Bekhems. /19.01.2015./

9.janvārī Carnikavas centrā noķērām suņuku, kurš tikai ar saviem apmēriem biedēja cilvēkus, kuri devās darba gaitās. Bet suns jau gribēja tikai padraudzēties!..

Diemžēl nu meklē jaunus saimniekus, jo iepriekšējie saimnieki – pensionāri no tā atteicās – esot pārāk aktīvs, nevarot gana pieskatīt, un vispār arī pakaļ sunim uz patversmi nevarot tikt..

Suns ir lielisks. Draudzīgs, labsirdīgs. Piemērots kā draugs un pilntiesīgs ģimenes loceklis arī ģimenē ar maziem bērniem; ja suni paskolosiet, būs supergudrinieks!

Suns aktīviem cilvēkiem, kuriem nebūs slinkums ar suni doties garākās pastaigās, kuriem nebūs slinkums tam veltīt uzmanību.

Puika. Vecums – ap gadu.

Atrodas patversmē “Labās mājas”, Rīgā, Juglas ielā 18F.
Tālr.26617636 – jautāt pēc Bekhema

http://www.draugiem.lv/tutti/gallery/#/tutti/gallery/?pid=380299908

Barons. /23.10.2013./ ADOPTĒTS!!!

21.oktobra pēcpusdienā suni atrada piesietu pie koka teritorijai pieguļošajā zonā.

Pamazām izdevās iekarot uzticību, un suni nogādāt pagaidu mājas teritorijā.

Suns ir nopietns savā izskatā, taču ir ļoti jauks un sirsnīgs. Būs ļoti labs sargs, un tā vienkārši pie savējiem sētā svešiniekus vis nelaidīs. Savus cilvēkus dikti mīl, gatavs pieglausties katru mīļu brīdi. Barons ir mierīgs, nav pārlieku aktīvs, taču par rotaļu priecājas. Šis suns savējos no kājām priekā negāzīs, vien laipni sagaidīs, sabučos un asti pavēdinās.

Labprāt dosies dzīvot uz privātmāju ar nožogotu teritoriju, kuru pārvaldīt un apsargāt. Ar citiem suņiem izcīna vietu hierarhijā. Barons nebūs staigātājs, ļoti turas pie savas mājas. Labprāt izmetīs kādu līkumu, taču tad vēlēsies atgriezties mājās.

Vecums – ap 3 gadi.

(Tutti no 21.10.2013.)

Bono. /31.08.2013./ ADOPTĒTS

Bono bieži klaiņoja pa Juglu, līdz nonāca pagaidu mājās. Izrādījās, ka sunim ir saimnieki, suns savu mūžu vadījis ļoti nelabvēlīgos apstākļos. Bono savu īso mūžu dzīvojis iesiets īsā ķēdē, bieži rāvies nost, lai tiktu izlocīt kājas. Vienā no šīm reizēm Bono tika nogādāts pagaidu mājās, jo viņa dzīve līdz šim apdraudēja gan viņa paša veselību un dzīvību, gan apkārtējo – suns nebija vakcinēts, kā arī brīvi skraidīja pa ielām ar intensīvu satiksmi.

Saimnieki iesākumā vēlējās suni atgūt, taču dzirdot to, ka suni jābaro regulāri, jānodrošina tam pastaigas, un obligāti jāvakcinē, nolēma, ka suni viņiem tomēr nevajag.

Tagad Bono meklē jaunus saimniekus. Suns ir ļoti pozitīvs, draudzīgs, aktīvs, ir sajūsmā par bērniem. Gatavs dzīvei privātmājā ar nožogotu teritoriju, var dzīvot ārā, ja vien ir silta būda. Prot arī sargāt māju ar skaļo balsi, savukārt telpās nonācis, prot riet klusiņām.

Bono ir vesels, vakcinēts, čipēts, viņam ir pašam sava Eiropas pase.

Vecums – divi gadi (dzimis 04.05.2011.)

(Tutti no 13.12.2012.)

Tika. /23.10.2013./ ADOPTĒTA!!!

Mazā, trauslā suņmeitiņa pirms divām nedēļām pieklīda kādā apbūves objektā Ādažu novadā, un prom iet nevēlējās.

Atradusi strādniekos gan draugus, gan aprūpētājus, katru rītu uzticīgi sagaidījusi, katru vakaru pavadījusi, paliekot viena.

Kād rītu Ticiņu atrada sakostu – austiņas bija spēcīgi traumētas, sunīte sabijusies, nelaimīga.

Zvanot pašvaldībai, kā vienīgais risinājums tika piedāvāta eitanāzija, kam, protams, neviens nepiekrita, un turpināja meklēt palīdzību.

Sunīte tika uzņemta biedrībā, sakoptas brūces, čipēta, sapotēta, un uzreiz arī devās uz jaunām mājām!

Vecums – 2 gadi.

(Tutti no 23.10.2013.)

Dikenss. (25.09.2013.) ADOPTĒTS!!!

Dikenss ir aptuveni 2-3 gadus jauns asspalvainā foksterjera metiss, pieļauju, ka suns ir “īsts”, vien nedaudz (5 cm) pāraudzis augumā, varbūt bijis metiena “brāķītis” – tas mums nav zināms. Taču tas, ka puika ir ar izteiktiem mednieka instinktiem, tas gan.

Dikensa dzīve nav bijusi rozēm kaisīta, jo visticamāk, suns bijis darba darītājs, un ja kas nav veicies, ir dabūjis arī “pa mizu”, jo pamatā Dikenss ir mierīgs, kluss suns, kurš joprojām īsti neatveras rotaļām. Te gan mazliet pie vainas varētu būt mazā aktīviste Reičela, kura rotaļlietu tuvumā vienmēr izmetas priekšgalā, un, iespējams, savu draugu mulsina.
Kā jau tas pēdējā laikā bieži notiek, saimnieki maina dzīvesvietu, dzīvesstilu, un dažiem mājdzīvnieks kļūst neiederīgs jaunajā vietā, ģimenē, apstākļos, un tad tos atstāj..
Dikenss meklē jaunus, atbildīgus un noteikti dzīvespriecīgus un aktīvus saimniekus, kuri veltītu viņam daudz interesantu pastaigu, rotaļu, iespējams, iesaistītu viņu kādās sportiskās aktivitātēs.
Suns var dzīvot arī dzīvoklī, tā izmērs un temperaments noteikti to atļauj. Telpās nerej bez iemesla, arī uz klaudzināšanu pie durvīm ir reaģējis vien divas reizes.
Nesatiek ar citiem suņiem, ar izņēmumiem. Kaķi, kuri asi nereaģē, arī neizpelnās uzmanību, taču “sprēgājošie” uzprasās, un tad Dikenss var būt arī kaķim bīstams. Jāuzmanās, ja mājās ir putni, seski vai grauzēji, jo, kā minēju, ir izteikts mednieka instinkts.
Ar cilvēkiem Dikenss ir draudzīgs, nedaudz bikls, par pavisam maziem bērniem noteikti jāielāgo, ka bērnus ar dzīvniekiem bez uzraudzības atstāt nedrīkst.
Nav izvēlīgs pārtikas jautājumos. Guļ ierādītā vietiņā, pa dienu gan pamanās ierāpties gultā vai dīvānā, taču naktī kārtīgi ievēro noteikumus. Dikenss ir vakcinēts, kastrēts un čipēts.
Aicinām pieteikties saimniekus, priekšroku dodot cilvēkiem, kuri zina, kas par “zvēru” ir terjers!

(Tutti no 08.09.2013.)

Osiriss – Ozijs. /31.08.2013./ ADOPTĒTS!!!

Ozijs ir īsspalvainā kollija metiss, ar visu kollijam piemītošo cēlumu, šarmu. Suns ir ļoti sabiedrisks, draudzīgs.

Oziju atdeva saimnieki, kad paši devās peļņā uz ārzemēm. Suni, kā jau tas lielākoties notiek, līdzi ņemt nevarēja (negribēja).

Ozijs ir radis dzīvot sētā, arī ziemas periodā, vien lielākā aukstumā gan patveroties priekšnamā. Tāpat ar prieku sagaida ikdienas pastaigas uz tuvējo mežu.

Ozijs ir vesels, vakcinēts, čipēts, ar ES pasi. Nav izvēlīgs pārtikā.

Meklē savu privātmāju vai lauku sētu. Netiks atdots turēšanai pie ķēdes!

Vecums – 3-4 gadi.

(Tutti no 20.04.2013.)

Sāra. /20.09.2012./ ADOPTĒTA!!!

Sāru atrada Mārupē – novārgušu un nelaimīgu. Nabaga dzīvnieciņš knapi spēja pavilkt kājas.

Sāra tika nogādāta dzīvnieku patversmē, tomēr nekāda uzmanība un rūpes Sārai nesniedza mierinājumu, jo kņada, kuru radīja citi atradumi, darīja sunīti nervozu.

Sāra bija gatava norīt it visu ēdienu, kas gadījās ceļā, bet neskatoties uz lielo apetīti, tā arī daudz svarā nepieņēmās.

Sārai radās iespēja doties uz pagaidu mājām, kur kā suns viņa ir vienīgā. Suns dienas laikā izmainījās līdz nepazīšanai – ir aktīvs, sabiedrisks, rotaļīgs, un arī negausīgā rīšana ir mitējusies.

Pa nedēļu Sāra ir pieņēmusies svarā, pamazām atgūst VAS cienīgu formu.

Pirms doties Sārai pakaļ, lai vestu uz mājām, lūdzu, rūpīgi izvērtē savas iespējas! Sunim vajadzīgs veltīt daudz laika un uzmanības! Nekādā gadījumā nav pieļaujama turēšana pie ķēdes! Sārai nepieciešama slēgta teritorija, saimnieks, kurš var veltīt uzmanību suni apmācot, apmierinot tās alkas pēc komunikācijas.

Sāra ir sterilizēta, vakcinēta, ir mikročips un ES pase. Gatava doties mājās!

Vecums – ap 2 gadi.

(Tutti no 16.09.2012.)

Čelsija. ADOPTĒTA!!!

Čelsiju satikām uz šosejas 2008.gada Ziemassvētku vakarā, knapi izvairoties no automašīnas sadursmes ar suni. Apsarmojis un samulsis suns meklēja savu automašīnu un saimnieku. Lai suni nakts melnumā uz ceļa nenotriektu tālbraucēju fūres, paņēmām viņu līdzi uz Ziemassvētku vakariņām pie vecākiem, un vēlāk – uz savu dzīvokli. Nākamajā dienā izlikām sludinājumus par atrasto suni gan pie pagasta pasta nodaļas, gan interneta mājas lapās. Kollija īstie saimnieki tā arī neatradās, suņu meitene ieguva savu jaunu vārdu un palika pilsētā, jaunajā dzīvē ieguva savu pasi, nometa liekus 10 kilogramus, veiksmīgi socializējās dzīvei lielpilsētā. Tomēr, ņemot vērā, ka kollijs ir ganu suns, savas priecīgākās dienas parasti izdzīvo lauku apciemojuma reizēs pie radiem vai draugiem. Šā gada “Rančo kollija 2012” pasākumā ar azartu ganīja aitas instruktora vadībā, un, motivēta ar gardumu, diezgan ātri iemācījās iziet šķēršļu joslu. Šobrīd ģimenes apstākļu dēļ četrkājainajam draugam tiek meklētas jaunas mājas un jauki saimnieki, kas mīl un pazīst kollijus. Suns savā iepriekšējā dzīvē pirms neparastās atrašanas, iespējams, ir piedzīvojis vardarbību, tādēļ pirmajās tikšanās reizēs ir neuzticīgs un tramīgs, nemīl asas kustības un skaļus trokšņus, tomēr pēc dabas sirsnīgs un ļoti pozitīvs ar uzticamiem, mierīgiem un laipniem cilvēkiem. Nedrīkst lutināt ar cilvēku pārtiku vai trekniem ēdieniem, kauliem, bet ieteicama sabalansēta sausā barība un vienmēr pieejams dzeramais ūdens. Ļoti mīl uzturēties svaigā gaisā, mīl zaļu zāli, sniegu, ūdeni (bet nepeld). Suns ar sarga un gana instinktu. Mīļākā rotaļa ir aizmesta kociņa vai mantiņu atnešana, šajā spēlē parasti iesaista visus klātesošos.

Par Čelsiju varat interesēties, zvanot Līgai pa tālr. 22075587.

Spaikijs. /09.09.2012./ ADOPTĒTS!!!

2011. gada 22.maijā Slokas patversmes darbinieki saņēma izsaukumu par Lielupē, Viestura prospektā grāvmalē gulošu suni – bez dzīvības pazīmēm…
Par laimi, suņuks nebija nedz miris, nedz ievainots, bet gan līdz nāvei pārbijies un negaisa laikā slēpni meklēdams, atradis to….grāvī..Suņuks ir laba barojuma, ļoti mīļš un jauks, īsts pozitīvisma iemiesojums. Tā kā saimnieki suņuku nav meklējuši, viņš gaida jaunu māju piedāvājumus. Patversmes brīvprātīgie palīgi jauko suņvīru nosaukuši par Spaikiju un šķiet, viņam šis vārdiņš patīk.
***

Tagad Spaikijs atrodas pagaidu mājās Rīgā.
Spaikijs ir aptuveni 4 gadus jauns bulterjera metiss. Suns ir ļoti sabiedrisks, mīļš, rotaļīgs – ideāls ģimenes suns, ar prieku uzturas bērnu sabiedrībā.
Tomēr jārēķinās, ka Spaikijs vēlēsies arī gana daudz uzmanības.
Spaikijs reizēm paraud pirmo brīdi atstāts vienatnē, būtu pieradināms arī dzīvošanai kādā lielākā dzīvoklī , tomēr Spaikija sapnis ir nonākt kārtīgi iežogotā privātmājā, ar iespēju gan pazvilnēt dīvānā, gan kārtīgi izskrieties savā pagalmā.
Brauc iepazīties un ved mājās!

Tālr.
29365315 LMT
28381313 Bite
info@tutti.lv

Čalis. /02.09.2012./ ADOPTĒTS!!!

Iepazīsties – šis ir Čalis! :)
Čalis no 29.marta uzturējās Slokas dzīvnieku patversmē, kur nonāca no Pumpuriem.
Tā kā pinkaini neviens nemeklēja, Čalis sāka meklēt savas mājas.
Un turpinās to darīt pagaidu mājās pie mums.

Čalis ie LIELA auguma suns, visdrīzāk ņufaundlenda jauktenis, kuram šad tad būtu nepieciešama arī ķemme.
Šī bilde ir no Slokas patversmes arhīva. Tagad kažociņš ir paplucis, bet mēs palēnām strādājam pie tā sakopšanas – šdien daļēji tikām galā ar vienu sānu. Pavisam drīz viņs atkal būs īsts skaistulis.

Iepazināmies ar visiem patversmes suņiem (to ir ļoooti daudz – dažādu krāsu, augumu, raksturu – vesels lērums atvērtu sirsniņu!), līdz galu galā atgriezāmies pie melnā pinku-lāča, kurš piespieda sānu voljēra restēm, sāniski raudzījās īstām suņa acīm, un sniedza draudzīgu milzu ķepu..
Kad Čali ietērpa mūsu kakla siksnā un pavadā un izveda no voljēra, domājam – kā mēs viņu dabūsim mazajā mašīnītē :)

Čalis sevi patversmē bija parādījis kā ļoti mierīgu, klusu suni, sociālu būtni, komunikablu, ne-kašķīgu ar citiem.
Pāris vārdos – pilnīgs miera mika. Jo suns skumst.
Patiesībā viņš ir rotaļīgs mazs kucentiņš :) Kurš no laimes par nedalītu uzmanību, plašumiem, brīvību, lēkā kā sienāzis tā, ka visa zeme dimd :D

Tāds ir Čalis!
Kaķus neievēro, ar bērniem gatavs skriet un pa zemi vārtīties, mīl sabiedrību, un ir labs sargs savam miteklim.
Noteikti var dzīvot ārā.
Lielisks suns privātmājai!

MEKLĒ VISLABĀKĀS MĀJAS!
Iepazīties ar Čali vari Rīgā, Juglā.
Zvani – 29365315 LMT vai 28381313 Bite

Steidzami nepieciešamas mājas kucēniem! http://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/unknown-breed/cglkx.html

Bleks. /31.10.2011./ ADOPTĒTS!!!

Bleka saimnieki pārceļas uz citu dzīvesvietu, kurā Blekam nav vietas. Bleku saimnieki nolēma iemidzināšanai..

Bet Bleks vēlas dzīvot!

Un dzīvot citādāk kā līdz šim!
Bleks nekad mūžā vairs negrib redzēt ķēdi!
Bleks vēlas redzēt savus cilvēkus biežāk, kā reizi dienā iznesam ēdiena bļodu!
Bleks vēlas pastaigas, glāstus, draudzību un galvenais – uzticību! Tādu pašu, kāda staro no Bleka!
Bleks ir ļoti sirsnīgs, draudzīgs un mīlestību alkstošs suns. Viņa acis staro no mīļuma. Par spīti tam, ka Bleks zina – viņš ir nodots…

Uz jaunajām mājām Bleks dosies kastrēts, vakcinēts un čipēts.

Vecums – 3 gadi.

Pele. /28.09.2011./ ADOPTĒTA!!!

Pelīte laimīgi izkļuvusi no nelabvēlīgiem apstākļiem un miglā tītas nākotnes…

Tagad Pele alkst mīļu saimnieku, siltas mājas, pastaigu, pilnas bļodiņas un neierobežotu daudzumu glāstu.

Pele ir maza auguma takša un terjera jauktenīte ar lielisku raksturu – draudzīga, rotaļīga, mīļa. Pele priecātos par privātmāju ar dārzu, bet vienlīdz labi justos arī dzīvoklī. Var tikt adoptēta ģimenē ar bērniem, kā arī vecāka gadagājuma ļaudīm.

Sunīte noteikti būs arī labs “zvaniņš”.

Attārpota, vakcinēta, čipēta.

Vecums – 5-6 mēneši. (Tutti)

Maksis. /16.06.2011./ ADOPTĒTS!!!

Tālajā 2011.gada 1.maijā Maksis ar brālīti Monku nonāca pagaidu mājās – divi mazi pandu-bērni, dzimuši aptuveni 28.aprīlī…

Viņi kopā bija seši – mazi bēbīši, kas iemesti maisā ar zemēm un izmesti mēslainē… Ja ne viņu “uff-uff”, mēs par viņiem nekad neko neuzzinātu. Bet kāds sadzirdēja, kāds noreaģēja, kāds nespēja paiet garām…

Četri mazulīši devās uz Dzīvnieku pansijas “Ulubele” sarūpētām pagaidu mājām, bet Maksis un Monks nonāca Tutti aprūpē, kur braši ņēmās spēkā, dūšīgi ēdot kucēnu pieniņu no pudelītes.

Nu abi brāļi paaugušies, Monks jau devies uz mājām – kaimiņos Maksīša pagaidu mītnei (Maksis stāsta, ka Monks viņam sūtot pirmās zemenes!), bet Maksītis ilgojas, ilgojas, ilgojas…

Maksis būs zem vidēja auguma, īsspalvains suņdraudziņš, piemērots dzīvei dzīvoklī, arī privātmājā dzīvei iekštelpās. Lauku mājas sardziņa postenim nederēs.

Maksim ir interesants kažoks – no virspuses balts, bet pāris milimetrus tuvāk ādai, tas jaucas ar sudrabpelēku, kājiņas ir ar smilškrāsas lāsītēm, kuras izkaisītas arī uz sejiņas.

Maksis ir aktīvs, draudzīgs bērns, kurš ļoti alkst uzmanības.

Jaunajiem saimniekiem jāapzinās, ka suņa bērns ir mazs bērns, kura apmācība elementārām suņu gudrībām aizņem laiku un pacietību!

Vecums – 7 nedēļas.

(Tutti. Aprūpē no 01.05.2011.)

Amis (Baltais) /20.12.2010./ ADOPTĒTS!!!

Reti kurš nezina stāstu par Ami…Šis puika tika atrasts 18.septembra vēlā vakarā piesiets mežā posmā Talsi – Tukums….

Suns ir atkopies. Suns ir iemācījies elementāro paklausību. Suns ir saņēmis vakcināciju, ir kastrēts. Sunim pietrūkst vien savu māju…

Vainīgos līdz šim brīdim, diemžēl, nav izdevies atrast. Tā nu pie mums notiek. Atliek cerēt, ka kādreiz šis (ne)cilvēks saņems sodu no dzīves…

Amis ir lielisks, draudzīgs un uzticības pilns suns. Kurš alkst saimnieka, kas nekad nenodos, mīlēs un mācīs. Veltīs gana daudz uzmanības.

Amis labprāt dzīvotu privātmājā (iekštelpās!), var tikt adoptēts ģimenē ar bērniem. Vēlama pieredze ar attiecīgo šķirni! Nosacījums: sunim jāapmeklē suņu skolu.

Vecums – 2-3 gadi. (Tutti)

Līziņa. /23.10.2010./ ADOPTĒTA!!!

***

Pieazvanīja Līziņas mammas saimniece! – “Es taču pazīšu savu “bērnu”"!!!

Līziņai pieteikušās un pakaļ atbraukušas divas sievietes, skatā kārtīgas un solīdas… Tomēr ne pietiekami, kā atklājās, lai tām uzticētu dzīvu radību…

Līziņa tagad atgriezusies pie savas mammītes un gaida jaunus – ATBILDĪGUS saimniekus!

Bet saimniekiem – ESIET UZMANĪGI! Ja Jums rūp, kur nonāks Jūsu “bērns”, atdodiet mazuļus ar līgumu, vienošanos – kas vien Jums šķiet tīkamāks, lai arī Jums paliek jaunā saimnieka dati – vārds, uzvārds, adrese, pat telefona numuru nav liegts pārbaudīt tūdaļ pie kucēna/kaķēna atdošanas! Vēl labāk, ja visas formalitātes kārtojat dzīvnieciņa jaunajā dzīvesvietā. Jūs pats pārliecināsieties par apstākļu atbilstību mazajam  astainim.

Ja Jūs kaut nedaudz māc šaubas, labāk klausiet savai sirdsbalsij un neatstājiet kucēnu/kaķēnu tur, kur Jums neškiet gana droši!

***

Līziņu vienu nelaimīgu atrada kādā pagalmā, Rīgā.

Mazais bērns nesaprata, kurp iet, ko uzrunāt, kā izstāstīt… Vien sēdēja, lūdzoši uzlūkoja garāmgājējus un skumji pīkstēja.

Bija cilvēki, kas pieliecās, lai noglāstītu un pateiktu kādu jauku vārdu. Bija tādi, kas mazulim pārkāpa pāri to pat nepamanījuši. Bet bija cilvēki, kuri mazo dvēselīti nespēja tur atstāt un paņēma sev līdzi, lai sniegtu vismaz pagaidu mājas.

Tagad Līziņa ir siltumā, bet viņa ļoti ilgojas pēc īstajām mājām un sava īstā cilvēka.

Meitiņa ir ļoti mīļa, ļoti pieķeras cilvēkam, neatkāpjas ne soli. Pamazām mācās suņu kārtības noteikumus. Līziņa būs maza līdz vidēja auguma sunīte.

Līziņa ir attārpota, vakcinēta ar kucēnu vakcīnu.

Vecums – 1,5 mēneši. (sludinājums)

Rīgā

Patversme “Dzīvnieku draugs” – Rīga, Fr. Candera iela 4; Tālr. 67500491; www.dzd.lv

Dzīvnieku pansija “Ulubele” – Rīgas pilsētas patversme “Līči” – Rīgas raj., Stopiņu pag., Līči; Tālr. 20203333
www.ulubele.org

I/U „Kart”, dzīvnieku viesnīca un patversme – Rīga, Krustpils iela 40; Tālr. 7703538; www.zoohotel.lv

Dzīvnieku aizsardzības biedrība “DzīvniekuSOS” – Rīga, Volgundes iela 6/8 (Juridiskā adrese); Tālr. 26664407; www.dzivniekusos.lv

Dzīvnieku patversme “Labās mājas”, Juglas iela 18f, Rīga, LV – 1064; tālr.: 26617636; www.patversme.lv

Citur Latvijā

Salaspils – Dzīvnieku pansija “Ulubele” – Rīgas raj., Salaspils nov., “Jaunsalenieki”; Tālr. 20203333; www.ulubele.org

Tukuma patversme – Tukums, Klusā iela 5; Tālr. 26227913; www.tukumapatversme.lv

Jēkabpils patversme – Jēkabpils, Zemgales iela 24; Tālr. 29124398; www.jekabpilspatversme.lv

Rēzeknes patversme – Rēzekne, Zilupes ielā 50; Tālr. 26321088; www.rezekne.lv – Dzīvnieku patversme

Liepājas patversme – Liepāja, Ezermalas iela 11; Tālr. 29685752; www.liepajniekiem.lv – Dzīvnieku patversme

Alūksnes patversme – Alūksne, Malienas iela 13; Tālr. 64321456; www.aluksne.lv – Dzīvnieku patversme

Ogres patversme – Ogre, Indrānu iela 9; Tālr. 26342330; www.ogrenet.lv – Dzīvnieku patversme

Saldus patversme – Saldus, Lielā iela 83; Tālr. 65975483; salduspatversme.777hp.com

Cēsu rajona patversme – „Muižnieki”, Drabežu pag., Cēsu raj.; Tālr. 29475682; www.cesis.lv – Dzīvnieku patversme

Slokas patversme – Jūrmala, Sloka, Dzirnavu iela 8; Tālr. 26134093; www.slokaspatversme.lv

Jelgavas patversme – Jelgava, K.Helmaņa iela 8; Tālr. 63024665

Bauskas patversme – Bauska, Mēmeles iela 15a; Tālr. 63927040

Talsu patversme – Talsi, Kr.Valdemāra iela 75; Tālr. 63224451

Valkas patversme – Valka, “Nagliņas”; Tālr. 29131260

Daugavpils patversme – Daugavpils, Pasažieru iela 69; Tālr. 26804631