka dīvaini, runāja arī klīnikā. Bet tad uzzināju, ka mani vedīs uz pagaidu mājām, meklēs man īstos saimniekus, īstās mājas. Mājām gan esot jābūt īpašām, lai es tajās varētu droši dzīvoties. Redzi kā notiek. Mīļš es esmu, kārtīgs, jauns, un taču arī ļoti glīts, vai ne? – taču tā arī savu īso mūžiņu dzīvoju, piederēdams VISIEM. Tagad man būs mājas. Droši vien katrs uz ielas raudošais mans brālis būtu gatavs maksāt ar ķepu par mājām.. Tomass ir vesels, kastrēts runcītis, bezgala mīļš un kārtīgs. Mēs visi kopā ar viņu ceram, ka par spīti visam, viņu kāds ļoti iemīlēs un vedīs mājās!

Vecums – 2 gadi.

(Tutti no 16.01.2013.)

Mikija. /10.01.2013./ ADOPTĒTA!!!

Mikija uzradās Jūrmalas tirdziņā, kur to sāka barot tirgus darbinieces. Taču Mikijai parādījās veselības problēmas. Tā kaķenīte nonāca klīnikā, pēcāk pagaidu mājās, kur saņēmusi nepieciešamo ārstēsanu, strauji atkopās.

Tagad Mikija ir gatava mājām. Kaķene ir ļoti mīlīga, komunikabla, taču nespēj sadzīvot ar citiem kaķiem – Mikijai no tiem ir bail, viņa pārdzīvo, ir pastāvīgā stresa, tādēļ būtu labi Mikijai kļūt par vienīgo kaķveidīgo mīluli. Mikija ir sterilizēta, tiks vakcinēta.

Vecums – 1 gads.

(Tutti no 26.12.2012.)

Momo. /22.11.2012./ ADOPTĒTA!!!

Sniegbaltā kaķenīte agrā pavasarī uz apledojušas ietves laida pasaulē mazulīšus.

Tobrīd blakus esošajā sabiedriskā transporta pieturā atradās daudz cilvēku, tomēr neko vairāk, kā skatīties un šausmināties, neviens izdarīt nespēja.. Kad pasaulē bija nācis jau trešais mazulis, kāds tomēr apžēlojās, un nogādāja ģimeni drošībā.

Mazuļi jau devušies savās gaitās, kārta mājās doties arī Momo.

Momo ir kārtīga, rāma, mīlīga kaķene, taču nav arī uzbāzīga. Labi sadzīvo ar citiem kaķiem, tomēr nav citiem pārlieku liela draudzene.

Momo ir vesela, sterilizēta un vakcinēta. Kaķenei nav nedz dzirdes, nedz redzes problēmu!

Vecums – 1,5 gadi.

(Tutti no 20.03.2012.)

Melle. /02.11.2012./ADOPTĒTA!!!

Līgo priekšvakarā melna, trausla kaķenīte skrēja pakaļ katram garāmgājējam, lūdzot uzmanību, ēdienu un…mājas..

Atklājās, ka kaķenīte tuvējā ziedu tirdziņā parādījusies pirms mēneša, taču darbinieki kaķus nebarojot, cerībā, ka tie no teritorijas pazudīšot.. Tomēr kaķi nepazūd. Dienā tie ubago ēdienu garāmgājējiem, bet naktīs vienalga slēpjas tirdziņa teritorijā. Mājas neviens nepiedāvā..

Melle devās uz pagaidu mājām. Tur lieliski iekļāvās “kolektīvā”, tātad ļoti labi sadzīvo ar citiem kaķiem.

Kaķenīte ir ļoti komunikabla, mīlīga, arī ļoti prātīga un kārtīga.

Melle ir sterilizēta.

Vecums – 11 mēneši.

(Tutti no 22.06.2012.)

Makintosh. /22.11.2012./ ADOPTĒTS!!!

Bija 2.aprīļa pēcpusdiena, laukā putināja. Nez no kurienes runcis bija uzradies sabiedriskā transporta pieturā, kur centās patverties no sniega un vēja. Netālu bija vien liels tirdzniecības centrs, pussabrukusi rūpnīca un iela.. Kad kaķīti kāds beidzot ievēroja (pieturā visu laiku bija daudz cilvēku, kuri mainījās), tas jau bija pārvērties par sniega kupenu. Uzrunāts, kaķis nopurināja daļu sniega, pastiepās glāstiem un pa brīdim ierunājās. Nebija laika pārdomām. Pieturā piestāja maršruta taksometrs, kaķītis jau bija padusē un devās uz pagaidu mājām. Runcis ir kārtīgs un ļoti mīlīgs, sabiedrisks. Allaž steidz pretī atnācējiem. Labi saprotas ar citiem kaķiem. Makintosh ir ļoti gudrs – prātīgu sejiņu, gudrām acīm un mutīti “bantītē”. Turklāt šis kaķis, gaidot kārumu, kas var būt arī rozīne no kēksiņa, labprāt apsēdīsies  uz aicinājumu “Makiņ, sēdi!”. Kaķītis ir vesels, attārpots, kastrēts un vakcinēts.

Vecums – 2,5/3 gadi.

(Tutti no 02.04.2012.)

Runcis-Puncis. /26.11.2012./ ADOPTĒTS!!!

Kādā kaķu ģimenītē reiz auga trīs skaisti mazuļi. Kad mazie paaugās, mājas, kuras pagrabā ģimenīte mita, iedzīvotāji diviem no tiem atrada jaunus saimniekus. Taču trešais mazulis saslima.. Jaunais pāris, kuri par ģimeni rūpējās, mazuli nogādāja pie daktera, ārstēja, deva vitamīnus un labu pārtiku, līdz mazais atkopās. Diemžēl, ņemt kaķēnu pie sevis jaunieši nedrīkstēja – šaurajā dzīvoklītī jau mita divi ērcīgi kaķi. Tā mazais dzīvoja viņam sarūpētajā siltajā mājiņā, priecājās par cilvēku apciemojumiem, taču sapnis par mājām tā arī palika tikai sapnis. Mazulis joprojām šķaudīja, jo uz ielas dzīvojot, pilnībā atkopties nesanāca. Tagad runcītis ir pagaidu mājās, siltumā, sausumā un pamazām arī šķaudīšana mitējas. Runčuks ir ļoti mīļš, jautrs, rotaļīgs, un no pirmā brīža labi satiek ar citiem kaķiem. Cilvēks gan, protams, pirmajā vietā.

Vecums – 3,5 mēneši.

(Tutti no 26.11.2012.)

Lūkass. /02.11.2012./ ADOPTĒTS!!!

Mazo, bezgala jauko runcīti cilvēks pameta pie daudzdzīvokļu namiem, kur kolonijas saimnieki par jaunpienācēju nepriecājās.

Lūkass skrēja pakaļ ikvienam, žēlā balsī gaudās, slējās pie kājām, raudāja, stāstīja, sūdzējās. Kaķītis nonāca pagaidu mājās.

Lūkass ir ļoti mīļš, ļoti sabiedrisks, rokās teju vai izkūst – kļūst ļengans, nevarīgs :) Tik vien, kā siltā klēpī čučēt!

Runcītis ir vesels, kārtīgs. Nav izvēlīgs.

Vecums – 6 mēneši.

(Tutti no 16.09.2012.)

Poga. /06.10.2012./ ADOPTĒTA!!!

Podziņa ir ļoti, ļoti mīlīga, smalka kaķmeitiņa. Poga kādā pagalmā izmisīgi steidza pretī katram garāmgājējam, lūdzot draudzību un kriksīti pusdienām. Kāds pabaroja, taču draudzību piedāvāt neviens nebija gatavs. Līdz Poga nonāca pagaidu mājās.

Kaķenīte ir ļoti noskumusi, viņai trūkst māju, trūkst sava cilvēka un nedalītas uzmanības. Podziņa ir kārtīga, vesela, pratīga kaķenīte. Labi sadzīvo ar citiem sugas brāļiem, bet daudz labprātāk izvēlas komunicēt ar cilvēku.

Poga ir 6 mēnešus jauna.

Mājās dosies sterilizēta.

(Tutti no 06.10.2012.)

Daugaviņš. /17.11.2011./ ADOPTĒTS!!!

Pavasarī kādi “labi cilvēki” pagādāja sev jauku pusaugu runcīti un visi kopā ar labām domām devās atpūtā uz savu vasaras māju Carnikavā. Vasaru runcītis pavadīja vienos priekos – svaigs gaiss, zaļa zāle, kukaiņi un tauriņi, jā, un cilvēki, kuriem tā patika viņu kaķis! Pienāca rudens un runcis dzirdēja: nu mums jāatgriežas pilsētā. Ko darīt ar kaķi?… Vienu pēcpusdienu runcītis līksmi skrēja uz māju no savas pastaigas, bet…vārtiņi ciet, durvis ciet… Viņš gaidīja. Dienu. Divas. Tad jau viņš vairs nezināja – cik… Runcītis devās meklēt savu laimi. Nonācis pie veikala “Daugava”, sastapa atsaucīgus cilvēkus, kuri pabaroja, apmīļoja, ielaida pasildīties. Arī šodien runcis dzīvojas pie veikala, sarunājas ar apmeklētājiem un lūdz viņam dāvāt mājas. Bet šoreiz – PA ĪSTAM!

Runcītis aptuveni gadu vecs. Kastrēts, vakcinēts.

(Tutti no 01.12.2011.)

Vito. /02.11.2012./ ADOPTĒTS!!! :) ))

Kurš gan vēl nav dzirdējis Vito stāstu? Savulaik viņa gaitām sekoja ļoti, ļoti daudzi. Un arī atbalstīja šo brašo runci. Vito fotostāsts un veseļošanās apraksts te: http://www.draugiem.lv/tutti/gallery/?aid=39607439 Kas nezina, pāris vārdos: Reiz Vito bija ģimene. Kad viņs paaugās, saimnieks paņēma suni, bet Vito izlika aiz durvīm. Vien saimniece saimnieka prombūtnē mēdza Vito ielaist remdēt slāpes, vai apsildīt sānus, bet lielākoties par Vito rūpējās kaimiņi, kuri nespēja noskatīties netaisnībā pret bezgalīgo mīlestību paudošo runci. Reiz Vito notrieca auto. Traumas bija smagas, taču kaut kā runci “pielaboja”. Tiesa, ne līdz galam. Un saimnieks beidzot divu gadu vecumā runcim uzdāvināja vārdu: Dahļak (no krievu valodas: Sprāgonis).. Ar to jau vēl bija par maz. Reiz kādā vakarā, kad Vito bija ielavījies SAVĀ mājā, saimnieks to ieraudzījis, spēra kaķim ar kāju. Tagad Vito viena riba joprojām sataustāma kā nepareizi saaugusi, tā spiežas uz āru vēdera apvidū. Kad Vito pēc visa piedzīvotā saslima, kļuva vārgs, līdzjūtīgā kaimiņiene ievietoja internetā bēdīgu stāstu, kurš liecināja, ka nelaimīgā, bet lieliskā runča mūžs tuvojas beigām.. Es joprojām nespēju aptvert, cik daudz piedošanas var būt vienai dzīvai radībai?? Kas joprojām raugās cilvēkā apgarotu skatu, un murrāt reizēm nestājas pat stundām – līdz iemieg. Garu un grūtu ceļu esam nogājuši, taču, par spīti neretajām šaubām, mums ir izdevies. Vito ir atguvies, apvēlies, ar sasodīti labu apetīti, un nevaldāmu dzīvesprieku! Bet vislielākais viņa ir MĪLESTĪBA, kuru nevar nerakstīt lieliem burtiem.. Vito tika operēta mute, izņemta acs (pēdējā brīdī!), ilgstoši skalots deguns, un visādas citādas mocības izciestas. Bet vienalga – Vito, ko tu mīli vairāk par visu? – Cilvēku! Neskatoties, ne uz ko! Vito epizodiski joprojām mēdz pašķaudīt un papunķoties, taču tas nu jau arī mums vairs netraucē, un izskatās, ka reiz tas beigsies pavisam (ilgus mēnešus Vito deguns visu laiku bija notecējis līdz grīdai, tā pat siekalas, jo Vito nevarēja aitaisīt muti). Vito ir gatavs jaunai dzīvei pie tik pat mīlošiem saimniekiem. Bet mēs vienmēr Vito atbalstīsim, ja vien tas būs nepieciešams! Vito ir kārtīgs, kastrēts, vakcinēts, supermīļš un pļāpīgs runcis. Var dzīvot gan dzīvoklī, gan privātmājā – galvenais, lai mīlestība abpusēja!

Vecums – 3 gadi.

(Tutti no 30.03.2012.)

Svītrotā Lapsiņa. /14.02.2012./ ADOPTĒTA!!!

Kad pirms gada vesela kvartāla dzīvojamo ēku pagrabu logi tika noslēgti, visi šo namu līdzšinējie iedzīvotāji – KAĶI, pārcēlās uz dzīvi pagalmā pie tām divām vienīgajām mājām, kurās dzīvo cilvēki, kuriem sāp sirds un kuri savās mājās atbrīvojuši saviem kaķiem ceļu uz siltumu ziemā un pajumti sliktos laika apstākļos jebkurā gadalaikā. Tad lūk. Šajā pagalmā dzimusi Lapsiņa. Un arī vēl vesels bariņš mazuļu, kuri jau vairs bezbēdīgi neskraida pa zālāju, kurus nav saudzējuši nedz suņi, nedz a utomašīnas, nedz arī vilciens, kurš traucas turpat dažu metru attālumā no kaķu dzīvesvietas. Bet viņai paveicās. Viņa ir drošībā. Vesela un gaida savu jauno saimnieku!  Ir dzīvespriecīga, aktīva. Vakcinēta, sterilizēta.

Vecums – 7 mēneši.

(Tutti no 30.07.2011.)

Marta. /09.04.2012./ ADOPTĒTA!!!

Marta kādu rītu piebiedrojās ēdāju pulkam kādā pagalmā. Un tika nogādāta pagaidu mājās.

Kaķenītei ir actiņas defekts, kas radies nesenas traumas rezultātā.

Marta ir ļoti smalka, trausla meitenīte, ļoti mīļa un uzticīga būtne. Labprāt runājas ar cilvēku, labi saprotas ar citiem kaķiem. Martiņa vēl dosies pie acu ārsta, taču ir aizrunājama. Kaķenīte ir vesela, attārpota, sterilizēta un vakcinēta. Priecātos par savu vietiņu privātmājā.

Vecums – 6 mēneši.

(Tutti no 27.03.2012.)

Pepito. /16.06.2012./ ADOPTĒTS!!!

Šajā attēlā Pepito ir vēl sašmulētu sejiņu un izbijies. Kā gan citādi lai jūtas mazs kaķa bērns, kurš nupat zem milzīga auto riteņiem zaudējis savu māmiņu?..

Vienīgo uz pasaules, kas par viņu rūpējās un sargāja.. Taču tagad Pepito ir aizmirsis savas bēdas!

Viņā dzīvesprieks un mīlestība pret apkārtējo kūsāt kūsā!

Pepītis ir aktīvs un ļoti mīlīgs runcītis, kuram ļoti patīk būt uzmanības centrā.

Lai arī vēl pavisam sīkbūtne, tomēr ļoti kārtīgs un tīrīgs bērns.

Pepito ir vesels, drīz saņems pirmo poti.

Vecums – 1,5 mēneši.

(Tutti no 05.06.2012.)


Ūsa. /28.10.2014./ AIZRUNĀTA!!!

Skaistule Ūsa ir 4 mēnešus jauna kaķenīte.
Kā pedejais berns nācis no Gaujas dārziņu kooperatīva, kur vasarā kāda necilvēka izmesta kopā ar māsiņu.
Ūsa ir drosmīga meitene, bezbailīgi dipina visiem lielkaķiem līdzi, parunājas ar cilvēku, taču pagaidām ļot bīstas tieši rokas.. Un kā lai nebīstas, ja kaimiņsētā dzīvojošais vīrietis tumsai iestājoties, siroja pa kaimiņsētu kaķēnus gan sitot, gan indējot, gan suni rīdot..
Ja roka nemanot sāk kaķīti glāstīt, no pirmā pieskāriena sāk tarkšķēt motoriņš: murr-murr-murr.
Laiks visu sadziedēs!

Ūsa meklē mīļus, pacietīgus, sirsnīgus saimniekus, kuri iemācīs uzticēties ne vien pašiem, bet arī rokai, kuri rūpēsies, lutinās, un neļaus mazai sirsniņai atkal ciest.
Ūsai ir ļoti skaists kažociņš, ko tautā dēvē par “bruņurupučkrāsas” – pamatā melns, ar rudiem akotiem, un šur tur lielākiem plankumiem.

Atrodas Carnikavas novadā, taču esam gatavs pabraukt pretim līdz Rīgai. Un kas zina – varbūt arī tālāk!

Kaķenīte attārpota.
Noteiktā vecumā obligāti sterilizējama!!!

(Tutti no 27.10.2014.)